Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tornister

Czy istnieją kobiety ekshibicjonistki?

Polecane posty

Gość tornister

bo jak tak to przez park nie chodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem ekshibicjonistką
i jezeli jestes z Krakowa to miej sie na baczności czyham w Parku Jordana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Istnieją kobiety ekshibi
a jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno że istnieją i to w większym stopniu niż mężczyźni.Tylko jest inny sposób ekshibicjonizmu. Polegający na kokietowaniu np. noszenie spódnic z ogromnym rozporkiem sięgającym do kroku,bez staników w ażurowych bluzkach, nie zakładanie majtek, zakładanie nogi na nogę teak że ukazuje się cipka lub majtki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom wlasnie
zawsze mnie to interesowalo, bo facet z reguly wywala fiuta na wierzch i ogien, a jak to kobiety? ktos pisze ze ich wiecej ale nie wiem czy takie zachowania jak np. wypinanie sie tak ze polowa pupy z cudnym rowkiem i paseczkiem stringow wystaje i szukanie czegos po podlodze zakwalifikowac jako podryw czy ekshibicjonizm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nom wlasnie
dziewcze ktore chce zainteresowac soba faceta nie wystawia raczej rowka na widok tak ordynarnie, kokietuje w inny sposob, wiec to chyba ekshibicjonizm jest jak dzieje sie to w centrum handlowym a jedyne o czym wtedy myslal to jak obrabi aten rowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patron KTR
kobitki to z zasady ekshibicjonistki - uwielbiają kokietować i prowokować swoim wyglądem. Kwestia tylko jak daleko każda z nich się posuwa. Ja jestem zwolennikiem dużej śmiałości pod tym względem, dopasowanej oczywiście do okoliczności. Ostatnio moja pani zademonstrowała "przypadkowe" wypadnięcie piersi ze stanika przy wygłupach na basenie w gronie znajomych. Nie spieszyła się zbytnio ze schowaniem co bardzo rozluźniło atmosferę i pozostałym dziewczynom też zaczęły się przytrafiać różne "wypadki". Super zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są takie kobiety
ale odróżnijmy kokieterię od ekshibicjonizmu. Kobiety ekshibicjonistki mają generalnie tak że bardziej je podnieca obnażanie się przed mężczyznami niż sam seks. Gdzieś czytałem o młodej lasce, która pracowała w monopolowym, nosiła mini bez majtek i duże dekolty i tak się specjalnie schylała po towar że jej albo cycuchy albo piczkę było widać. Potem w domu przypominała sobie spojrzenia facetów i bawiła się swoją małą. Z tym że jak próbowała związków z facetami to był FAIL, bo znacznie bardziej kręciło ją obnażanie się i później masturbacja niż normalny seks z mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to czemu ja nie moge takiej spotkac?? marze o widoku nieznajomej nagiej kobiety ktora rozbiera sie tuz przede mna:) moze chciala bys popatrzec na mlodego eksa z sterczacym sprzetem na wierzchu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość housewife65
Hedon: "oj to czemu ja nie moge takiej spotkac??" Bo to mało akceptowalne społecznie i naraża kobietę na niewybredne zaczepki - mówiąc wprost, nie każda ekshibicjonistka chce być dziwką. Latem, często wychodzę po coś na miasto ubrana się jedynie w sukienkę nie dopinając guzik tu czy tam, ale pokazywanie zdjęć w internecie jest pod tym względem łatwiejsze - większa anonimowość, większe audytorium - pełno tego przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
Czytałem raz wyznania jednej striptizerki. Do pracy trafiła nie przez życiowy przymus, a przez to, że rozbieranie na wśród ludzi ją niesamowicie jarało (akcje typu spadający ręcznik podczas zmiany gaci na pełnej plaży). A że miała do tego zgrabne ciało, to zaczęła tak zarabiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
"tylko z akceptacją siebie jako kobiety" Hehehe, to ciekawa definicja kobiecości, obnażanie genitaliów przy nieznajomych osobach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiele jest kobiet
które chodzą w spodenkach tak krotkich, ze wystaje z nich dolna czesc pośladków, Dekoltach tak wielkich, ze prawie cale cycki są na wierzchu To nie jest podryw tylko ekshibicjonizm, gdyz każdy nieznajomy moze takie pośladki zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka_16
Cześć chłopaki, mnie się zdarzyło kilka razy robić szalone rzeczy na ulicy, ale zawsze to było w towarzystwie koleżanek. Mimo wszystko nie odważyłysmy się pokazywać ordynarnie piczek.Jedynie na co miałyśmy odwagę to właśnie "wpadki" oraz kiedy na imprezce zapominasz, o tym że nie masz majtek i bawisz się na 100%, wtedy na pewno gdzieś się odsłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczonki!
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem damskiego ekshibicjonizmu, to problem bardzo złożony; wrzucanie do jednego worka dziewczyn z głębokim dekoltem czy rozcięciem w spódnicy, wraz ze striptizerkami i prostytutkami, czy ekshibicjonistkami, jest nieuprawnionym uproszczeniem i wielkim nieporozumieniem. Kluczem do tematu jest motywacja jaka przyświeca kobiecie w ekspozycji własnego ciała osobom nieznajomym, ze względu na cel. Rozgraniczyłbym tu trzy cele: 1) seks - zdobycie nowego partnera; 2) zarobek - zdobycie pieniędzy; 3) ekshibicjonizm właściwy. Ad 1). Każdy człowiek (nie tylko kobieta) wie, jak ważne jest zewnętrzne pokazanie się jako osoba atrakcyjna fizycznie. Kobieta (nawet intelektualistka) źle ubrana, nie dbająca o swoją urodę zdaje sobie sprawę, że cierpi na tym jej zewnętrzny odbiór i ciężko jej liczyć na zdobycie ciekawej znajomości w życiu prywatnym. Tak więc dbają o urodę: starają się sexy wyglądać (tuszowanie poprzez ubiór mankamentów/podkreślanie walorów), kupują wymyślne kosmetyki, chodzą do solarium, zakładają skromną bieliznę na plaży i setki innych rzeczy podczas których można zobaczyć "to i owo" i posądzić dziewczynę o ekshibicjonizm. Kiedy kobiecie zależy na zdobyciu nowego partnera, wiele z nich skłonnych jest do pokazania "więcej"; od niedopięcia bluzki, po "przypadkowe" zsunięcie się ręcznika. To bardziej "sexapil", niż ekshibicjonizm. Motywacją jest w tym przypadku chęć zdobycia partnera. Ad 2). Każdy z nas jest w czymś dobry - ma jakiś talent czy mocną stronę, wykorzystuje go do zdobycia środków na utrzymanie, to normalne. Wiele kobiet zdających sobie sprawę z własnej atrakcyjności często wykorzystuje to zostając modelkami, striptizerkami czy prostytutkami. Do tej kategorii trzeba również doliczyć te panie, które nie mając intelektualnych czy fizycznych atutów, zwyczajnie lubią uprawiać seks za pieniądze - taki sposób zarobkowania nie wymaga specjalnego zaangażowania czy talentów. Motywacją jest chęć zdobycia pieniędzy. Ad 3). Ekshibicjonizm właściwy nie wypływa z chęci zdobycia partnera czy pieniędzy, ale z chęci osiągnięcia własnej satysfakcji poprzez obnażanie się przed osobami obcymi. I tu zaznaczyłbym dwie kategorie: - osobowości narcystyczne - "Co z tego, że mam np. naturalnie ładne piersi, jak nikt tego nie widzi?" - kobiety myślące w ten sposób często odwiedzają plaże topless czy naturystyczne, potrafią ubrać się wyzywająco (np. transparentne bluzki bez stanika), lub pozują do video/foto dla przyjemności. - osobowości masochistyczne - obnażanie własnego ciała nieodmiennie niesie ze sobą poczucie wstydu i upokorzenia; to silne odczucia które mogą być mocnym stymulatorem dla własnej satysfakcji. Fantazje o poniżaniu się - byciu "dziwką", czy własnej nagości w miejscach publicznych, jeśli wierzyć seksuologom są u wielu kobiet bardzo częste. Niektóre decydują się ich pewną część sprawdzić w realnych sytuacjach. Motywacją w tym przypadku jest osiągnięcie własnej satysfakcji poprzez spełnienie fantazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neps
hehe, najlepsze jest ze kobiety łączą to wszystko ze sobą, wiec smialo mozna wrzucac wszystko do jednego worka, jakby nienazywac kobiet to ich egzystencja polega na jednym;) no i wiemy przy czym sie potem masturbują;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina696
jeda znam nawet dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina696
jestem zdecydowanie ekshibi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nina696
no i jak realizujesz swą ekshibicionistycznosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciap prosty zarosly
kolego observer-nie.Nie zgadzam sie z taka klasyfikacja ekshibicjonistek.Wiekszosc dziwek to sa ekshibicjonistki i erotomanki.Albo erotomanki=nimfomanki-przewaznie.Tak wiec nie mozna rozgraniczac tego ze sa dziwki i ekshibicjonistki.Po prostu robia to co lubia a przy okazji kasa.twierdzenie o jakims przymusie-jest bardzo chetnie podlapywane przez wiekszosc z nich.Jest takie wygodne i zrzuca odpowiedzialnosc z facetki a one sa zupelnie nieodpowiedzialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuciap prosty zarosly
aytor tego pytania w tytule slabo czyta forum.Popatrz kolego i inni tez-na takie tematy jak-"jak to bez majtek" i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małyy
istnieja sam dosiwdczylem tego na pocztaku malzenwta )) moja tesciowa )) faj ne to bylo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waw44
Jestem 44 letnim podglądaczem-ekshibicjonistą, chętnie poznam panie o podobnych lub zbliżonych zainteresowaniach. Warszawa i okolice. na_golasa666@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy
Poznam panie ekshibicjonistki. lysy_91@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość housewife65
Jest taka fajna stronka cam4, łatwo ją znaleźć. Są tam darmowe kamerki. Mnóstwo lasek tam się pokazuje. Sama też tam bywam jak mam nastrój i czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×