Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy sa takie ktore nigdy

Czy każda kobieta sie onanizuje i czy kazda to robiła chociaz raz

Polecane posty

Gość Czy sa takie ktore nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróciłem juz z Holandii
Cześć drogi samotny przyjacielu to ja Maniek wróciłem juz z Holandii i zamierzam znów wrócić do wspólnej pracy u Brudasa narzazie siedzę w domu i patrzę z mama i tata na sejm oraz sie intensywnie trzepe juz mnie nawet ręka od tego zaczęła bolec to Herflik mi doradził bym złapał muchę urwał jej skrzydła obwiązał sznurkiem pod napletkiem i mucha ta będzie wywoływać wibracje i nie będę musiał używać reki. Wypróbowałem ta metodę i faktycznie działa jest prawdziwie odlotowa tylko ze często muszę zmieniać muchy bo mi sie topią w spermie która mi wpływa pod napletek. Mam 40 lat baby nigdy nie miałem, mieszkam w Lublińcu pracuje na cegielni zbijam palety młody ciągle robi mi nazłość zarabiam 800 zł na miesiąc kupiłem se ostatnio wierze której do tej pory nie umiem obsłużyć i rower górski którym jeżdżę tylko w koło domu bo sie boje jeździć po ulicy, mieszkam z mamą i tatą bije konia od 13 roku życia i chyba prędko nie przestane od tego bicia ch*j mi sie skrzywił prostuje go raz na tydzień w imadle jak leje to za kibel bo nie trafiam bije konia 5 razy na dzień smar wycieram papierem toaletowym, gołej baby w życiu na oczy nie widziałem w pracy szafkę odwracają mi do ściany brudas sie nademną znęca nie mam auta moja mama ma 89 lat i juz niedomaga ojciec podobnie - co będzie jak padną skończyłem szkołę górniczą raz w życiu byłem w Bułgarii wróciłem z niej czarny jak smoła jak mam urlop to patrzę z mamą i z tatą na sejm oraz bije konia nie będę miał baby bo nie miał bym jej za co utrzymać konia zamierzam bić aż się będzie dało później będę go wspomagał Gentosem albo Prostamolem Umo, a jak juz to nie będzie na niego działać zamierzam prostować prostatę prostownicą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianie - Jesteś jak rosiczka
Maniek skoro napisałeś ze Herflik Ci doradził byś złapał muchę urwał jej skrzydła obwiązał sznurkiem pod napletkiem i mucha ta będzie wywoływać wibracje i nie będziesz musiał używać reki. Wyprubowales ta metodę i faktycznie działa jest prawdziwie odlotowa tylko ze często musisz zmieniać muchy bo ci sie topią w spermie która ci wpływa pod napletek. Wiec Maniek luju skoro topisz muchy w spermie pod napletkiem to jesteś jak rosiczka która również topi muchy w swych kwiatowych kielichach. Czyli jesteś drapieżnikiem podobnie jak ta drapieżna roślina pożerająca muchy. Czyli przyczyniasz sie do zmniejszenia ilości much przez co działasz pożytecznie podobnie jak ta rosiczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek - stałeś się drapieżnik
Maniek skoro stałeś się drapieżnikiem, który topi muchy pod napletkiem podobnie jak rosiczka w swych kwiatach możesz wykorzystać ich larwy do przeżywania pełnej rozkoszy. W przypadku gdy mucha utopi sie pod twym napletkiem może ulec zgnieceniu w czasie wibracji albo ze strachu wysrać ci jaja pod napletek, lub zostaną one wprowadzone tam w wyniku jej zgniecenia. Z jaj wylęgną się larwy, które penetrując przestrzeń pod twoim napletkiem będą dostarczały ci maksimum rozkoszy przez cały czas. Jak sie przekształcą w poczwarki to tez też będziesz odczuwał niemiłosierną rozkosz ponieważ będą się one gięły ocierając się o twoje wędzidło, a ty będziesz przeżywał chwile pełne rozkoszy. Po wylęgnięciu się z nich much będą one chciały rozprostować skrzydła ale naplet będzie im to ograniczał wiec zaczną intensywnie wibrować doprowadzając cie do szalu i w końcu nie wytrzymasz i siurniesz nasieniem i je zatopisz odczuwając przy tym przyjemna ulgę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali paprze smarami
W okresie zimowym na przełomie grudnia i stycznia psie suki mają ciekę i trą tyłkami po dywanach zostawiając na nich środek smarny lepszy od oleju SCHELL HELIX który maksymalnie zmniejsza tarcie pomiędzy dywanem a dupą suki. Na ten smar reagują psiory i tak jak w przypadku mojego 3 letniego WODOŁAZA o imieniu KALI staje się uciążliwe ponieważ mój pies siorpie na dywan smarem który kapie mu z rynny po kłakach które mu zwisają do samego dywanu. Aby temu zapobiec obcięłam mu je i wygoliłam mu sztyce jednak podczas golenia gdy trzymałam psi komin ściśnięty w ręce aby zgolić kłaki z pniaka pies zaczął szybko suwać tyłkiem do mojej zaciśniętej dłoni aż po kilkunastu suwach prysnął z jego kranu środek zmniejszający tarcie podobny do oleju schell helix hexalajn powodując że tarcie między moją ręką a psim pilotem było maksymalnie małe przez co pies mógł swobodnie wsuwać i wysuwać parówkę z mojej garści aż do czasu gdy stała się mocno czerwona i nabrzmiała a pies zaczął mocno sapać i wytrzeszczać oczy do tego stopnia że było widać same białka a z jego pyska ciekła ślina zwisając glutami do samej ziemi. Po tym wszystkim pies odskoczył i zostawił miją reke całą w smarze który miał zapach kiszonej kapusty zmieszanej z kiszonymi ogórkami oraz śledziami w occie i wędzoną baraniną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 letniego RODWAILERA
Ja ostatnio wzbudziłam na sobie mojego psa 3 letniego RODWAILERA Bakusia w okresie jego wzmożonej chcicy czyli w okresie świąt Bożego Narodzenia bo w tym okresie psy mają największą chcicę. Wcześniej trzymałam go na głodzie seksualnym przez półroku pilnując aby przez ten czas ani razu nie wydał smarów. Po tak długim okresie pies miał taką chcice że jak go do siebie dopuśćiłam sunął ze dwa razy w mój rów i doznał bardzo silnego stanu zacietrzewienia wydalając tyle smaru że zapaskudził mnie w pieruna. Do tego wył z podniecenia które po tak długim okresie głodu seksualnego było tak silne że trwało okolo 10 minut a pies siorpał smarem jak poj**any. Jak się wznieciłi wyspermil to ze mnie zlazł a ja przez tydzień nie mogłam domyć siebie tego sluzu a kijanki zapchały gęstą galaretą moją jaskinie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko sie zalewać płynami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniek szczy ejakujalat
na brzuszysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek marnujesz za dużo
nasienia na to walenie konia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem bliskie znajomości z kilkoma kobietami i wszystkie się masturbowały. Chyba każda młoda robi to. Może nie nałogowo, ale od czasu do czasu to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem licealistką. Robię to od kilku lat, jak i wszystkie moje koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona robi to nałogowo i musimy z tym jakos żyć. Młoda napisz na meil jak to robisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co cię to obchodzi, co kto robi ze swoim ciałem. :O Choć widzę tu ściany tekstów, to raczej chleba z tego nie będzie :( Zgaduję że to jakiś chroniczny onanista , który szuka wrażeń. Może gdyby miał złotego Rolexa ( ja nie wiem, czy prawidłowo napisałem, bo na komunię dostałem podobny a jak wszyscy chciałem z melodyjkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcześniej nie robiłam tego, mąż mi wystarczał, ale jak wróciłam po dwóch latach z Włoch...oj tam to się działo, teraz to po każdym stosunku z mężem muszę jeszcze sobie poprawić palcem albo sztucznym fiutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rujnujący orgazm krocza
pieszczenia tych suk po kroczy do kilku orgazmów z rzędu i silnego finalnego wytrysku do środka tak ekstremalnie wzbudzonej suki podczas wspólnie przeżywanego orgazmu: https://www.thecandidforum.com/attachments/316721-img_0800-copy.jpg http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/3696/y82ZQYK.jpg Tylko się wyżywać sexualnie na tych szmatach i na tych kroczach wąchać je i macać i przeżywać orgazm lejąc do środka tych suk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale podniecające suki
http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/3696/y82ZQYK.jpg w leginsach w stanie przedowulacyjnym w okresie wzmożonej chcicy sexualnej tarł bym je po tych kroczach i doprowadził do kilku orgazmów pod rząd następnie wąchał bym swoją rękę i krocze jednej i drugiej suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzałe sexowne suki
do molestowania po kroczach i wąchania pochwy macania cycków i spokojnego lania do środka krocza bez ryzyka zajścia w ciąże ze względu że te suki są po menopałzie i nie zajdą w ciążę ale dalej są bardzo dojrzałe sexualnie i sexowne mają duże wymagania sexualne i silne oraz długie orgazmy: https://orig00.deviantart.net/ce9b/f/2013/168/1/6/palinuro_by_santef-d69ejp2.jpg https://orig00.deviantart.net/925e/f/2013/167/8/c/maria_rosaria7_by_santef-d69dx00.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bueeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bym lał w krocze tej suki
najpierw rozbudzałbym ją ręką doprowadził do kilku orgazmów łechtaczkowych, następnie palcem pobudzał w środku, a następnie zlał bym się w nią i wspólnie przeżył z nią orgazm patrząc jej w oczy i na twarz patrząc jak dyszy i jęczy przeżywając orgazm ja bym też dyszał i wytrzeszczał na jej twarz oczy i lał bym w nią nasienie. http://cdn01.cdn.justjared.com/wp-content/uploads/2015/05/nina-bikini/nina-agdal-hot-bikini-body-heats-up-miami-04.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suki do zaspokajania palcem
i ręką poprzez tarcie po kroczu aż do orgazmów kilku pod rząd aż do mokrego krocza i zapachu podnieconej pochwy i wąchania tego podnieconego i mokrego krocza po orgazmie: http://cdn23.us1.fansshare.com/photos/bikinibeach/kirkland-classic-car-show-bikini-beach-572933246.jpg http://fapmasters.com/wp-content/uploads/2016/12/Two-Girls-In-Pantyhose-Upskirts-On-Couch.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suka z kroczem do masowania
ręką przez te leginsy aż do silnego orgazmu i drgawek orgazmowych w celu zaspokojenia chcicy sexualnej przed owulacyjnym: https://www.thecandidforum.com/attachments/776943d1423353332-lm-9-53-.jpg https://www.thecandidforum.com/attachments/776944d1423353341-lm-9-54-.jpg lał bym w nią nasienie kiedy tylko miał bym chcice czyli parę razy na dzień i zaspakajał swoje niewyżyte żądze sexualistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×