Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska Kobitka

Czy podobają się Wam tatuaże u kobiet?

Polecane posty

Gość Ciekawska Kobitka

Jeśli tak to jakie, w jakim miejscu etc.,jeśli nie to z jakich powodów? Pytanie głównie skierowane do facetów, ale kobitki też się mogą wypowiadać, jeśli mają jakieś ciekawe spostrzeżenia na ten temat:) Zapraszam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie zdecydowanie nie
podobaja u płci obojga, uwazam to za banalny sposob zdobienia sie, ograniczajacy bardzo mozliwosci w strojach i stylu. Poza tym tatuaze sa z roznych wzornikow, nie zadne dziela sztuki tylko masówka, niektore strasznie kiczowate. Dla mnie wytatuowani ludzie nie maja wyobraźni, inwencji, oryginalnosci, dowartosciuje ich ten prymitywny, najprostszy sposób wyróznienia się (a faktycznie dopasowywania sie do tłumu) bo na ogól czym innym nie błyskają - i fakt, przy blizszym poznaniu tacy własnie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mnie się nie podobają u kobiet na lędzwiach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszsc panienek sprzedającyc
w sklepach to solarka, tipsy i motylek nad tyłkiem, ten typ tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska 23
u kobiet wygladaja brzydko i tandetnie, dopuszczam tylko delikatny, subtelny na nadgarstku lub karku...ale bardzo mały i delikatny, reszta wyglada wstretnie a juz najgorzej na łopatce, krzyżu i kostce..ble.. Co innego facet, mój ma na bicepsie profesjonalny, duży tatuaż i wyglada to świetnie ( oczywiście biceps musi byc niczego sobie heh)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
Do tych, którym podobają się tatuaże u kobiet? Jakieś konkretne wzory, motywy, czy to juz nie ma dla was większego znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko głupie 3py sobie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam na
Ja mam właśnie na ramieniu. Cóż byłam młoda i głupia. Coraz bardziej żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie zdecydowanie nie podobaja u płci obojga, uwazam to za banalny sposob zdobienia sie, ograniczajacy bardzo mozliwosci w strojach i stylu . Poza tym tatuaze sa z roznych wzornikow, nie zadne dziela sztuki tylko masówka, niektore strasznie kiczowate. Dla mnie wytatuowani ludzie nie maja wyobraźni, inwencji, oryginalnosci, dowartosciuje ich ten prymitywny, najprostszy sposób wyróznienia się (a faktycznie dopasowywania sie do tłumu) bo na ogól czym innym nie błyskają - i fakt, przy blizszym poznaniu tacy własnie są. --------- jak ja lubię takie farmazony. co jeden to lepszy znawca. mam kilka tatuazy i ŻADEN nie jest z katalogu. i nie ma nikt takich tatuaży jak ja. ale co Ty możesz o tym wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej ludzie
dla mnie mogą być tatuaże, mój brat ma dwa, na karku i na ramieniu..ja tez planwoałam sobie kiedyś zrobić ale w końcu zamiast tatuażu zrobiłam sobie kolczyka w języku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska 23
Nie wiem Komediant ycic tymi plecami Jolie a ci chyba nie wyszło bo mnie az odrzucilo...jak można takie piekne, subtelne, delikatne kobiece ciało tak zniszczyć...to nie żadna ozdoba, wrec przeciwnie, spojrz na Angeline jak wyglada w wycietej sukni wieczorowej i widocznymi tatuazami- wyglada po prostu brzydko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
Myślę, że przypisywanie komuś braku intelektu na podstawie tego, że posiada czy nie posiada tatuażu jest dopiero szczytem kretynizmu i ciasnoty horyzontów osoby, która tak radykalnie do tego podchodzi. Tatuaż, czy jego brak nie wpłynie na to, że ktoś jest: a) inteligentniejszy/ głupszy b) lepszym mężem/ żoną c) lepszym kochankiem/ kochanką d) lepszym/ gorszym pracownikiem itd. itp. Niepotrzebne proszę skreślić lub dodać jeśli coś pominęłam ;p To jaki ktoś jest to bardziej kwestia jego osobowości, temperamentu, doświadczeń życiowych, dojrzałośći, środowiska w jakim się ukształtował. Ciężko jest stwierdzić coś takiego na pierwszy rzut oka... Ale widocznie osoby, które to robią są: a) zbyt leniwe, żeby postarać się porozmawiać, poznać drugiego człowieka b) zbyt ograniczone przez stereotypy, w których się wychowały c) są zbyt nie pewne siebie i wszystko co inne, odmienne starają się unicestwić I jak powyżej- niepotrzebne proszę skreślić lub dodać jeśli coś pominęłam ;p Co do pleców Angeliny, to uważam, że co za dużo to niezdrowo, ale w ostateczności to jej plecy i być może dla niej właśnie to jest piękne. Mimo ilości tatuaży które posiada nie postrzegam ją jako ograniczoną intelektualnie (na tyle ile można się wypowiedzieć o osobie znanej jedynie z mediów), a błyskać czym innym ma - uroda, talent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krnąbrny korbowód
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie sie zdecydowanie nie
do pierwszy wolny nick "ale co Ty możesz o tym wiedzieć?" to są moje spostrzeżenia ( co do estetyki) jako profesjonalnego plastyka . Katalog albo, co nie lepsze, kicz na wlasna rekę. Owszem, są artysci i w tej dziedzinie, ale to jednostki na skale swiatową, takie dzieło kosztuje krocie, w Polsce to robota mniej lub bardziej zrecznych rzemieslników. Ciekawska kobitka: pytasz - wiec mowię w swoim imieniu - bo i w czyim mam mówić - że MNIE sie nie podobają i uzasadniam dlaczego - czyli tak, jak chciałas. co do " c) są zbyt nie pewne siebie i wszystko co inne, odmienne starają się unicestwić "- akurat tatuaże są bardzo pospolite w pewnych srodowiskach i grupach wiekowych, wiec nie jest to odmienność, tylko właśnie masówka ( tak jak wspominalam - prawie kazda tipsowa panienka do 3Otki ma motylka czy innego stwora nad tyłkiem - wystarczy zauwazyc, jak sie pochyla). Mnie akurat ten styl i typ inetelektu nie odpowiada, ale komu innemu odpowiadać moze . Przecież nie bede go unicestwiać, bo mi nie przeszkadza, jest nie z mojej bajki i tyle. co do ."b) zbyt ograniczone przez stereotypy, w których się wychowały" Te stereotypy to bardzo specyficzne pojecie. Mnie np " ogranicza "stereotyp w ktorym sie wychowałam" pt. nie pluć na ulicach. To żle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiężnik z .......
Mnie sie podobają - szczególnie skrzydełka na plecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina śniegu
jestem kobieta i jestem za:) skrzydelka...hhhmmmm... anioly nie istnieja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podobają, inaczej bym sobie nie zrobiła. Co do facetów: są różne gusta. Zresztą to się tyczy całej ludzkości. Póki co żaden z facetów, który widział mój tatuaż, nie powiedział, że mu się nie podoba. Może z grzeczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska Kobitka
"Mnie akurat ten styl i typ inetelektu nie odpowiada, ale komu innemu odpowiadać moze . Przecież nie bede go unicestwiać, bo mi nie przeszkadza, jest nie z mojej bajki i tyle." Ja rozumiem, że jest wiele ludzi i wiele gustów i szanuję to, ale bardziej chodziło mi o to, że się zagolopowałeś łącząc posiadanie tatuażu z konkretnym typem intelektu, bo tatuaż na ciele o tym nie decyduje - osoba z tego powodu,że go ma lub nie ma, nie będzie ani mądrzejsza ani głupsza ;) Intelekt wynika zupełnie z czegoś innego :P Tak czy inaczej dziękuję za wypowiedź :) Gdyby wszyscy się zgadzali z jedną opinią to byłoby nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakunia
pewnie:)ja mam na przedramieniu,nad tylkiem i na nodze ale sa bardzo ladne i fajnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakunia
a podobaja mi sie takie jak ma randy orton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoksiężnik z .......
Fajnie -- no no piękny tatuaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tatuaze u kobiet sa bardzo sexy. Sam mam dwa, i pomoglem swojej dziewczynie w podjeciu decyzji o zrobieniu dziary. I niezalujemy :) Fajne - zajebisty tatt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×