Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arnina

Czy przez małe piersi tracicie ochotę na seks?

Polecane posty

Gość arnina

Moje pytanie jest adresowane głównie do mężczyzn i zależy mi na szczerych opiniach, które nie muszą być poprawnie polityczne. Panowie, jak patrzycie na kwestie związane z fizycznością. Chodzi mi o sytuację, gdy spotykacie się z jakąś kobietą, w końcu lądujecie razem w łóżku i okazuje się, że ma mały biust. Czy to Was zniechęca do kolejnych zbliżeń? Czy działa w Was wówczas taki mechanizm: kurczę, myślałem, że spotykam się z kobietą, a ona ma biust jak jakaś gimnazjalistka, nie tego szukam, więcej się do niej nie odezwę. Analogicznie, jak odnosicie się w takich sytuacjach do mniejszych pośladków? Znalazłam się w dziwnej sytuacji: seks był udany, liczyłam na powtórkę z rozrywki, ale on milczy jak zaklęty. Żeby nie było, nie oczekuję od niego związku. Jestem teraz na etapie załatwiania mnóstwa formalności, aby zostać wspólniczką w firmie, w której pracuję. Naprawdę nie interesuje mnie żadna poważna relacja i on o tym wie. Chciałabym tylko kogoś do stałego seksu. Obydwoje mieliśmy frajdę z igraszek, było namiętnie, kreatywnie i przyjemnie. Nie rozumiem tylko, w czym tkwi problem. Jedyny problem widzę w swojej figurze. Mam nadczynność tarczycy i jestem szczupła, to może nie być specjalnie pociągające dla mężczyzn. Faceci lubią krągłości. Mój biust do największych nie należy (ledwie 60 D), podobnie jak pośladki. Może poczuł się rozczarowany mną pod względem fizycznym? Starałam się wcześniej ubierać normalnie, w sensie nie zakładałam żadnych push upów napchanych 10 gąbkami, ani utwardzanych majtek. Myślę więc, że miał jakiś zarys rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina dziś Watpie zeby facet nie chcial sexu bo masz male cycki , to tak samo odwroc sytuacje ladujesz z facetem w lozku i on ma malego penisa co wtedy ?tracisz ochote na sex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Ja bym nie straciła ochoty z powodu małego penisa, ale faceci to wzrokowcy, więc może mały biust ich jakoś "brzydzi", "blokuje" lub w inny sposób "zniechęca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie , lepszy maly i jedrny biust niz cycki do pasa :) Kiedys ja mialem taka sytuacje , wlasnie myslalem ze dziewczyna jest zniechecona sexem ze mna , ze mam za malego , ze nie bylo jej dobrze , prawda okazala sie inna . Ona miala narzeczonego ja bylem tylko jednorazowa przygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi nie mają dla mnie większego znaczenia. Bardziej patrzę na pupę u kobiety. Ładny kształt pupy ciężej podrobić, ukryć. Do małych piersi wystarczy pushup i odpowiednia bluzka. Wszystkie moje poprzednie kobiety miały małe piersi. Jakoś tak wychodziło, ale miały szersze biodra i kształtne pupy. Bo tego szukam u kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
No widzisz, może i u mnie jest tak samo. Tylko dziwne, że on nie chce korzystać z układu seks bez zobowiązań. Nie chcę za każdym razem szukać kogoś na seks, wolałabym mieć kogoś stałego. Po prostu wtedy czuję się bezpiecznie. Nigdy nie wiadomo, na jakiego świra się trafi. A jego znam od kwietnia. Kumplujemy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat ? moze po prostu nie bardzo mu spodobalas sie w sexie ? moze ma inne wymagania , tutaj nie musi chodzic o Twoj maly biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Nad kształtem pupy staram się codziennie pracować, regularnie ćwicząc. Efekty pewnie nie będą wow, ale lepsze to od siedzenia i marudzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Jest mi to obojętne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Ja mam 29, on 23. Wydaje mi się, pewności nigdy się nie ma, że jemu też było dobrze. Było ostro i namiętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina dziś to moze tutaj przyczyna jest , moze juz nie chce posuwac 6 lat starszej babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina pokaz swoje zdjecie , sama sylwetke zeby bylo widac jakie masz te cycki i pupe i czy pasuja do ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 14:23 oj wyobrażam sobie twoje piękne piersi każde są piękne te małe szczególnie , nie martw się też pupcią , nie ma ideałów , jeżeli umiesz się dobrze poddać facetowi by cię zaspakajał i zarazem siebie to jesteś ok. Kobieta nie tylko ma leżeć pod facetem lecz musi też wykazać inicjatywę a przede wszystkim facet musi być poinformowany jak kobieta luby by była zadowolona z faceta. Tak samo facet powiedz jak lubisz uprawiać sex , jeżeli to zostanie spełnione to znaczy nie wstydzicie się siebie . To warunek dobrego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz owłosioną szparke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A brałaś mu do buzi fiuta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
arnina dziś faktycznie malutka masz pupe , ale to nie minus , pokaz cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dojrzała monika
arnina Mając 18/20 lat również miałam problem z małym biustem / taka prawie dwójka /. Zresztą nawet dzisiaj / a troszkę latek upłynęło / jak patrzę na zdjęcia z tego okresu to sama się dziwię, że miałam wtedy chłopaka. I naprawdę mały biust mu nie przeszkadzał. Seks był cudowny, częsty do wzajemnego zaspokojenia. Więc raczej to nie problem małego biustu. Coś innego jest na rzeczy. Może warto zapytać wprost ?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
A tutaj normalnie sylwetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arnina dziś sexi jestes , pupa i piersi ladne , szczupla jestes i to Twoj urok , skoro ten facet nie chce z Toba to chyba z nim cos nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Bardzo pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzaj ! Wcale nie jestes az tak bardzo chuda, jak to opisalaś. Więcej wiary w siebie ! A co do tego, co lubią faceci, to uwierz mi, ze jednemu podobaja sie duze cycki, a drugiemu male. Jak dla mnie zdecydowanie wazniejsze jest, by byla chemia i iskrzenie. No i wiadomo higiena obowiązkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczupła jesteś ciekawe jak wyglądasz np w bieliźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  dużym
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim odpowiem powiedz czy na tym zdjęciu masz pushup'a?albo czymś wypchałaś stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
Nie mam push upa, nie używam żadnych gąbek. Stanik jest z tych sztywniejszych, nie koronkowy, ale bez dodatkowych wypełnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@Gucio66, tylko całe życie jestem wyzywana od chudzielców, szkieletorów. To naprawdę nie jest miłe... Ludzie nie wiedzą, że ktoś choruje i ma problemy z tarczycą, a cały czas wyzywają od anorektyczek, nawet moja ginekolog potrafi zapodać taki chamski tekst. I dwóch kolegów na studiach ciągle mi dogadywało: przestań się odchudzać, bo faceci nie psy i na kości nie lecą... Moja przyjaciółka, która ma Hashimoto, też tego wysłuchiwała, bo też ją sobie upatrzyli do gnębienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie nie powinnaś mieć żadnych wątpliwości co do swojego wyglądu! Są tacy którym taki właśnie biust podoba się najbardziej (np. mi). Na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad różnicą wieku,w jego wieku facet nie ma jeszcze sprecyzowanych ogólnych preferencji w kontaktach z płcią przeciwną i chodzi mu generalnie o jedno,a jeśli mu się nie podoba Twój biust to znajdź takiego któremu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@przemekk, dziękuję za miłe słowa:* Wolałabym być trochę bardziej krągła, ale to niemożliwe, dopóki nie doleczę tarczycy. Aby poczuć się bardziej kobieco, staram się nosić spódniczki, sukienki, buty na obcasie, czerwone usta i długie włosy. A co do niego, to spotykamy się od czerwca, jednak dopiero od 2 tygodni z jego strony pojawiło się jakiekolwiek seksualne zainteresowanie. Może to był tylko impuls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnina
@gość dziś , obawiam się, że ciężko będzie mi znaleźć takiego faceta, który mnie zaakceptuje, jednak nie mam specjalnie kobiecej figury. Gdybym chociaż była niższa, a tak mam 1,68 m i jeszcze bardziej chuderlawa się wydaję. Co do niego, to może to mieć znaczenie, ale nie musi. Wydaje mi się, że to był jego pierwszy raz, bo był trochę nieporadny - np. stanik próbował ściągać przez głowę, prosił, żebym mu pomogła z prezerwatywą, na początku nie umiał trafić tam, gdzie trzeba etc. Ale to równie dobrze mógł być efekt stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×