Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Viki17

Czy to możliwe, że jestem w ciąży?

Polecane posty

Gość Viki17

Z tego co wiem, gdy na teście ciążowym wychodzi, że kobieta jest w ciąży to zwykle ginekolog to potwierdza, ale co w przypadku gdy wynik jest negatywny? Czy mogę być już spokojna czy powinna i tak pobiec do ginekologa? Dodam, że wykonałam już trzy różne testy (dwa paskowe z dwóch różnych firm i jeden jakiś inny, którego określenia nie pamiętam) i wszystkie wyszły negatywne. Gdybym była w ciąży byłby to już jakiś 5 tydzień. Okres spóźnia już mi się 9 dni (ale ma nieregularne cykle). Do podejrzewanego zapłodnienia doszło dzień po okresie ( z tym, że rano miałam jeszcze małe krwawienie, a nocą odbył się stosunek bez zabezpieczenia). Proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednoznacznej odpowiedzi Ci nie dam,jeżeli nie dostaniesz okresu konieczna będzie wizyta u gina,będzie najpewniej.Przy nieregularnych cyklach jest możliwe zajście w ciąże w tych dniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co napisałaś, to praktycznie niemożliwe że jesteś w ciąży.. A okres pewnie Ci się spóźnia z innych powodów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka jedna
najlepiej zrób test z krwi beta hcg i wszystko się wyjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci że bardzo chciałam mieć 2 dziecko,i jak wyszedł ujemny test to się rozpłakałam ze smutku,ale poszłam do gina i okazało się że jednak jest dzidziuś w brzuchu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a drugi za
uchem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tajemniczy
Matylda33- domyślam się, że masz syna i córkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:).Macierzyństwo jest to niepowtarzalny akt spełnienia i samozaspokojenia kobiet.Nawet jak dzidzia płacze w niebogłosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś obraziłam????Nie przypominam sobie,powiedziałam tylko o macierzyństwie,przecież jestem mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matyldo i jeszcze próba charakteru... ;) ale masz rację... mnie nic tak nie wzmocniło, nie dodało pewności siebie, nie dało tyle szczęścia, radości, tak silnych emocji... jak macierzyństwo.... :) bycie matką to najwspanialsza \"rzecz\" jaka może spotkać kobietę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×