Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zerwać z takim facetem?

Polecane posty

Gość gość

Mam problem. Otóż, jestem w związku z pewnym 28letnim facetem. Jest on bardzo wygadany ma wiele pasji: biega, trenuje wspinaczkę, łucznictwo, jezdzi sporo na rowerze, zwiedza opuszczone miejsca, zajmuje sie bushcrafte co po części wiąże się z jego pracą jako leśniczego, pomaga w schronisku dla zwierzaków, dużo czyta, sam też pisze. Mieszkam z nim od 3 lat, co jakiś czas gdzieś razem wyjeżdzamy a to w góry a to gdzieś za granicę na wakacje. Ogółem jest miły, wygadany, w łóżku jest super potrafi wytrzymać ponad godzinę i do tego jest bardzo dominujący i ostry....szkoda tylko ze ma przeciętnego. Nie jest mamisynkiem ani hipohondrykiem, za to jest strasznym pedantem i sam zawsze sprząta itd. Po za tym świetnie gotuje i od 3 lat zawsze czyms mnie zaskoczy i zainteresuje jest dzentelmenem, koleżanki mi zazdroszczą że ich to siedzą na kanapach a mój to zawsze coś robi albo gdzieś mnie zabiera. W sumie wydawałoby się że jest spoko. Zawsze myśli o mnie, jest męski troskliwy miły tylko jego wygląd... Eh w koło jest tylu przystojniaków.. Wszyscy wysportowani, przystojni, wysocy, nie zrozumcie mnie żle.. ale ten mój jest chudy ma tylko 177 cm wzrostu nosi okulary, przeważnie chodzi w bojówkach i koszulach. Widać mu żebra, mimo wieku wyglada na młodszego . Kocham go ale kręcą mnie faceci z prawdziwego zdarzenia wysocy, wysportowani, kiedyś tylu ich nie było a teraz praktycznie sami tacy są, tylko nie mój. . U mnie w biurze jest taki Maciek.. ma super ciało chodzi na siłownie codziennie. Podobam mu się. Nie wiem co robić. Pomocy. Chciałabym spróbować z tym Mackiem ale boje sie ze mój Marcin sie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawa jest prosta, nie kochasz go ale boisz sie odejsc bo sie boisz byc sama. Chcesz miec ciastko i zjesc ciastko. NIe wiem czy ci wyjdzie z tym drugim, ale obecnemu nie marnuj czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj.... to nie będziesz mieć ani Maćka ani Marcina a takiego drugiego jak Marcin nigdzie już niestety nie znajdziesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerwij z nim, po co być z facetem który nie dba o siebie i pewnie chowa się za Ciebie bo jest chudy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Skoro się nie stara Tobie podobać, nie dba o wygląd i jest zaniedbany to ja nie ciągnęłabym tego dłużej. Jesteś młoda i korzystaj z tego a nie marnuj czasu na dziwaka bo no sory on nawet normalnych pasji nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc tu o tym sama odpowiedziałaś sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośejehheheć
najpierw piszesz ze twój chłop biega, trenuje wspinaczke, lucznictwo, jezdzi na rowerze a potem ze nie dba o siebie bo chod******oszuli a ty chcesz takich wysportowanych ktorych jest pelno wokol ciebie... o co ci k***a wlasciwie chodzi? twój ma "tylko" 177cm, a ty lubisz wysokich?! no ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaw go takich alpinistów na pęczki a ten z biura no to no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam ten sam post na samosi.pl... Pisałaś tam że Twój facet zakochał się w Tobie jak byłaś gruba i brzydka, a pózniej zaczełaś ćwiczyć dbać o siebie i teraz jak jesteś atrakcyjna to czujesz że marnujesz się kochając się z nim i wolisz mięśniaków i chcesz korzystać... Wiesz co? Jestem fajną młoda laską daj mi do niego numer telefonu ja mu dam wszystko to na co zasługuje bo gość jest super a Ty pustaku powinnaś być sama do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy umięśniony samiec niż chudy chłoptaś. masz racje korzystaj z młodości a nie marnuj ją na seks z brzydkim chudzielcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz jeszcze o sobie co reprezentujesz. łatwiej nam będzie ocenić na co masz szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasługujesz na prawdziwego faceta na kogoś lepszego więc zerwij z tamtym a nie marnuj swojego ciała na kogoś brzydszego. On sobie zdechnie w samotności a Ty korzystaj boś piękna i młoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo zrób sobie z niego wiernego cuckolda xdd sypiaj przy nim z przystojnymi facetami a jemu pozwó tylko patrzeć, kup mu klatke na pena. serio niech widzi co stracił chudzielec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z chudym i wez se przystojniaka trzeba znać swoją wartość a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj!!! to faceci zdradzają bo są świniami a kobiety przeżywają przygody dlatego korzystaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym zerwała dla lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten twoj facet to jakieś dziwadło teraz kazdy ma super miesnie czym predzej zerwij z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłownia
A może zasugeruj mu, żeby zapisał się na siłownie. Za rok też będzie umięśniony. A wartościowe wnętrze jest nie do wytrenowania, a ono jest ważniejsze.Nie ma ludzi brzydkich, są tylko niedoinwestowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go i bierz się za prawdziwego porządnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol po co masz czekać jak gość zacznie ćwiczyć jak prawdziwego samca masz na wyciągnięcie ręki. wnętrze da się zrobić szybciej niż mieśnie lol bierz tego byczka z firmy na pewno jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie Ci dobrze radzą. Zostaw tego chudzielca. pewnie jakiś cpun czy coś z takimi to nie wiadomo. Lepiej uważać na takich i bierz się za mięśniaka na pewno jest lepszy i fajniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerwij z nim i bierz się za mięśniaka taki to Cie przynajmniej obroni i zadba o ciebie a i pasje ma fajniejsze bo silownia to spoko pasja i widać że facet z jajami a nie jakiś pedau w rurkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Wystarczy uważnie przeczytać, ten temat to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest prowo piszę poważnie bo mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat uważam za zamknięty mój były (wczoraj jeszcze aktualny) to j****a świnia męska. Powiedziałam mu ze go kocham ale chce spróbować z innym. A on zamiast zrozumieć wściekł się i chciał temu mojemu Maćkowi wtłuc. To jakiś psychol. Jednak to prawda że chudzi faceci są chorzy. Teraz jestem już u Macka i jestem bezpieczna nie martwcie się o mnie ten wariat nic mi już nie zrobi. Planuję iść do sądu poprosić o to żeby ten mój były nie miał prawa się zbliżać do mnie i do Maćka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j***c chudych facetów siekierami. bierz sie za karka on Ci da szczescie chudych powinno sie przy porodzie zabijac jak w sparie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chudych powinno sie zabijac bo zadna ich nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×