Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce to zrobictylko jak

Czym podniecic kobiete na imprezie

Polecane posty

Gość chce to zrobictylko jak

sluchajcie.Temat banalny,znam sie z dziewczyna x czasu,molzna powiedziec ze ja ja "rozkrecilem"w seksie,ze nigdy takiego czegos jeszcze nie przezywala co ze mna.Ma 34 lata i na pewno jakies doswiadczenie za soba ale tego co ze mna to jeszcze nie miala:).Spotykamy sie sporadycznie a to z powodu odleglosci vzy tez z racji posiadania wlasnych rodzin.Mamy sie spotkac na rodzinnej imprezie w sierpniu,ma byc ognisko,grill itd.Nadmieniam ze obydwoje bedziemy spragnieni baaaardzoooo naszych cial,przytulan i...:).Ostatnio powiedziala mi o marzeniach dot.tej imprezy.Chcialaby sobie wlozyc do pochwy tzw.kuleczki gejszy,by je miec je w sobie podczas tej impry.Robi to ona dla mnie specjalnie,bym po prostu mial caly czas swiadomosc ze ona ma to w sobie co niewatpliwie dodaloby pikanterii calemu temu spotkaniu.Oczywiscie,podnicecaloby to ja niesamowicie przy kazdym ruchu,zreszta mnie tez,po prostu mialbym swiadomosc ze ona ma "to" w sobie.Nie chce mowic co bedzie sie dzialo pozniej po skonczonej imprezie.Oczywiscie,pomysl jest super,ale chcialbym poznac Wasza opinie na ten temat,co mozna zrobic by on ina czuli sie niesamowicie podnieceni na takiej imprezie,by caly czas mysleli tylko o jednym-:) ,moze macie jakies spostrzezenia z "wlasnego podworka" oraz co w ogole sadzicie o tych"kuleczkach gejszy".Pozdrawiam wszystkich i dzieki za odpisanie na moj topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T54E
a co to za kuleczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce to zrobictylko jak
to sa kuleczki o srednicy okolo 3.5 cm ktore to kobieta wklada sobie do......:)Najczesciej maja one w sbie jeszcze inne mniejsze kuleczki .Wszystko to powoduje zapierdziste doznania podczas poruszania sie,po prostu kobieta "odchodzi od zmyslow"podczas noszenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm m m
wiesz co mnie by podniecało bardzo? mój partner...po prostu mój partner i świadomość tego ,że po imprezce będzie sie działo...nie byłyby mi potrzebne żadne udziwnienia typu kulki gejszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi kulkami to nie jest tak
do konca niektore dziewczyny w zasadzie nie odczuwają niczego po ich włozeniu :O Wiec tym tak za bardzo nie podniecałabym się na Twoim miejscu . Zamiast wsadzania kulek gejszy wolałabym delikatne czułosci, dotyk , ukradowe spotkania, jakies gesty ktore pobudzają wyobraźnie ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tymi kulkami to nie jest tak
miało byc " Ukradkowe spojrzenia " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prysna zmysly jak bedzie okres, chociaz to tez ma pewien urok. A kuleczki gejszy sluza do treningu miesni, chodzi o to by je zaciskac by nie wypadly, czy to az taka rozkosz, nie jestem kobieta, nie wiem, czy tampon podczas okresu jest poniecajacy, trudno mi powiedziec, ale watpie, choc niezbadana jest psychika kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie e e
"chce to zrobić tylko jak" to wy macie swoje rodziny ? to znaczy ty masz żonę a ona męża? !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ma 34 a ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfdffnvcnvl
nie wiem jak jest z tymi kulkami, ale tamponów sie w srodku nie czuje, no chyba ze zle sie go wsadzi, to wtedy moze troszeczke bolec, uwierac.. ale jesli juz to zdarzyc sie moze dziewczynie ktora pierwszy razy taki tampon uzywa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem niee wiem
no nie wiem a jak te kulki jej nagle wypadna podczas tanca z wujkiem józiem i na oczach cioci brunhildy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×