Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _____2

Dziewczyny jaka jest wasza ulubiona pozycja? Opisujcie

Polecane posty

Gość _____2

Chciałbym dowiedzieć sie co lubią dziewczyny szanuje je i jak będę uprawiał seks to chce wiedzieć co one lubią uświadomcie mnie napiszczie mi jaka jest wasza ulubiona poczyja ciekawi mnie też czy podnieca was wdok penisa we wzwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej niż podnieca to onieśmiela :) Ja osobiscie lubię wszystkie pozycje, ale najważniejsza jest gra wstępna i podniecenia, bez niech nawet najlepsza i najukachańsza pozycja seksualna jest do kitu i boli. Osobiście lubię jak mnie mój męzczyzna dotyka, piersi, plecy, biodra, delikatnie, niestety mój na to nie wpadł od 7 lat ze to mnie podnieca i sprawia przyjemność, a tez nie chce mi sie go ciagle poprawiac i przypominac. Ps. Zwierzecy seks, bez uprzedzenia i krotki jest dobry, ale raz na pol roku, ale nie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez sensu jest pytanie o to na forum, bo każda ma inne preferencje i upodobania. Jedne lubią długą grę wstępną, a dla wystarczą 3 minuty intensywnych pocałunków i dotykania. Jeśli gra wstępna jest dłuższa to w okolicach intymnych jestem już zbyt mokra, aż czuję lepkość między udami a to powoduje u mnie dyskomfort. Jeśli chodzi o pozycję lubię dosiadać partnera na jeźdźca, pozycję klasyczną ale tzw. ,,słonia'' czyli kiedy partner wchodzi we mnie od tyłu podczas gdy leżę na brzuchu. Lubię też szybki, mocny seks w plenerze (wtedy na stojąco od tyłu) i zawsze i wszędzie chętnie zrobię loda mojemu kochanemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię wypinać pupę klęcząc. Najlepiej zupełnie nago. Na początku potwornie się wstydziłam. Zwłaszcza w plenerze. Dałam się w lecie namówić na fotkę w tej pozycji. Wszyscy faceci, którzy ją widzieli "stali".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tutaj dasz tą fotkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Oj dziewczyny, ale podniecacie. Moze któraś chciałaby sie spotkać na taki seks jak opisałyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jeźdźca bo lubię jak facet ssie mi sutki jak się na niego nadziewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowany 18:15?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.15 nie wiem skąd jesteś, ale bardzo chętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
20:24, to podam Ci maila. gosc12313@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozycja na krześle przodem do siebie lub ginekologiczna bo chłopak jest przy badaniach i widzi dokładnie cipkę w tej pozycji. W tych obu pozycjach najgłębiej wchodzi i najniżej dogadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rodeo! !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 18.15 pytałam i nie podałeś skąd jesteś - jakie wojewóztwo lub miasto, może być wieś .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię łyżeczkę od przodu i od tyłu a jak jestem bardzo podniecona to sama siadam na mojego misia czyli jeździec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
22:21, mazowieckie, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko, bo aż Zachodniopomorskie. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj

ja uwielbiam  pozycje na pieska lubie wypinac swoje ksztaltne posladki eksponujac swoje cameltoe a kiedy partner juz jest wemnie i wykonuje ruchy posuwisto zwrotne pochylam sie tak ze kolyszace sie moje piersi ocieraja o przescieradlo powodujac erekcje sutkow.       gdy partner dochodzi  i zaczyna tryskac strumien spermy kieruje w okolice odbytu pozniej  wysmarowuje nia wejscie do odbytu i zaczyna penetracje drugiej dziurki kiedy  dochodzi spuszcza mi sie na plecy . wedlug mnie idea tej pozji jest ze satysfakcje daje mi penetracja obu dziurek a przy okazji mam wypieszczone piersi ktorych sutki stercza na maxa .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gość naj napisał:

ja uwielbiam  pozycje na pieska lubie wypinac swoje ksztaltne posladki eksponujac swoje cameltoe a kiedy partner juz jest wemnie i wykonuje ruchy posuwisto zwrotne pochylam sie tak ze kolyszace sie moje piersi ocieraja o przescieradlo powodujac erekcje sutkow.       gdy partner dochodzi  i zaczyna tryskac strumien spermy kieruje w okolice odbytu pozniej  wysmarowuje nia wejscie do odbytu i zaczyna penetracje drugiej dziurki kiedy  dochodzi spuszcza mi sie na plecy . wedlug mnie idea tej pozji jest ze satysfakcje daje mi penetracja obu dziurek a przy okazji mam wypieszczone piersi ktorych sutki stercza na maxa .

 

Chętnie cię tak wezmę, skąd jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×