Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryję czarny nick

faceci, jaka byłaby ta kobieta, której nigdy nie zdradzilibyście?

Polecane posty

Gość ukryję czarny nick

co musiałaby robić, jak wyglądać, jaka być w seksie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
zglupialas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech zgadne ... taka jak moderatorka ???? moderowalaby i wycinala niecne mysli o zdradzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta kobieta musiałaby być Aniołem ;) :D Pytania kolejne, zadane przez są żałosne bo nawet gdybyś zrobiła wszystko (hihi co w Twojej mocy), wyglądała (jak przypuszczam nie wyglądasz, skoro chcesz wyglądać[czyż nie ?]), była wulkanem sexu, to pewnie te Twoje starania ( z uwagi na nie same) przyczyniłyby się jedynie do wyzanczonego przez Ciebie celu - czyli do zdrady. Związek to nie zabawa, nie udawanie, kogoś innego kim się nie jest, nie granie, ale trwanie w zrozumieniu, bez zdrad i pelęgnowanie miłości. Na dzisiaj mam chyba dosyć...idę spać :) Myśl pozytywnie, może wtedy przyciągniesz do swojego związku dobro i ład. THE END ;) 💤 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m jak miska
moja i tylko moja:D czuła, opiekuńcza, wrażliwa, przytulająca mnie często, dbająca o mnie, z uśmiechem na twarzy, z ładną figurą, ineligenta, nie obrażająca sie za byle co, coby z nią konie można było kraść, gadać o wszystkim i o niczym, kochać się do resztek sił, by miałam czasem ochotę na ostry seks, czasem na namiętny, by mnie umiała czasem zaskoczyć, by miała fajne pomysły, uffffffff starczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna..
i co jeszcze za mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokefeler3
nie ma takiej której bym nie zdradzał poprostu lubię urozmajcone związki i jestem bardzo szczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze taka kobieta nie istnieje, jak w tym dowcipie: \"maz mowi po ilus tam latach malzenstwa do zony: jestes bardzo inteligentna, atrakcyjna i seksowna kobieta...ale cholera, zebys byla jeszcze troche obca\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem facetem,ale powiem co myślę-każdą zdradzą,a usprawiedliwienie zawsze znajdą no chyba,że własna kobieta będzie większa i silniejsza-to może strach ich powstrzyma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf
To bardziej zalezy od mezczyzny a nie od kobiety. Jesli mezczyzna kocha to nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny...
...odpowiedzcie mi na jedno pytanie: Po jaki gwint wam te całe zwiazki co? potem płacze, rozpacz narzekanie. Moze weźcie przykład z facetów i bawcie się szalejcie używajcie zycia a nie.. czy naprawde macie tak słabą wolę ze ten instynkt macierzyński i potrzeba załozenia rodziny ma władzę nad wami i nieodzownie musicie zawrzeć ten przeklety ZWIĄZEK? Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka tam jedna
no gandal prosimy wypowiedz się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajdzcie mi choć jedną dziewczynę którą jest taka jak opisał to czarniejszy..albo m jak miska!! ja jeszcze takiej nie widziałm.wiec pewno każda panna kwalifikuje sie do potencjalnej zdrady przez partnera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorraca ty nie uznajesz
takiego uczucia jak miłosc:O sama o tym wspominałas wiec nie sciem,nij mi tu;) nie jestes taka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maharadża
gandalf bzdury gadasz ale wybaczam ci bo pewnie masz góra 20 lat i niewiele wiesz o życiu. zdrada faceta nijak się ma do tego, czy kocha osobę zdradzaną czy nie, owszem moze go to powstrzymać ale jeśli ktoś ma zdradę w genach to i tak zdradzi i nie przestanie przez to kochac. niestety tak to wygląda, seks to seks, a milosc to milosc (dla faceta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandalf
Zdrada w genach? Pierwszy raz slysze. A juz myslalem, ze mozemy decydowac o naszym zyciu, ale chyba sie mylilem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew krwi
jaka by nie była kobieta, to może, powtarzam MOŻE i ona zostać zdradzona. Miłość nie ma tutaj nic do rzeczy albo niewiele. I to działa w dwie strony. Nie zgadzam się tylko z tym, że zdradę się ma w genach, dziedziczy po przodkach i inne takie bzdury. Chociaż... może i trochę prawdy w tym jest. Tyle, że nie chodzi o zdradzę w genach, ile o instynkt zdobywcy. I to się odnosi też do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny...
seks jest taką potrzebą dla faceta jak dla dziewczyny potrzeba siusiania co 2 godziny :) . Ani facet nie zrozumie tej potrzeby sikania ani laska potrzeby rżnięcia świerzego towaru a nie ciągle tego samego przez lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorąca..wiem..:p a ja jestem.. czuła, opiekuńcza, wrażliwa, przytulam często swojego mężusia, dbam o niego, dużo sie uśmiecham, mam ładną figurę, jestem ineligenta, nie obrażam sie za byle co, można ze mną konie kraść i gadać o wszystkim i o niczym, kochać się do resztek sił, czasem mam ochotę na ostry seks, czasem na namiętny, czasem umiem zaskoczyć i mam fajne pomysły, i mam wierzyc że mój męus mnie nie zdradzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zew krwi
możesz mieć tylko nadzieję, pewności nie będziesz miała nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja matką głupich..:o ale to chyba ja mam bardziej instynkt zdobywcy niż on..ostatnio strasznie sie rozleniwił..:p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świński blondyn
taka która by miała 145 wzrostu i kwadratową głowę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pocontku gwiazda a potem
jak kazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt... mówiłam tak, ale kochałam kiedyś nad życie, raz... ale zginął tragiczie... i od tego czasu nikogo już nie pokochałam... nie wiem czy to brak zdolności do miłości....czy nie trafiłam już potem na odpowiedniego....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biuedni faceci chyba wszyscy mieliscie beznadziejne kobitki skoro je tak zdradzaliscie... szkoda ze nie potraficie odnalesc tej o ktorej tak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czekoladki
i co niby Ty miałabyś być tą jedyną, której nigdy nie zdradzi? Zejdź na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnej kobiety nie zdradziłem i nie zdradzę! Tylko słaby facet zdradza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×