Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MADONNA83

facet to swinia

Polecane posty

jestem studentka i moj kolega z rupy perfidnie mnie wykorzystal ,macie pomysly jak sie zemscic?najgorse jest to,ze z nim spalam,mowil,ze jest zakocany a ostatnio prze telefon mi powiedzial\\\"odpier sie\\\" boli jak cholera,pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj Michal to swinia
bo sie nie odzywa, a ja wariuje i zrobie dla niego wszystko, slyszysz???? Michal, zrobie to czego wczesniej nie chcialam zrobic, dac Ci to co tylko zechcesz ale sie odezwij bo zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie wroci wiecej,,,,,,, ale to nie znaczy ze ktos ma Ci mowic \"odpier sie\" i jeszce musze go ogladac na uczlni!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o to,że założyłaś 2 topic:) Po co zaśmiecać forum?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 do emerytury
Myślę, że szukając zemsty jeszcze bardziej się poniżysz i dasz mu większą satysfakcję.Życie jest brutalne a Ty tak naprawdę dopiero je zaczynasz.Wierz mi że jeszcze wiele osób Cię skrzywdzi w różny sposób.Nie się mścić.To tylko nauczka na przyszlość i nowe doświadczenie.A co do niego- życie kiedyś samo się na nim zemści.Wyrządzone zło powraca do człowieka ze zdwojoną siłą.Wiem co mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja muszę oglądać na
uczelni chłopaka którego bardzo bardz bardzo kocham. On jest moją jedyną i prawdziwą miłością, moim pierwszym chłopakiem, i zawsze myślaam, że ostatnim:( Coś zaczęło się psuc, ale mam za swoje, bo zdesperowana tym, że on nie zwraca uwagi na to, że mówię mu wyraźnie, że czuję się zaniedbywana, sama z nim zerwałam:( Ale teraz chyba widać, jak mu na mnie zależało...:( Byliśmy razem 1,5 roku, on za mną szlał, był kochany, dobry, milutki, zadowolony, mówił, że nie kocha, że zawsze chce być ze mną... Chyba mu minęło:o😭 Szkoda tylko, że ja dałam się na to nabrać i również pokochałam jego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja muszę oglądać na
no bo właśnie on teraz nie robi nic, żeby mnie odzyskać... tylko udaje, że jest fajnie:o Nie rozumiem nic z tego:( Idem się zapić:( 🖐️ W samotności...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli chcesz się zemścić to
to musisz najpierw znaleść jego czuły punkt - taki na który ma obsesje, coś co jest dla niego bardzo ważne i na czym mu zależy (znasz go tak dobrze?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA WIem 0 0 0
przespij sie z nim i powirdz ODp...l sie bilans wyjdzie na zero :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×