Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ciekawska i zaintrygowana

Gąski, Gąski do domu ...

Polecane posty

Gość gość midsummer eve
Ciziu 😘 Potem wpadnę wybiegać naszą wyścigówkę, na razie sama mam do wybiegania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie to urocze jak dla publiki debilki z siebie robicie na prywatnym forum nie było ani z kim ani dla kogo? wracajcie suczki i skamlejcie o to by chociaż gęś się na was wysr/ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzedzę tą cięta ripostę o bólu doopy 😴 was boli a pozostali leżą i płaczą ze śmiechu jak jedna przez drugą robicie pokaz :D a może ktoś zauważy ciotki? jpg wyśle? z yt piosenkę zadedykuje 😴 Oczywiście ktoś "obcy" ci najlepsi są na Arce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę wskaż mi tych co leżą i płaczą ze śmiechu, bo jakoś ich nie widać 😴, o sobie piszesz, czyli o nikim? :classic_cool: ps. jakie to urocze, że nie możesz przejść obojętnie obok tematu. Doskwiera ci samotność? założyć dla ciebie temat dla niechcianych i odrzuconych? 😴 ;) :D ps.2. boli mnie jedynie głupota innych 🖐️ ps.3. mam cały album jotpegów z kafeterii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.4. forum to dla mnie zabawa, a nie śmiertelnie poważne napinanie d**y, więc nawet jak robię z siebie debilkę, to jest to moja sprawa, nie twoja, więc się nie wtrącaj i (jak to mówicie) wyppiertalaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już się tak nie wysilaj :D jakoś tłumów prócz gęsi nie widać, no dobrze są goscie z kwiatkami udający hetero, ale gość to nikt :P Więc sikacie za zerami 😴 a tematy zakladacie dla gęsi 😴 fascynujace pożycie jak na każdy dzień/noc w sieci. 🖐️ ARKA IS DEAD pani mod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś uprzedzę tą cięta ripostę o bólu doopy spioch.gif was boli a pozostali leżą i płaczą ze śmiechu jak jedna przez drugą robicie pokaz smiech.gif a może ktoś zauważy ciotki? jpg wyśle? z yt piosenkę zadedykuje spioch.gif Oczywiście ktoś "obcy" ci najlepsi są na Arce smiech.gif FDHGFDUJ Ale o chuj ty walczysz? Zastań chwilę, pośmiej się, pokiwaj z niedowierzaniem głową. I nie pluj jadem, idź na ciekawsze tematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko gęsi nie widać... :( Cześć Cioteczki😘 weźcie gęś do galopu bo na mistrzostwa swiata gęsi wyścigowych nie będzie gotowa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybiegana (zmęczona), mogę się odmóżdżać :PxA ty sfrustrowana kobieto idź już naprawdę w końcu gdzie indziej ronić łzy za arką, na której cię nie ma :O Nikt inny tu się tym nie zajmuje, odbiło ci na punkcie tamtego forum. Zajmij się swoim wygrywem. Nie sądzę, żebyśmy miały problemy z jpg-ami, które by nas interesowały, więc nie rób z siebie pośmiewiska ;) Piosenki wkleja jedna osoba, którą dzielimy się w zgodzie ;) I guzik ci do tego dlaczego :P I kto tu leży i się śmieje? Tu nikogo nie ma :D Prócz frustratek twojego pokroju. Miałaś tu niczek i ci nie wyszło? Nie płacz, bo co tu mogło wyjść? To jest durny odmóżdżacz z elementami czegoś innego czasem, później, jak ktoś chce (i umie), ale niekoniecznie. Nie będę drążyć. Im szybciej to zrozumiesz, tym szybciej się pogodzisz. Żal na takie baby 🖐️ :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o! z nikim rozmawiacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, Gościu :)Gęsia nie chce coś ćwiczyć, oj będzie lanie 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawskiej dzieciństwo się przypomniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, frustratko, widzę że postanowiłaś spędzić z nami wieczór :) Zapraszamy oczywiście. Opowiedz nam proszę o sobie 😴 A ja w tym czasie (nie) poczytam tego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawskiej dzieciństwo się przypomniało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu ja to z dzieciństwa pamiętam takie kurcze nawet nie wiem jak to się nazywa.. Wbijało się w kratownicę takie klocki, pionki i powstwałay różne wzory. Pobawiłabym się w to jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw te idiotki gościu im już nic nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeczna gęsia, już miałaś dostać w kuper za opierdalanie się 😠 Napieprzaj raz: cztery posty na minutę :DMuszę się odłączyć (ale wrócę, pewnie z nowym topiczkiem) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×