Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smierc

Głębokie Gardło

Polecane posty

Jeśli któraś z was potrafi , powiedzcie, zdradźcie praktyczne informacje co zrobic by pozbyć się odruchu wymiotnego ktory od razu zaciska gardziel. Jaką taktykę obrać by móc wziąć do buzi bardzo głęboko i byc przy tym wyluzowanym. niech ktos mi zdradzi kurde tajemnice bo zachodze w głowe a nic z tego dalej nie wiem... jako gratis dorzućcie proste info co Wam pomaga by po prostu połknąć sperme. Te dwie czynnosci i jestem spełniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze, co to wszyscy tacy cnotliwi...nikt nie pisze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic prostrzego. Idziesz do apteki i prosisz o żel na ząbkowanie dla dzieci z lidokainą. Przed seksem aplikujesz sobie takiego bloba wielkości wisienki na główkę penisa i dokładnie rozsmarowujesz po całej. Potem czekasz ze 3 minuty aż trochę poddeschnie żeby panna od razu nie zlizala. Te żele mają zwykle delikatny anyzkowy albo mietowy smak. No i jedziesz w gardełko ;) Myślę, że działanie żelu zapewni jej dobrą zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze ktokolwiek odpisal!! :) Niestety eh, filmow to ja juz mase widzialam, niby wszystko wiem a jednak nie przechodzi i przez to gardło mimo iż gabaryty m standardowe a ja tez chyba nie mam mikrogardła. a to ze ostrzykuja srodkiem jakims, to nie wiem, ale skoro wiele kobiet a nie gwiazd porono potrafi sie nauczyc glębokiego gardla to oznacza iz jest to wykonalne ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem kobietą ! ;) mam zel do ząbkowania ale lidokaina na penis? poza tym co to da skoro glębokie gardlo nie to ze boli tylko... tylko jest ciasne i sie nie chce otworzyc ! moze sa jakies cwiczenia kurcze typu wiecie, ziewania, czy wyginania glowy czy nie wiem kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja eks potrafila a zona nie potrafi choc sie stara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolego jak szukasz takich wrażeń, a twoja kobieta jest na nie to idź na d****** polecam ogłoszenia na roksa, drogie Panie ja mam inne pytanie jak namówić swoją kobietę do podjęcia zintensyfikowanych ćwiczeń, bo to one są gwarantem sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WolfDreamer
Czy kazda z Was plywa jak ryba?? Czy kazda jedZzi jak zawodowiec . . Nie ... problem u kobiet jest troszke inny niz samo zaciskanie gardla, tu chodzi o psychike. Pomoc sie nauczyc mozna tylko osobie ktora uwiellbia trzymac czlonka w ustach i lawirowanie jezykiem oraz uczucie dochodzacego partnera w ustach sprawia jej błogą satysfakche jak i ja podnieca. Takim kobieta przychodzi to o niebo latwiej. Odpowiedzcie sobie czy felliato daje Wam(partnerce) przyjemnosci. Jesli nie, nie zabierajcie sie za kombinacje alpejskie. Mam partnerke ktora potrafi te klocki , jednak w jej oczach nie przyslowiowego blysku podczas seksu i najglebsze gardlo nic tu nie pomoze. Jezeli bedziecie robic to z pasja dacie partnerowi wiecej niz sie spodziewacie... glebokie gardlo to wisienka dekoracyjna bez bitej smietany i lodow jest tylko marnym dodatkiem Pozdrawiam WolfDreamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaa i co do spermy, polecam lezke stolowa miody lipowego dziennie rano, zmieni to smak lub nie zmieni gdy partner pali co kolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i kilo ananasa :classic_cool: nich zasysa slodki nektar d**eczka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie róbcie facetom głębokich gardełek, lizanie jajek, połykanie, sikanie itp. Potem tylko tego chcą i o waszej c**eczce zapominają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka jest z tego przyjemnosc dla faceta nie wiem czy namawiac żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WolfDreamer, swieta prawda:). Ja mam technike nastepujaca. Moj facet lezy na plecach ja siadam tylem,na wysokosci jego penisa. Wchodzi jak w maslo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hana29
Co za brednie z tym ostrzykiwaniem i masciami na zabkowanie hahaha. Trzeba trenować. Mój facet na 22cm i był w szoku kiedy podczas pierwszego naszego stosunku wzięłam mu całego. Uwielbia to i mówi że jeszcze żadna mu tak nie robila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Szukam atrakcyjnej młodej kobiety (19-30lat) na wspólny wyjazd na karaiby (DOMINIKANA region Punta Cana) w terminie 18.03.18r na 11 dni. Pokrywam wszystkie koszty! Wylot z Katowic. Termin do uzgodnienia aczkolwiek wylot musi być w 2-giej połowie marca. Dodatkowo oferuję 3tys zł. Oczekuję w zamian trochę czułosci i dobrego towarzystwa. Nie ukrywam że liczę na przyjemności w postaci sexu. Odpowiedzi proszę przesyłać na maila: 3 zdjecia które mnie powalą i zmiażdżą konkurencje. Pare słów o sobie i upodobaniach. Przed podjęciem decyzji chciał bym się spotkać z trzema autorkami najlepszych odpowiedzi. Co do mojej osoby; mam 31 lat, kawaler, przystojny, wysportowany w średnim stopniu, 175cm, 76kg. Zapraszam pod adres wojciech31gliwice@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam pytanie zadane na samym początku. Czy są tu jakieś Panie, które opanowały technikę głębokiego gardła i są gotowe się nie podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×