Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

golenie cipki a oral

Polecane posty

TYLKO POWAŻNE ODPOWIEDZI a więc. Golę kremem łono i cipkę trochę, ale boję się golić tam bardziej w środku (skąd też wyrastają włoski). Mój chłopak chce pieścić mnie oralnie ale się wstydzę własnie tej swojej fryzurki i nie wiem jak sobie z nią poradzić (nie pojde do kosmetyczki na wosk!!! ). Bo chyba trzeba sie pozbyc kazdego włoska prawda? Skoro on ma mnie piescic jezykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWAŻNA ODPOWIEDŹ
Jak się wstydzisz włosów na cipce, to powiedz mu, żeby ci wsadził chuja bez gumki do dupy. Jak już ci wsadzi do dupy, to puść bąka. Zobaczysz co wtedy będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff co za problem
a zapytałaś go czy woli wygolone?? może jest normalnym zdrowym facetem, któremu naturalny włos łonowy w niczym nie przeszkadza w pieszczotach oralnych też włosy nie przeszkadzają w niczym tak wiec najpierw zobacz co lubi a potem się katuj goleniem jeśli jest wielbicielem łysych cipek albo lubi niedorosłe dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychu40
resztę opal nad gazem jak kurczaka i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oralmen
czy to zarośnięta czy to wygolona nie ma to wielkiego znaczenia przy oralu inna sprawa jak po goleniu pojawią się pryszcze wtedy to jest do doopy bo bierze obrzydzenie albo jak się słabo ogolisz i drapiesz jak ryj faceta to też jest do doopy to samo jest jak jesteś całkiem wygolona a facet ma twardy zarost i sie np ogolił rano a nie tuż przed sexem to wtedy on cie potrafi strasznie podrapać i to tez nie jest przyjemne najlepiej nie golić całkowicie tylko podgolić to co wystaje z gaci żeby siary nie było na plaży albo basenie owłosiona cipka jest praktyczniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleh. Ja jestem zwolenniczką włosów tylko na głowie ;) spytaj co się gościowi podoba i jeśli woli ogoloną to maszynka w dłoń i jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusz:)
jestem chłopakiem i robię sobie wzorki z włosków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×