Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

gość 123132 to hejterek

Polecane posty

Gość gość

gość 123132 to hejterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Owszem, hejterem dla paskudnych i śmierdzących hejterow tego forum. Należy tępić was zawistni polaczkowie hejterzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, to najgorszy hejter forum:( Nietolerancyjny ksenofob z kompleksem narodowości i małego siusiaka. Nie dopuszcza innych poglądów niż jego własne. Umie tylko wyzywać od polaczków, katoli, patoli i dekielek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśli, że wszyscy mu zazdroszczą, że jest pośmiewiskiem forum i z żadną kobietą nie gada. Gadał tylko z gejami udającymi kobiety na temacie o ocenianiu penisów, a nawet tam przyczepił się z zazdrości do penisa jakiegos gościa. Ogólnie masakra z tym hejterem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Owszem, hejterow trzeba tępić. Wystarczy poczytać cytaty jak innych userow wyzywali. A teraz robia z siebie świętych. Zapraszam do kącika do nàpierdàlanki w hejterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyzywa od śmierdzących pipek a sam żebra po forum o jakąkolwiek pipke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Poza tym hejterzy manipulują moimi wypowiedziami i innych userow. Tym bardziej mam satysfakcje byc hejterem dla hejterow :) Chamów i prostaków tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kretynie pièrdolòny. To grupki userow tak siebie nawzajem wyzywali. Tylko wylogowani. Wiekszosc to kobiety z nickow a z anonimki rynsztok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„ jest pośmiewiskiem forum” x Udowodnij hejterko :) Potrafisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Ty kretynie pièrdolòny” x Hehehe, to święty i nie hejter powiedział :) Hipokrytka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Za mało leków i biały kaftan trzeba założyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wypieram się bycia trollem piźdo. Ale kobietą nie jestem debilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Nie ważne czy jestes kobieta, gimbusem, czy kimkolwiek jeszcze :) Ja nie wypieram sie bycia hejterem dla hejterow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście , ze potrafię przeprowadzić proces dowodowy:classic_cool: Twoja aktywnosc tu razem z tym drugim idiotą (w dodatku obawiam się, ze alkoholikiem:( ) ogranicza sie do tematu sluzącego do napinki. Robisz tam ze hejtera i półmózga nr jeden:) Zadna baba na Ciebie nie spojrzy. Zazdroscisz nawet fujary na temacie o fujarach i co gorsza - ujawniłes, to kontemplując z uporem maniaka pena innego faceta:D Ni ch/u/ja nie rozumiesz, ze hejtowaly głownie wylogowane laski inne laski i ze ty nie masz hejtu. Masz jedną wielką beke z ciebie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak hejterzy". To wylogowani userzy sie hejtowali wzajemnie, kulturalni na nickach. Szacowne paniusie z rodzinami i pracą. A nie jakas patologia i gimbaza. A z ciebie podejrzewam to ma ubaw kazdy jeden bez wyjatku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
To udowodnij, ze tak jest :) Bo ten proces dowodowy niczego nie udowodnił, tylko jakaś teorie spisku jakiejś osoby, która powinna brac wiecej leków lub byc zamknięta w szpitalu. Biały kaftan tez by sie przydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
A co do fujary, przyczepiłeś sie jak do rzepa hehe :) Nie mam zamiaru tutaj swojej wstawiać (stad było porównanie) i nikomu nic nie zazdroszczę patolu :) Z małym wyjątkiem :) Trójkątów, ale ta zazdrosc mnie nie zżera, bez tego da sie żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
„Nie ma czegos takiego jak hejterzy". To wylogowani userzy sie hejtowali wzajemnie, kulturalni na nickach. Szacowne paniusie z rodzinami i pracą. A nie jakas patologia i gimbaza. A z ciebie podejrzewam to ma ubaw kazdy jeden bez wyjatku” x To tez hejterku udowodnij. Widze tylko nawiedzonego marnego człowieczka z żółcią na ustach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego z cyframi w nicku
Winny sie tlumaczy miałem z toboa spinkę ty na parawde masz kompleks małego pena czepiasz sie wszystkiego i w wszystkich przejdz na forum dla gimbazy zaloz kącik do napazanki tam cie docenia i i inteligencja emocjonalna tych ludzi będzie na twoim poziomie daruj sobie odpowiedz do mnie i poprstu zmien lekarza ewentualnie nie te leki zyj wielki rośnij duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"do tego z cyframi w nicku dziś Winny sie tlumaczy miałem z toboa spinkę ty na parawde masz kompleks małego pena czepiasz sie wszystkiego i w wszystkich przejdz na forum dla gimbazy zaloz kącik do napazanki tam cie docenia i i inteligencja emocjonalna tych ludzi będzie na twoim poziomie daruj sobie odpowiedz do mnie i poprstu zmien lekarza ewentualnie nie te leki zyj wielki rośnij duży." x Dla ciebie mały człowieczku mogę mieć taki kompleks - wierz sobie w to co chcesz, mam to wiesz gdzie :) Co do leków, już wiele razy proponowałem wam hejterzy dobrac odpowiednie leki lub założyć biały kaftan, wiec nie zrzynaj pomysłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Tak, zgadzam się, czepiam się hejterów :) Tak jak wy czepiacie się byle kogo, kto nie odpowie na forum po waszej mysli lub nie ma konserwatywnych fantazji erotycznych. Musi tak byc jak wy chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba tobie leki potrzebne, bo kilka dni temu wmawiałeś mi zakładanie albo udzielanie się w tematach założonych tylko po to żebyś się wypowiedział. To tylko forum, a nie żadna misja...żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"To chyba tobie leki potrzebne, bo kilka dni temu wmawiałeś mi zakładanie albo udzielanie się w tematach założonych tylko po to żebyś się wypowiedział. To tylko forum, a nie żadna misja...żal." x Czegoś takiego nie pisałem i nic ci nie wmawiałem. Pewnie był to mój podszyw lub sam manipulujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie to obchodzi kto. Nie mam co robić z rana tylko ludźmi w necie manipulować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosiłem żebyś sobie darowal odpowiedz a ciiebie jak gowniarza mozn podposcic a ty sie jarasz jak młody ile ty masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"A co mnie to obchodzi kto. Nie mam co robić z rana tylko ludźmi w necie manipulować smiech.gif" x tak, ty w zyciu w ogóle nie masz co robic :) łyknij poranną dawkę leków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"Prosiłem żebyś sobie darowal odpowiedz a ciiebie jak gowniarza mozn podposcic a ty sie jarasz jak młody ile ty masz lat ?" x Jełop i manipulant :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jaki ty jesteś wszechwiedzący i w ogóle naj. Właśnie wzięłam swoje poranne leki :) Tobie też polecam, bo ci się we łbie kiełbasi od nadmiaru netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
"Widzisz jaki ty jesteś wszechwiedzący i w ogóle naj. Właśnie wzięłam swoje poranne leki usmiech.gif Tobie też polecam, bo ci się we łbie kiełbasi od nadmiaru netu." x Dobrze, że wzięłaś, bo jesteś paranoiczką. Gubisz się w tych podszywach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×