Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mazzony

gra o spełnianie zachcianek erotycznych

Polecane posty

witam. czasami gramy z żoną w bilarda i wygrany ma prawo zażądać spełnienia jakiejś zachcianki. bardzo nas to nakręca. bawicie się czasmi w takie coś? a może jakieś macie inne ciekawe gry?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość serwisu
A jakie zadania dla żony ale bo dla ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np iść do łazieńki i zrobić erotyczne zdjęcie i wysłać mmsem, w drodze powrotnej robić dobrze w samochodzie, i duzo innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość serwisu
A jak nie zrobicie to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My ostatnio graliśmy z partnerem też w bilard, w małej wydzielonej salce w barze i założyliśmy się o lodzika (w sensie on wygra- robię mu loda) od razy przy stole do bilarda, w tym lokalu. Wygrał, skubany :) W fifę nam się też zdarzyło grać o seks oralny albo masaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym dała : ♡pomaluj (pisakiem, markerem, długopisem)miejsca intymne ♡włóż (żonie ) 3 żeczy po kolei w ... ♡wyjdź na balkon lub ogród nago (nie musi być widoczne) tak stój przez 10 minut . (Chodzi o to że jest zimno ♡obejrzyj świnkę pipe podczas striptizu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gram czasami z dziewczynami w pokera rozbieranego i gdy już się rozbierzemy do końca to następny etap to spełnianie takich zachcianek. Zazwyczaj jestem ja i dwie lub trzy dziewczyny - to znaczy moja dziewczyna i jej koleżanka albo dwie. Moja jest bi dlatego czasami jest to seks jej z koleżanką przy mnie ale ona też pozwala mi się też kochać z koleżanką, która też jest bi. Skomplikowany układ ale fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre to, a gdy zona jest bi nie odczuwasz czasem ze zbędny jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może gra w jakąś grę, kto wygrywa to wybiera film erotyczny i wybiera scenę którą osoba przegrana musi zrealizować:-0 bywa ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak moją najdzie to gra polega na tym że to ona przegrywa a ja wymyślam zadania które ona wykonuję oczywiście jestem też sekuritą i trzeba jej przyznać że wykonuje wszystko a najchętniej te zadania w których ktoś może ją nakryć kiedyś wymyśliłem że przebiegnie nago kilometr po takiej lokalnej drodze wysadziłem mojego golasa na poboczu i odjechałem dalej byliśmy na wakacjach stanąłem jakieś kilometr dalej wysiadłem i czekam ******iewielki nagle jedzie jakiś facet rowerem panie dasz pa fajkę palimy razem on stoi gada a tu z za zakrętu maszeruje mój golas facet oczy moja pani tęż a ja do niej może panią podwieźć ona tak do miasta pan jedzie i wsiadła a facet do mnie ale fart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×