Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LADY_MACABRESCA

Gruby mężczyzna i udany seks?

Polecane posty

Drogie panie, pytanie do was: Czy podniecają was mężczyźni \"przy kości\"? Nie mówię o \"nabitych\" czy \"dobrze zbudowanych\" a takich naprawdę z nadwagą choć nie jakąś kolosalną, powiedzmy facet wzrostu 175cm o wadze ok. 90kg . Czy seks z takim mężczyzną może być udany, jeśli on-przysłowiowo oczywiście-spod swojego brzucha nie widzi własnego penisa? A jeśli na domiar złego jego penis jest niewielkich rozmiarów? Powiedzcie, dziewczyny, jak podchodzicie do \"grubasków\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LADY_MACABRE
"mi mała" dlaczego tak uważasz? tzn nie twierdzę, że nie masz racji, ale ciekawią mnie wasze argumenty, koleżanki. osobiście nie bardzo podniecają mnie grubi mężczyźni i nie wyobrażam sobie seksu np z kimś, komu "wylewają się" boki albo brzuch, dla mnie to jest zwyczajnie niesmaczne i kompletnie aseksualne... poza tym grubi faceci często mają niewielkie doświadczenie, niewiele albo nigdy dziewczyny w życiu i nie potrafią zająć się kobietą tak by ją podniecić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borderline bis
175 i 90 kg to nie jest wyjątkowa grubość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LADY_MACABRE
kurczę, z tego co mówicie wnioskuję, że nie o to mi chodziło, a nie potrafię ocenić na oko wagi, probowałam ale najwyraźniej mi nie wyszło :D czyli weźmy np. 175cm wzrostu i ok. 110kg wagi, to wydaje mi się będzie dobry punkt odniesienia-nie skrajna otyłość, ale ponad normę i z "wylewaniem się" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajeworek
Czlowieku gosciu chcial schudnac ;p przeczytal oglosznei ;p 10kg za 50zl poszedl zaplacil wchodzi do pokoju i siedzi blondynka i do niego -jak mnie zlapiesz to mnie zruchasz, zlapal przeruchal i wrocil do domu. Kuracja zadzialala schud, czyta 20kg za 50zl idzie znow i siedzi bruntetka w wiekszym pokoju, -jak mnie zlapiesz to przeruchasz, zlapal przeruchal i wrocil do domu ;* kuracja znow zadzialal. czyta pozniej 50kg za 50zl zajebiscie wiec idzie :D placi i wchodzi na zajebista hale a tam murzyn z pala welkosci murzynskiej palymowi - jak CIe zlapie to Cie zrucham ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasencjaXX
mój małżonek ma 175cm i 98kg i nie zamieniłabym sexu z nim na sex z nikim innym;-)waga nie ma nic wspólnego o ile facet jest aktywny a nie leży jak kupa mięcha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 182cm wzrostu 95kg wagi I laski w pracy sikają za mną. Biore laski na stojąco,unoszę je bo mam siłę.Lubie przedziwne pozycje takie ze chuderlak mógłby zapomniec o nich.Niestety jednak ja tez wole laski przy kosci I mam troche ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja umawiam sie z factem 180cm i 138kg. Brzuch mu wisi ze musi go doslownie podnosic zeby dostrzec penisa. Krocze ma tak tluste ze penis doslownie zanika w zwalach tlusczu. I jak tu miec seks, no i oczywiscie kondycja do d**y i poci sie przy najmniejszym wysilku. Ohydny tluscioch, aseksuaalne. I tak mnie to w*****a ze dalej obzera sie jak tucznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×