Odpowiedz na ten temat

Hotel spa dla par z erotyzmem

 • Monika187 2017.10.09 [19:39]
  Szukam na prezent dla meza wyjazdu do hotelu z spa z obrymi masazami ale aby nie byly taki zwykle masaz plecow nog tylko cos wiecej z nutka erotyzmu. Meza wiem ze bedzie podniecal tez widok moj z masazysta jak mnie dotyka cala wiec czegos takiego szukam w fajnym spa z hotelem aby wyskoczyc na weekend
 • gość 2017.10.10 [16:10]
  Tez szukam jakiegos fajnego masazu dla par....ktos cos probował ...
 • Jan Jan 2017.10.10 [16:19]
  Przecież są w necie ogłoszenia masażu z happy endem dla par. Wystarczy poszukać. Ale nie są to hotele SPA tylko prywatne ogłoszenia tzw. "masażystek" i "masażystów".
 • michal420 2017.10.10 [21:42]
  Też szukam takiego SPA chciałem zrobić niespodziankę dla żony. Jakiś fajny masaż z elementami erotyki. Fajna sprawa
 • Monika187 2017.10.11 [12:17]
  wiem ze sa ogłoszenia "salonów" a bardziej samotnych panow co chca masować kobiety. Szukam jakiegos fajnego spa na weekend z hotelem gdzie bedzie przyjemny masaz ale z nutka erotyzmu aby bylo ze smakiem
 • michal420 2017.10.11 [21:09]
  Jak znajdziesz to napisz bo na pewno wiele osób szuka.
 • gość 2017.10.12 [11:03]
  kiedyś ktoś na forum pisał że był w spa na masażu: relaksacyjny do gorącego wieczoru ale niestety nie podał gdzie w jakim hotelu. Szukamy dalej
 • gość 2017.10.12 [17:45]
  Podobno Termy Rzymskie maja strefe saun beztekstylna wiec zawsze jakis poczatel
 • ewa_ewa1 2017.10.13 [15:09]
  też jestem zainteresowana takim spa cos polecacie ?
 • gość 2017.10.13 [15:16]
  To agencja towarzyska się nazywa, nie hotel. Mężczyzn czasem też w takich zatrudniają.
 • gość 2017.10.14 [09:56]
  Tzn ?
 • Jan Jan 2017.10.16 [18:20]
  A może należy zacząć od sprecyzowania, co dla Ciebie jest "nutką erotyzmu". Czy jak Ciebie masuje masażysta a na stole obok masażystka masuje Twojego męża to już jest "ta nutka" czy jeszcze nie.
 • gość 2017.10.16 [18:24]
  W spa takich rzeczy nie organizują, co to łaźnie rzymskie? Jedynie priv i są to ceny rzędu 1000-1500zl
 • gość 2017.10.16 [18:26]
  Nie wierzę, spa z ******iem szukają xd wiesz, możecie jechać do byle jakiego i wystarczy, że masażystę za pałke złapiesz, reszta zrobi się sama, tylko mąż bedzie się musiał obejść smakiem, chyba, że też go złapie.
 • gość 2017.10.17 [11:24]
  Dobrym hotelem http://www.borowydwor.pl/hotel/index byłem tam kilka razy z żoną i było super.
 • gość 2017.10.17 [11:29]
  Uwielbiamy go. Może dlatego, że orgazm – ukoronowanie seksualnego zbliżenia – to nie tylko fizyczne rozładowanie napięcia. To także, a może przede wszystkim, rozkoszny wstrząs dla naszego mózgu. Psychiczne katharsis.
  Jesteś z kimś i nic poza tym cię nie interesuje. Napięcie twojego ciała wzrasta. Odczuwasz delikatne mrowienie. Jedni nazywają to zwierzęcym instynktem, inni fascynacją lub… miłością. Niewątpliwie istnieje w nas czynnik skłaniający do podejmowania relacji seksualnych. Libido człowieka sterowane jest hormonalnie, głównie poprzez typowo męski testosteron i typowo kobiecy estradiol produkowane przez narządy płciowe. To one, te drobne cząsteczki chemiczne, wzmagają podniecenie seksualne człowieka. Oprócz oczywistej gotowości narządów płciowych inicjują syntezę szeregu neuroprzekaźników mózgowych odpowiedzialnych za euforyczne doznania seksualne.
  Żeńskie-męskie
  Jesteście nieco podenerwowani, spięci. Stres blokuje wam dostęp do przyszłości. Aby mogło się zadziać, musicie się odprężyć, jednak tutaj wasze mózgi działają odmiennie. Kości zostały rzucone i gracie w grę wstępną. Mężczyzna błyskawicznie wyłącza jądro migdałowate mózgu odpowiedzialne za czujność i odczuwanie zagrożenia, bo na jego nastrój wpływa to, co miało miejsce nie dalej niż trzy minuty przed stosunkiem. Natomiast w nastroju kobiety odbijają się ostatnie 24 godziny jej życia, dlatego potrzeba jej więcej czasu na przesterowanie przewodnictwa mózgowego. Teraz do akcji wkraczają dwa socjalne neuroprzekaźniki. Wazopresyna i oksytocyna, tak bardzo zbliżone w budowie, a tak odmienne w działaniu – zupełnie jak wasze mózgi.
  Podniecony męski mózg owładnięty testosteronem uwalnia duże ilości wazopresyny, która pobudza jego organizm do walki, ale także do aktu seksualnego. Mężczyzna jest gotowy, jednak kobieta przed otwarciem musi zaufać. Odpowiada za to oksytocyna, która za sprawą estrogenów opływa mózg kobiety. Wydzielana jest już po 20-sekundowym uścisku partnera. Dlatego kobieta często już przed seksem ma nadzieję na miłość, podczas gdy mężczyzna często stawia na seks, który później zrodzi głębokie uczucie… albo nie – ewolucyjna przezorność obu stron. W międzyczasie nieustannie jesteście bombardowani dopaminą, która wydziela się podczas doznawania przyjemności, ale ta zdradliwa dama uzależnia was od siebie i seksu.
  Kosmiczny strzał
  Po kilku minutach robi się naprawdę gorąco. Wasze pożądanie błyskawicznie się rozpala. Obwody zaczynają wrzeć. Doprowadzacie się do szaleństwa. Masz wrażenie, że dotykasz nieznanego. Ba! Jesteś pewny, że trafia się to tylko tobie. Wiesz, że teraz mógłby nastąpić koniec świata. Najpiękniejszy, jedyny w swoim rodzaju. Tu już wasze mózgi aktywują się podobnie – jesteście zgrani.
  Naukowcy twierdzą, że osiągniecie orgazmu, paradoksalnie, jest możliwe poprzez wyłączenie. Hamowanie pewnego fragmentu kory mózgu, umiejscowionego tuż za gałkami ocznymi, kaskadowo pobudza inne ośrodki. Orgazm rozlewa się na całą korę mózgową. Narkotyczna siła endogennej endorfiny – naszej naturalnej rozluźniającej morfiny – obezwładnia umysł tak samo jak heroina. Aż 95 proc. obrazów fMRI mózgu wykonanych podczas orgazmu pokrywa się z obrazem mózgów heroinistów, zresztą aż 94 proc. heroinistów swoją pierwszą dawkę narkotyku też porównuje do orgazmu… Wyrzut oksytocyny gwarantuje uczucie rozkoszy, bliskości i jedności, ale dopamina czuwa. Uzależnia wprost proporcjonalnie do przyjemności.
  Po przejściu obezwładniającej fali rozkoszy leżycie nasyceni i spokojni. Statystycznie kobieta gada, a mężczyzna zasypia, bo ich mózgi znów działają odmiennie, choć u obojga za ten stan odpowiada oksytocyna.
  To się się opłaca!
  Orgazm wzmaga wydzielanie prolaktyny, która bardzo mocno nasila neurogenezę, czyli możliwość tworzenia nowych neuronów w trzech niewielkich obszarach mózgu człowieka. Pozwala ona w pewnym stopniu samoczynnie rekompensować straty tkanki nerwowej mózgu. Dowiedziono, iż seks z partnerem o 400 proc. zwiększa poziom prolaktyny w porównaniu z jednoosobowymi igraszkami, czyli seks z partnerem jest o 400 proc. lepszy. Jeszcze do dwóch tygodni po orgazmie prolaktyna utrzymuje niski poziom dopaminy, pozwalając utrzymać stan względnego zaspokojenia seksualnego.
  Powszechnie wiadomo, że orgazm jest również świetnym środkiem przeciwbólowym – i to nie tylko jako wynik uprawiania seksu na stojąco, co wzmaga przepływ krwi w mózgu. Studia nad aktywnością mózgu podczas orgazmu ukazują wpływ treści świadomości na stan fizjologiczny mózgu, co zmienia odczucia, tutaj znosząc wrażenia bólowe. Samo wyobrażenie pieszczot i orgazmu także aktywuje tę zależność. Daje to nadzieję na wykorzystanie myśli w kontrolowaniu bólu.
  Inny wymiar
  Seksualna miłość człowieka jest miłością osobową. Tylko człowiek kocha się en face, wzajemnie (od)dając miejsca najbardziej wrażliwe. Orgazm, będąc doświadczeniem całego mózgu, poszerza świadomość, a nawet odblokowuje jej odmienne stany. Kochankowie na doznaniowym polu sił magnetycznych ustanawiają swój nowy Gestalt – własną teorię wzajemnej percepcji.
  Miłość seksualna przechodzi od biologicznej energii popędu, poprzez fizjologiczną potrzebę, do psychofizycznego pragnienia. Poprzez obustronne spełnienie dochodzi do zjednoczenia samotnych jednostek. Zdolność dawania wzbogaca osobowość. Uprawianie miłości jest najpotężniejszym i najbardziej wymownym bodźcem dla emocji drugiego człowieka. Pozornie wolna miłość pozwala nam bezgranicznie dać się pochłonąć przez drugą osobę, ale przecież nie protestujemy…
 • Monika_187 2017.10.18 [14:27]
  do gość: "Dobrym hotelem http://www.borowydwor.pl/hotel/index byłem tam kilka razy z żoną i było super."
  tzn jaki masaż ?
  czego szukamy masażu całego ciała z piersiami....z delikatnym dotykaniem stref erogennych może być tylko damskich tak aby nawet dostać orgazm na stole do masażu albo rozbudzić na coś więcej z mężem po masażu....
 • gość 2017.10.19 [18:11]
  Tez szukam czegos aby nie byl tylko zwykly masaz
 • gość 2017.10.22 [18:30]
 • gość 2017.10.30 [16:22]
  jeżeli szuka się specjalnych doznać, to faktycznie dobrze poszukać prywatnych ogłoszeń. jeżeli natomiast bardziej komuś zalezy na dobrym spa, to polecam np. Unitral w Mielnie
 • gość 2017.10.31 [15:14]
  Propozycję mam taką: niech pary, które szukają specjalnych masaży spotkają się w umówionym terminie w jakimś hotelu i zrobią sobie nawzajem takie masaże. Wszyscy będą zadowoleni.
 • gość 2017.11.03 [01:45]
  E R O F L I R T 24 . P L
 • gość 2017.11.03 [22:52]
  Bardzo polecam serwis http://eroflirt24.pl , mozna poznac fajne osoby w dodatku rejestracja darmowa i trwa 10 sekund , polecam
 • gość 2017.11.12 [23:46]
  Masz już dość masturbacji ? Twój drągal nie domaga ? http://e-masturbacja.pl
 • Monika187 2017.12.11 [15:35]
  jak tam ktoś coś odkrył jakieś spa z możlwościa masażu stref
 • gość 2017.12.11 [18:18]
  Jeśli ktoś jest z Poznania lub Wielkopolski to polecam Vistaria SPA Poznań na ulicy Wiankowej / tereny jeziora Malta /. Kameralne SPA, gdzie można zakosztować saun, masaży, wspólnego jaccuzi itp. Tanio nie było ale erotycznie na pewno usmiech.gif

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych