Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila-lila-lila

Ile najdłużej wytrzymałyście bez masturbacji?

Polecane posty

Gość lila-lila-lila

Pytanie oczywiście kieruję do dziewczyn które to robią. Jak długo udaje wam się wytrzymać bez? Ja chyba jestem uzależniona... Najdłużej ile mi się udało dotąd to dwa pełne dni. I to czy mam partnera czy nie, nie ma znaczenia. No i postanowiłam sobie teraz wytrzymać tydzień. Mija drugi dzień. Mam problem wytrwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-lila-lila
No właśnie siedzę w pracy i te krzesło jest tak pobudzająco twarde. Ech, szkoda gadać... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onan28
a ja siedzę wpracy i cały czas mu kutas stoi , chyba sobie zwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowczyni
8 godzin + godzinę na dojady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dwa tygodnie ,bo nie miałam możliwości ,byłam na obozie wędrownym z klasą i spaliśmy w remizach strzażackich, ale byłam tak nerwowa ze kłociłam się ze wszyskimi o wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onan28
a po takiej długiej przerwie jaka ulga przychodzi wreszcie , ja też kiedyś tylko przez tydzień nie mogłem sobie robić ręką ponieważ leżałem w szpitalu , a gdy otrzebowałem pomocy pielęgniarki i jak brała go do ręki żeby włożyć do dziurki to od razu mi stawał , ale tylko raz zdarzyło mi się że zapytała mnie ile czasu już mam post i jak powiedziałem to zlitowała się i ulżyła mi ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozecie sie poseksić? reka wam odpocznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila-lila-lila
No właśnie dla mnie seks nie jest taki fajny jak to. Winię swój nawyk i dlatego chcę się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też uzależniony jetem .. najdłuższe przerwa to 2 dni ;/ założyłem sie z dziewczyną ze nie bede przez 4 dni sie masturbował ale nie wyszło ;/ Musze codziennie bo normalnie nie wytrzymam , i teraz mam ochotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgder
najdluzej wytrzymalem pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1991
prawie miesiac .....od 7.06.2008 do chyba 2.07.2008. Tylko dlatego, ze chcialam sie sprawdzic, ale myslalam, ze uda mi sie 2 miesiace....niestety ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masturbator ony
dzis czwarty dzień ciekawe jakk dlugo wytrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats not my name
chyba 2 tygodnie, po prostu nie miałam ochoty, ale później jak sobie ulżyłam to było niesamowicie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko po co
Próbowałem "sprawdzać się " ile wytrzymam, założeniem było tydzień czy 2. To było ładne parę lat temu i z tego co pamiętam to nie wytrwałem. Zaraz potem przyszła refleksja że właściwie po co tak się sprawdzać, czy to coś zmieni ? Po co walczyć ze swoimi potrzebami, z własnymi małymi przyjemnościami, jak innych przyjemności w życiu mało lub brak. Nigdy więcej nie próbowałem już robić takich prób. Robię to od bardzo wielu lat reguralnie, codziennie, raz dziennie. Bardzo rzadko mam jeden dzień przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta gama
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandyna
Nie wytrzymam. Tak min. 2 razy dziennie to robię a czasami nawet czesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta gama
Kandyna żartujesz czy serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vj
a ja juz kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta gama
vj wcześniej się masturbowałaś (lub masturbowałeś) a teraz od kilku lat się nie masturbujesz ani nie uprawiasz seksu? Dlaczego taka decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa beta gama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfo-nimfo
ja wy3malam kiedys prawie pol roku, a pozniej stwoerdzilam ze wracam do tego sportu. teraz mastrunuje sie srednio 4-5 razy w tygodniu i to wystarcza :D sam seks niestety mnie nie zaspokojaa, a jak ma sie chcie to trzeba se ulzyc ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×