Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość doopish

intymne wyznania

Polecane posty

Gość doopish

wpisujemy tutaj co bysmy chcieli zrobic, na co mamy teraz ochote, same sprośne sprawy ja mam teraz naprzykład chęć wsadzic między cycki:P a moja przyjaciolka co siedzi kolo mnie mowi ze ma ochote 2 wziąść do buzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagaaa
ja bym chciala kiedys zeby mnie moj facet posuwal a w tym samym czasie wziasc w usta fiuta innego i ssajac go patrzyc w oczy mojemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeguda
a ja bym chciała pieścić się z inną kobietą na oczach mojego faceta. I skrycie marze też aby on rżnął jakąś zdzire na moich oczach, chociaz do tego nigdy bym nie dopuściła a jego juz wiecej bym nie tknęła. dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopish
nie:P ja marze o trójkącie i jak dwie laski ssaja mojego 18cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopish
17cm*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghbvh
go patrzyc w oczy mojemu facetowi' - aggagga to ten inny musialby byc chyba przezroczysty albo zwisac na toba spod sufitu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaagaaa
wystarczy ze moj by mnie wzial od tylu a drugi by stal z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiiia
mnie podniecaja strasznie gangbangi, jestem strasznie mokra na mysl o 2 facetach w mojej pupie i cipce i 2 fiutach w ustach, mmmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psotnica23
mnie sie marzy jak siedze w samym szlafroku w pokoju przed telewizorem nago pod spodem i przychodzi wraca z pracy moj maz z 3 kolegami, siadaja kolo mnie witamy sie i moj facet mowi ze idzie wziac prysznic na gore, wtedy jedenz jego kolegow przesiada sie z drugiej mojej strony tak ze mnie otaczaja, zaczynaja mnie rozbierac, wkladac mi rece pod szlafrok, ja sie probuje bronic ale jestem rownie podniecona co zniechecona, zaczynaja piescic moje ogromne cycki bo takie mam, probuje sie wyrywac ale sa silniejsi, trzeci chwyta mnie za glowe i wywija do tylu zaczyna mnie całować, w tym czasie gdy on mnie trzyma tamci dwaj juz sciagneli ze mnie szlafrok i jestem naga, sami tez sie rozebrali, podniesli mnie do gor i jeden usiadl pode mna, jestem juz okropnie mokra i napalona, ten pode mna wsadza mi w odbyt swojego kutaska w czasie gdy drugi w cipke z przodu, w tym samym czasie ten co stal za mna puszcza moja glowe i sie rozbiera, staje w rozkroku nad nami i zaczyna pieprzyc mocno moje usta swoim kutasem jakby pieprzyl cipke, jestem tak napalona ze nie mysle o niczym innym tylko o smaku ich spermy, jak mnie tak pieprza moj facet konczy brac prysznic i wychodzi w swoim szlafroku i jak nas zauwaza to nic nie robi tylko siadda na przeciwko bez slowa i sie przyglada, co mnie jeszcze bardziej podnieca, chlopaki zamieniaja sie miejscami tylko a moje cycki sa coraz bardziej zaplute slina od polykania ich kutaskow. na koniec wszyscy spuszczaja sie na moja twarz, ale bym chcialaaa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiiia
troszke hardkore psotnica, ale okropnie mnie to podniecilo, cala reke mam mokra:P ale chyba bym sie nie odwazyla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopish
dawac dawac wiecej wyznań, jesteśmy anonimowi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmannca
mnie sie marzy zmieszac smak kilku sperm i posmakować takiego smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MłodaŻona
Dobry temat ;) Ja bym chciała żeby mój facet przywiązał mi ręce do oparcia łóżka, zawiązał oczy i pieścił, a później w takiej pozycji mnie wziął...no i nie powiem, dwóch facetó+ja to też całkiem ciekawa opcja :) Tak na dwa baty lub jeden normalnie a drugi oralnie...mmmm, ale sie rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto kutasek czy maz
hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialbym
zeby moja dziewczyna nie wstydzila sie pozwolic ja doprowadzic ja oralnie do orgazmu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialby
bardzo mnie to podnieca jak sie tak wygina .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrr
żeby mąż pozwolił mi opalać się na plaży toples i w stringach. Nabrałam odwagi jak jeden z moich chłpaków przeleciał mnie w grajdołku na plaży - siadł okrakiem przy smarowaniu pleców i tak mnie podniecił masażem że sama wierciłam tyłkiem żeby mnie wziął. Po wszystkim po prostu wstałam i poszłam do morza się opłukać nie zakładając już stanika. Stringi przyszły zaraz potem, podobnie i już łatwiutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrr
i żeby przeleciał mnie kiedyś poza domem. mocno, zdecydowanie, niekoniecznie zupełnie bezpiecznie. Na stojąco, pochylił, opuścił lub zadarł co trzeba i bez wstępów zerżnął. Ale on taki porządny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoosska
chciałabym ssać wraz z 2 koleżankami penisa mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doopish
pisac pisac! podniecajace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bahhama
ja bym chciala wyruchac mojego faceta kiedys tak ostro w pupe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianek
A ja bym chciał, żeby żona mnie wyruchała kiedyś ostro w pupę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robak w kupie
a ja bym chciala byc wyruchana przez pomaranczowego skurwysyna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pb
a mi tak pala teraz stoi ze nie moge wtrzymac a moja kobieta jest daleko. bym 3 na raz polecial panenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skt
A ja bym chciał wyjść gdzieś z moją żoną ubraną jak dz***a: sukienka ledwo za tyłek, megaszpile, pończochy i żadnej bielizny. I w jakimś ciemnym zaułku oprzeć ją o ścianę, wyjąć drąga i wpakować w nią od tyłu do oporu, i posuwać mocno i szybko, ażby piszczał z rozkoszy i chodzić potem nie mogła, a nasze soki ciekły by po jej pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani sexiara
marzy mi się że podglądam mojego męża jak wali jakąś babke to mnie podnieca jak cholera, potem ja sie dołączam , liże jej cipke albo inaczej, on mnia nakrywa z jakąs i sie dołącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s pouykiem
a mi się po prostu ruchać chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvira 44
a ja uwielbiam sie masturbowac przy mezu,uwielbiam jak on na mnie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×