Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo

Polecane posty

Gość gość

Nie uprawialiscie seksu, będąc jednocześnie w związku? Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesiąc. Byłam po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swoja kobieta jestem juz bardzo dlugo, kocham ją ale przez ostatni rok to '' seks '' jest od święta, raz na pol roku niemalże.. Sam się zastanawiam co z tym zrobić. Szukam winy u siebie staram się próbuję bo zależy mi na niej i nie chce jej stracić ale... No cóż młody ogier jeszcze ze mnie i nie wiem czy mam na tyle silnej woli żeby - jeśli tak będzie nadal przez kolejne miesiące - nie znaleźć sobie jakiejś innej przyjaciółki która ma podobny problem. Co mi po jej ślicznej ci**e z paseczkiem ktory uwielbiam jak nie mogę nawet jej tam dotknąć bo zaraz jest cos w stylu '' przestań nie jestesmy sami albo zaraz ktos przyjdzie albo ma jakiś problem z miejscami intymnymi, czasem nawet jakieś lekarstwa miala ale to nic poważnego choc teraz mam wrażenie że udaje.. :( Jaja to mi eksplodują, jak rano zazwyczaj staje to mi do połódnia potrafi zostać w tej pozycji ale to pewnie przez to, że niemal wszystko kojarzy mi się z jednym :D Jeszcze do nas do firmy przyjęła się taka laska, że czasem to gdy z nią rozmawiam muszę stać bokiem albo siadać gdzieś za czym bo tak mi stoi i mnie to krępuje co sobie pomyśli.. Jest sympatyczna nie chcę aby było potem jakos sztywno w pracy czy cos :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×