Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bloss

Jak się czujecie gdy podrywa was niezbyt atrakcyjna osoba?

Polecane posty

Gość bloss

co robicie? czy czujecie litość,a może zaciekawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiii
mysle tylko o tym ja go spławic. Czasem czuje obrzydzenie a jak facet jest namolny to zaczyna mnie on strasznie wnerwiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA DZIS MIALAM TAKĄ SYTUACJE
i wiecie co wam powiem? to było dla mnie bez znaczenia! oczywiscie nie zawsze tak jest, ale ten chłopak miał przecudny charakter, ciągle smiałam się w jego towarzystwie, poprostu swietny koles! znalismy sie od 10 minut a czulam jakbysmy sie znali od lat. jest poprostu duszą towarzystwa. dalam mu numer kom. zobaczymy co z tego bedzie :):D i to jest piękne! to że w człowieku dostrzegamy jego wnetrze które jest piekniejsze i ważniejsze niz oprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amen do powyzszej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli poczykamy jak się odezwie to może i okazać się ciekawym człowiekiem ...ale ci nachalni bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloss
tak,ale fazet raczej nie będzie chciał poznać wnętrza brzyduli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mauritius
dlaczego mamy zaraz uciekac? przeciez moze okazac sie fajna osoba i moze nawet stac sie przyszlym przyjacielem. kawa i ciastko nie znacza pzeciez luzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA DZIS MIALAM TAKĄ SYTUACJE
mnie sie ten chlopak naprawde spodobal. nie zwracalam jakiejs szczegolnej uwagi ani na jego twarz ani na ciuchy, poprostu fajnie mi sie z nim przebywalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloss
Mauriutius,ale jesli jej sie podobasz to watpie zeby byla szczesliwa gdy zaproponujesz jej koleżenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glisstea
do bloss niby tak, ale jak ma duzo lat to mysle, ze to radosc gdy ten ktos jest szczesliwy nawet jelsi z kim inny, natomiast serce boli gdy nawet nie powie czesc... nie spotka sie czasem ot na piwie... a przeciez to ona pocieszała, adzila z serca, doradzlala mu, wspierala, nie mowiac juz ze bezinteresownie kochala, widziala serce i dusze..i tak nawet nie miec jej za koleznke? a tyle bardziej interesownych kobiet miec wokol siebie.. i im poswiecac czas, kawki i piwo fundowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie mało komfortowo :P:P:P udaje,ze nie wiem o co chodzi i zwiewam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A JA DZIS MIALAM TAKĄ SYTUACJE
pewnei gdybym zobaczyla tego 'swojego' ot tak na ulicy, tylko przechodzac to nie zwrocilabym na niego uwagi. ale jest poprostu swietnym kolesiem, od dzis uwierzylam ze wyglad nei jest najważniejszy i bardzo mi z tym dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję do zrozumienia, że to bardzo miłe, a jednocześnie staram się, by ten ktoś nie robił sobie zbytnich nadzieji. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj tak jest ze zwracaj na nas uwage osoby ktore nam sie nie podobaja ! To jest chyba tzw. \"teoria przeciwienstw\' ... no w pewnym sensie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloss
do glistea: "ale jak ma duzo lat to mysle, ze to radosc gdy ten ktos jest szczesliwy nawet jelsi z kim inny" a ja mysle,ze to wlasnie poteguje bol,gdy osoba ,ktora darzysz uczuciem jest z kims innym,a ciebie nawet nie traktuje jako potencjaslnie atrakcyjnej-czujesz sie gorsza i wsciekle zazdrosna-bo jesli zazdrosci nie ma - uczucie nie jest zbyt mocne-taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morska piana
ja nie jestem wybredna i nawet ładna. korzystam z życia całym ciałem:}. lubie być adorowana. to jest podniecające a wtedy już ide na całość:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie czuje okrpnie wtedy..po prostu olewam to,albo mowie odwal sie...:O nie cierpie jak na mnie aptrzą sie jakies stare dziady lub dresiki albo inne paszczury...:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×