Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolezanka zony jennota

jeannot

Polecane posty

Gość kolezanka zony jennota

po dlugich obserwacjach twoich wypowiedzi, doszlam do wniosku, ze jestes mezem mojej kolezanki, ktora czesto mi opowiada o swoim, identycznym z tym co piszesz, zwiazku. przykro mi, ze tak o niej piszesz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka zony jeannota
ale nie kazde malzenstwo ma identyczne problemy, nie kazdy mezczyzna wypowiada sie identycznie jak jeannot, nie kazdy ma taki sam adres maila jak jeannot. nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd Ty znasz Jego maila??? ;) mogłabyś się zdziwić ile takich samych małżeństw i problemów masz dookoła siebie, ale to już dyskusja na inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka zony jeannota
a widzisz, znam :P trzeba tylko troche pomyslec i sie wie :P :) niestety wiem ile takich malzenstw istnieje. az dziw bierze, ze takie malzenstwa moga wegetowac po kilka, kilkanascie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co zamierzasz zrobić z ta przerażającą wiedzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka zony jeannota
zamierzam oznajmic wszystko jego zonie. a teraz ide spac. dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego ci ludzie nie chcą poprostu nacieszyć się swoim życiem? Wegetują obok siebie, dobrze powiedziane. Marnują swoją jedyną szansę na tej ziemi, by żyć \"jak człowiek\". Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popierrram
po co sie meczyc w zwiazku, ktory nie daje szczescia? zycie jest tylko jedno. zona/maz nie koniecznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego tak jest
łatwiej usiąść w godzinach pracy i napieprzać jak mi źle,trudniej zapieprzać w pracy i jeszcze pomyśleć jak zaskoczyć partnera/ kę/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nie wynosisz z tej pracy pożądanych zarobków, to się nie przykładasz i pracę zmieniasz. Gdy nawet harujesz, ale wiesz za co, to pracodawcę wynieszesz pod niebiosa. W związku jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego tak jest
Smak czerwonego wina - powala mnie przeróba i próba twoich własnych przemyśleń,jesteś wielki/a/,są głupoty nie opisane na tym świecie a ty masz pewnie tam jakieś znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie mu spokoj:o Jego zycie, jego sprawa. Czasem czlowiek sie chce wygadac, chocby na forum, a tu jakies wyssane z palca szantaze:o Zenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka zony jeannota
Oczywiście ide spać z żona jeannota.która ma na imie Teodor:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka zony jeannota
tak, to jest świetny pomysł, jutro pójde i naskarże na jeannota koleżance, pani wychowawczyni bedzie ze mnie dumna i dostane cukierka a moze nawet batonik mars (podobno naprawde są z Marsa). w ogóle codziennie na kogoś skarżę, bo inaczej nikt ze mna nie rozmawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze cos zacytujcie
bo ja nie zauwazylam zeby jego wypowiedzi byly obrazliwe czy zniewazajace. Co jest niby obrazliwe, to ze pisze iz jego zona nie lubi seksu oralnego????:o Wrecz przeciwnie czytalam wypowiedzi w ktorych bardzo milo wypowiadal sie o swojej zonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również nie zauważyłam niczego obraźliwego w jego wypowiedziach. Przesadzacie. A to, że wszystkie dzieci ma planowane świadczy tylko o ich rozsądku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udaje że go nie ma na forum,albo ma niezłą awanturę w domu, współczucia dla jego żony, jednak przykro dowiedzieć się,że mąż ma kochanki i zero wyrzutów, a żona jest od domowych rzeczy tylko, bo włóżku to różne Panie są i ciekawe, czy starcza mu \"sił\" dla własnej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgjhjkm
wypada podziekowac kolezance:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego koleżance? nie wierzę,żeby żona nie miała żadnych podejrzeń, naprawde. A on był baaaardzo nie w porządku!!! I oficjalnie się tym chwali, a w ogóle myślę,że sam stworzył ten temat żeby rozruszac towarzystwo, ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się! Chciałem Wam powiedzieć że jestem kawalerem , hihihi :-)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha,ha,ha, nie wierze na pewno masz żonę jeannot!!!! Ale temat niezły, daje do myslenia, a jakby naprawdę żona się wszystkiego dowiedziała, to kogo byś wybrał te kochanki czy ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×