Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trele morele hej

Kobieta w windzie

Polecane posty

Gość trele morele hej

Wchodzi kobieta do windy. Drzwi sié prawie zamykajá a tu wpada facet w kominiarce. Zamyka drzwi, wciska przycisk stopu i mówi do kobiety. Robisz loda albo Cié zabijé. Wiéc ona poslusznie na kolanka i robi loda. Skonczyla, a mézczyzna sciága kominiarke i mówi - widzisz kochanie a da sié, a mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajnie tyle że to było w banku !!! 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele hej
Ja slyszalam wersjé w windzie. Miejsce niewazne - moral sié liczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja słyszałem taką: Facet i blondynką w windzie, facet pyta: -Jaki piętro?-Drugi.. -Prosze, ja 4-ty.. -Idę do banki krwi mówi blondynką.. kiedy krucho dają 4 dechy za pół litra! A facet: -Na 4-ką jest bank spermy, na jeden strzał 2 stówki! I przyjemnie i opłlaca się! Pa pa!!! Miesiąc póżnie spotykają się znowu w windzie a facet :-Na drugi??? -MmmmmmMMM wychtusi blondynka.. i pokażuje na 4-ty, palcami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ten kawał znam tak: Facet i blondynka spotykają się w windzie. facet: jadę na 10 piętro, do banku spermy, a pani? blondynka: ja na 5 piętro, oddać krew. facet: w banku spermy więcej płacą następnego dnia: facet: jadę na 10 piętro, do banku spermy, a pani? na to blondynka z wypchanymi policzkami podnosi obie ręce i pokazuje 10 palców... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No włsnie , nie wiedziałęm jak napisać z tymi policzkami, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele hej
Teraz to ma wiékszy sens - fajowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×