Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytampowaznie

Kobieta zaniedbuje się, brak ochoty na seks, co zrobić?

Polecane posty

Gość pytampowaznie

Moja kobieta od pewnego czasu zaniedbuje się co przekłada się na ogień w związku. Przepracowuje się bo akurat znalazła się w takiej a nie innej sytuacji, że potrzebuje pracować podwójnie. Odbija się to koszem jej pogorszonego samopoczucia, mało sypia. Chodzi w tych samych ubraniach, często przepoconych i znoszonych. Przytyło jej się. Jest dla mnie ważna, kocham ją, ale chciałbym żeby zaczęła bardziej dbać o siebie. Zwłaszcza gdy się widujemy, kiedy ma wolne. Zrozumcie mnie dobrze, jesteśmy młodzi, mamy po 20 lat i jesteśmy na początku naszego związku. Chciałbym móc cieszyć się z nią wspólnie seksualnością, ale przy obecnym stanie rzeczy moje pożądanie gaśnie. Zaspokajam ją, ale sam czuję się niezaspokojony. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytampowaznie
Ponoc kobiece forum, to powinny tu byc same kobiety i zadna sie nie wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że warto liczyć na męską "miłość", gdy w życiu powieją niepomyślne wiatry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rozmawiałeś z nią? To młoda dziewczyna, na pewno jest jakiś powód... Zmęczenie może być powodem, ale... może wydarzyło się coś w Jej życiu, o czym albo boi się powiedzieć, albo wstydzi... Piszesz, że dużo pracuje, a czy ta praca daje Jej satysfakcję, lubi ją? Często jest tak, że wraz ze zmęczeniem jest frustracja, bo za dużo obowiązków, bo lęk o utratę pracy itd... A może jest chora? A może z tym zaspakajaniem nie jest tak jak myślisz... Często tak młode dziewczyny wcale nie odczuwają przyjemności z seksu... Idą do łóżka, bo zależy im na chłopaku, wiedzą że dla Was to ważne, same jednak udają satysfakcję... Ja jestem już po 40 - ce... pamiętam, gdy byłam w wieku twojej dziewczyny akt seksualny mógł dla mnie nie istnieć, lubiłam się przytulić, porozmawiać, bawiła mnie gra wstępna ale sam stosunek nie był przyjemny... Jeśli Ci na Niej zależy porozmawiaj... nie wypytuj ale powiedz, że się niepokoisz, że kochasz Ją i zależy Ci, aby była szczęśliwa a chyba nie jest. Nie mów Jej tylko, że o siebie nie dba, może w zamian za to spróbuj namówić na zmianę ubrania, bo np. w czymś tam ładnie wygląda ;). No i jeszcze jedno... Może być i tak, że Wasz związek okazał się dla Niej pomyłką... i nie wie jak Ci to powiedzieć... I truje się tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×