Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kijankaa123

kobiety-jak sex to tylko z murzynem....

Polecane posty

przetestowalam dzisiaj i to dwa razy :)))) Orgazm 100 %....aahhh jaka pałka....już do końcA MEGO ŻYCIA -tylko czarni.Z polakami to strata czasu-uwierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość phiiiii gg
co mi po wielkiej palce murzyna gdy ona nie jest sztywna i twarda tylko gumowa jak waz :classic_cool: ps znam ze slyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heterochromofilia to dewiacja
ale spoko!!!! jest wyleczalna !!!!!!xxxxxxxxxxx:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HIV to wirus
Na szczęście od komara się nie zarażę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka do lekarza na HIF....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha!!!Uderz w stół a nożyce się odezwą..ehh typowe z was polaczki!Powiedzcie przed sobą,przyznajcie sie ze kochankowie z was marni.tyle.Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
haha...mój post ma podłoże rasistowskie, nie mam zamiaru rywalizować z małpą o partnerkę... odpuszczam, bo po co mi taka partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
haha...mój post ma podłoże rasistowskie, nie mam zamiaru rywalizować z małpą o partnerkę... odpuszczam, bo po co mi taka partnerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
Pomijając rasizm i twoje mega zadowolenie, to faktycznie, jak wspomniano wcześniej - pomyślałaś o HIV. Wiesz, że Afryka to wylęgarnia tego syfu. Oby z Twojej wielkiej radości nie było wielkiego płaczu. Aha - i nie zazdroszczę Ci, nie jestem rasistka, ale pałka mojego białego faceta mi w zupełności wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvl
ludzie, jacy wy tepi, plytcy i ograniczeni jestescie...myslicie ze murzyni to tylko w Afryce zyja?? no ale jak sie dalej niz na przystanku PKS nie bylo, to skad sie ma wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyton Wielki
tissues -> witaj wśród ludzi, całuję rączkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani to madre
ani zabawne, ani nowe wszystko juz bylo, a jedyny ktorego tym wkurzysz to i tak juz zakompleksiony prawik widocznie wywolanie u takiego jakichkolwiek emocji to juz dla ciebie sukces tak czy inaczej - 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
cvl wyobraź sobie, ze widziałam pokaźny kawał świata poza przystankiem pks i dokładnie wiem o czym mówię. Sorry, ale nie mam litości nad ludzką głupotą :-) Pytonie Wielki, szacuneczek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
By the way - nie mam też litości nad laseczkami, które samę włażą na facetów (co widać nawet na ulicach) i w tępej główce tylko ...sexxxx a później, jak dostaną kopa w dupę i zostaną z przychówkiem to płacz i zgrzytanie zębami - tv, gazety i ludzie pomóżta, nie mam z czego zyć. Sorry - wszystko na własne życzenie. Tak samo kijanka - w razie czego nie bierz ludzi na litość, ze cię ktoś oszukał i masz hiv (hipotetycznie). Jesteś zachwycona to bierz wszystkie konsekwencje swojego "the best sex on the world :-)" na klatę. Pozdrawiam! Idę spać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitu, pitu a wy sobie tylko ko
nika strzelić możecie. Miałam białych, czarnych, teraz mam białego który ma większego niż 3 murzynow z którymi sypialam. Sex z nim jest najlepszy na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvl
tissuess to akurat nie do ciebie pisalam, twoje wypowiedzi nie ziona jadem i rasizmem, ale skoro juz zwiedzilas pol swiata, to powinnas wiedziec ze w cywilizowanych krajach czarnoskorzy sa juz od dawna obywatelami danego kraju, z pokolenia na pokolenie, jak np. we Francji czy Norwegii, mnostwo czarnych obywateli, ktorzy raczej powinni sie bac zarazenia HIV przez biale puszczalskie. nadal mnie przerazacie - laska wlazi na faceta...puszcza sie bo lubi seks, ale facet nie wlazi na nia, tylko zdobywa no nie?? zal mi was zasciankowe pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
No wiesz, trochę bronisz kobiet, ale nie można uogólniać, bo są faktycznie wykorzystane i pokrzywdzone i są takie, które same na to zapracowały. Podobnie jak nie każdy murzyn = HIV, nie mniej jednak należałoby pamiętać o tym, że zabezpieczenie i profilaktyka w dzisiejszym świecie to podstawa a nie skowyć z zachwytu jakiego to ma dużego i jaki orgazm mi sprawił a potem - jak to pozytywny wynik, skąd? A co fakt, to fakt - cała Europa jest zamieszkiwana przez czarnych. A co do białych puszczalskich - fakt - też mogą zarazić murzyna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liver_pool
He he w Norwegi jest mało czarnych i nie mieszkają z pokolenia na pokolenie. No może z 50 osób ale to nie powód żeby to jako przykład podawać bo chyba wiecej Czarnogórcow z pokolenia na pokolenie tam zamieszkuje. Chyba coś ci się pomyliło. Anglia, Francja, Holandia itp. Tak. Ale ci to z racjii fali imigracyjnej po uzyskaniu suwerenności. Głównie lata 60-70. Usa to potomkowie niewolników czyli afro-amerykanie. Nie każdy czarny jest afro-amerykanem i nie każdy czarny amerykanin. Tylko ci mieszkający z pokolenia na pokolenie oni wiadomo reszta krajów ameryki też. Jeśli ktos nie zna się to proszę się nie wypowiadać, w Uk. A dokładnie Irlandia Północna odsetek ludności białej 99% czarnej nie wiem bo jeszcze żółci są w tym niecałym procencie. Nie w całej Europie jest ich duzo. W Afryce też są biali w każdym mniejszym miescie znajdzie się nawet. Ale to nie powód żeby mowic wszędzie o parę osób. Przeciw pieprzeniu z kim chcecie nic nie mam i w jakich celach. Mi zazwyczai zależy na jednej kobiecie i mnie nie obchodzą inne brzydkie czy nawet dosyć ładne. Problemów z sexem nie ma. Tak zauważyłem że Polki się puszczają i szczególnie w Angli, ogólnie ze wszystkimi, bogatymi, biedakami, meskimi kurwami. Ale nie mowie że wszystkie Polki. Te ładniejsze są zazwyczaj pożądne.wydaje mi się że to taki kompleks. Często Polacy widzą murzyna jakby zobaczyli kosmite to samo laski. Na zachodzie to norma, sory ale ogólnie Polki dla wszystkich są lekko stukniete. Polacy to prości faceci ale pracowici. Szkoda że część Polaków niszczy wam opinię bo są też naprawde pożądni. Coś wam powiem, mój kolega czarnoskóry co go lubimy choć często jest tak że duzo z nich to pajace powiedział że Polki to kurwy. Akurat on na swoją dziewczynę i jak wiedzi Polki to mu się zygac chce. Wogole mowie wam komuś się to podobać może ale kobiety teraz z tych krajów wschodnich te brzydsze z taka dziwna uroda często przystawiają się do facetów w Angli widać że mają jakiś kompleks że sex z obcokrajowcem je dowartosciowuje. Ogólnie po co mi jakąś kurwa i do tego brzydka? Wolę ładne ułożone laski, a i sex jest naprawde romantyczny i ostry jednocześnie. Współczuję facetom którzy żądają z jakimiś nic nie wartymi babami, brzydkimi. I tym którzy też denerwują się przez to że jakies laski wszędzie dają. Co się przejmować jak są brzydkie, głupie, niemile. Zresztą co mnie obchodzi kto z kim. Tyle że mi się to nie podoba. Selekcja naturalna te najgorsze idą z najgorszymi. Ps. Nie mowie że dziewczyny będące z czarnymi są głupie złe itp. Tylko poprostu mowie że ważne zachowanie. Noi tyle co wiedzę i że duzo się puszcza ale to raczej te brzydkie. Z murzynami też. Murzynki są okey, wiadomo że zależy z kim się kolegujesz. Mówiłem że jest mnóstwo czarnych pajaców a ja ich oceniam po zachowaniu. Polaków też sporo. Anglików mniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×