Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grazynka

kocham sie z facetem tylko 4-5 minut czy to normalne

Polecane posty

Gość grazynka

moj facet dlzuejn ie wytrzymuje chce sie spuscic?czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka____
a ile macie lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka____
w takim razie to zupelnie normalne, właściwie to jestescie w wieku dojzewania szczegolnie chlopcy, musisz nieststy poczekac jeszcze kilka lat potrwa ale wszystko sie wynormuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha22
ja mialam takiego samego i go rzucilam radze ci zrob to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie rzucaj
Miłość jest ważniejsza od sexu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niejest
normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niejest
normalne, mój chłopak ma też 16 lat i kochamy się czasem 2 godziny bo on się nie zachowuje jak napalony pies tylko pieści mnie i dba o to żeby było mi dobrze i pięknie a nie tylko o to żeby się jak najprędzej spuścić. Współczuję ci. to okropne!!!!!!!!!!!!! Nie czujesz sie jak pojemnik na spermę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzyszkowska
16 lat ?? Boze ja w tym wieku to sie nawet jeszcze nie calowalam, co Wy gowniarze mozecie iwedziec o milosci i sexie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakoma
do czego ten świat zmierza. Dzieci opamiętajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Boże
Ty widzisz i nie grzmisz!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekcje
też tak szybko odrabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko z ojcem
z facetem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! buahahaha z chłopcem chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedojrzałe gówniarze
weźcie się za coś innego a nie za sex, bo za parę miesięcy bedziesz zakładać temat: jestem w ciąży, mam, 15, lat co mam zrobić ? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a potem sa nieletnie matki i dzieciaki...kurwa wezcie sie za nauke i skonczce studia i znajdzie prace a nie juz o seksie mysliscie..... zycze wam wpadki:P byscie wiedzieli ze smarkacze powinny najpierw nauczyc sie o seksie sporo z lekcji wychowania i jak sie zabepieczzac..matko boska co sie na tym swiecie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednakowoż wietrzę podpuchę :) ....chociaż z drugiej strony...ta dzisiejsza młodzież echhh... ad meritum hint1 - drugi, trzeci strzał powinien mu zabrać odrobinę więcej czasu hint 2 - znajdź pozycje w których jest trochę luźniej pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja wiem czy poducha..mam wokolicy dziewcyzny,ktor maja po 15-16 klat a juz dwojke dzieci maja;/ ta dzisiejsza mlodziez leje na nauke i kariere tylko mysli jakby tu sie dobrze zerznac,urodzic dziecko i porzucic -__-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczka
to straszne co sie teraz dzieje, dzieciaki nawed nie maja świadomości tego ze to nie tylko zabawa ale takze odpowiedzialność, a potem chodza takie 15 z brzuchem i zastanawiaja sie co z dzieckiem zrobic bo przeciez ona sobie rady nieda.jesli juz musicie wspólzyc to przynajmniej sie dobrze zabezpieczajcie , dodam ze seks przerywany to zadne zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
a skad wiecie ze osoba, ktora pisala o wieku to nie byl podszyw? jeju co za ludzie, we wszytsko wierza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja ci odpowiem.... weź sie ze swoim chłopcem do nauki , a nie za sex , to sama zobaczysz ze problem minie.. A moze skoro sadzisz ze jestes taka dorosła ,że sex już jest dla was to zapytaj sie swojej mamy. Pewnie sie ucieszy ze jej córeczka tak szybko dorasta i ze masz do niej takie zaufanie te możecie pogadać o wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyszczka
tez uwazam ze twoim najwiekszym problemem nie powinnien być zbyt szyki wytrysk małolata, tylko żeby jak najlepiej skończyć szkołe i osiągnąć coś w życiu.wszystko jeszcze przed tobą, wiec zostaw tego chłopca i zaimj sie szkołą zobaczysz wyjdzie ci to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chlopakowi powiedz z ejakmma problem to niech sonbie konia zwlai a tobie niech da szanse na normnalne zycie... nie marnuj sobie zycia..bo na bank jestem pewna..ze takie wasz ewyczyny skoncza sie ciaza..a on na dodatek cie zostawi.... kurwa 4-5 min...macie problemy...4-5 minut to wam powinno zaj\\mowa csranie i jedzienie sniadania do skzoly. uwierz wez sie za nauke....a chlopaka narazie odstaw albo zajmijcie sie tylko calowaniem:P to jest dopuszczalne w waszym wieku. taa mamusia sie napewno ucieszy ze corekcz ataka dorsola..ciekawe cvzy da ci hajs na zabezpeiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm hmmm
to nadal jest podszyw a wy sie podniecacie podejrzewam, ze tylko 1. wpis jest prawdziwy ehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszekkk
ja mam 11 lat a moja kobieta jest duzo starsza bo ma 14 lat wiec jest juz bardzo doswiadczona w tych sprawach. nasz sex wyglada inaczej niz z moja poprzednia partnerka, piescimy sie dlugo, caly nasz stosunek trwa moze 2-3h. jestesmy szczesliwi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×