Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kochane Panie chcę Was zapytać

Polecane posty

Gość gość

Kochane Panie, chcę Was zapytać o taką jedną dziwną rzecz. Mianowicie czy lubicie smak spermy swojego faceta i jak ona smakuje. Czemu pytam? Otóż moja kochana żona ma obsesję na punkcie finału w ustach, praktycznie zawsze chce żebym kończył tylko tam. Jak strzelę na buzię albo piersi to i tak zawsze zlizuje. Twierdzi, że robi tak dla tego, ze jej smakuje. Ja lubię też kończyć w cipce, jednak robimy to tylko w prezerwatywie i ostatnio przyłapałem ją na czymś powiedzmy dziwnym. Otóż po wszystkim zdjęła mi gumkę i poszła ją wyrzucić, ja wstałem po chwili i w przedpokoju zobaczyłem jak moja żona ... wyjada spermę z durexa... Po tym właśnie mi powiedziała, ze tak lubi ten smak i kręci ją połykanie i zlizywanie spermy. Mi to w sumie nie przeszkadza, jest ok, ale chciałbym wiedzieć czy Wy również lubicie ten smak? Czy jest to jakieś zboczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu obrzydliwe? Ty nie lubisz tego smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również uwielbiam spermę, delektuję się nią, mój mąż doskonale mnie rozumie,nie pojmuję dlaczego niektóre panie twierdzą że jest obrzydliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja powiem że to zależy od faceta, mój obecny ma np smaczną, ale niektórzy faceci, mają niedobrą, szczególnie jak palą papierosy. nigdy nie pozwalałam palaczom się spuszczać do buzi. ale ogólnie to powiem, że lubię ten smak, szczególnie ten przezroczysty soczek, który cieknie przed wytryskiem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim smak spermy uzależniony jest od tego co spożywają Wasi panowie,jeśli jedzą dużo warzyw,owoce,jogurty sperma będzie smaczna,jeśli piwko piją i inne używki,to same sobie odpowiedzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przepadam. Tyle że mój facet bez finału w ustach się na mnie złości... Więc połykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja lubię jak mi mój kończy w buzi, smak też lubię, tylko, ze on woli na piersi albo na buzię kończyć po lodziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy to jest jakieś zboczenie? to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze zaproponuj żonie gangbang ty do cipki reszta do buzi wszyscy będą zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jej innym nie oddam, chociaż wiem, że ma takie fantazje, ze ona klęczy nago ze związanymi rekami z tyłu a faceci jeden po drugim spuszczają jej się w usta, bez obciągania, tylko sami sobie walą a ona połyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, ale nikt nie odpowiedział czy to zachowanie to jakieś zboczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może to jakiś fetysz? ma to może nawet swoją nazwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy lubię? Nienawidzę. Sperma śmierdzi. Smaku nie znam, bo na myśl o tym, że miałaby wylądować gdzieś poza prezerwatywą, jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się brzydzę prezerwatyw, śmierdzą strasznie tym smarowidłem ble, nigdy bym w gumce do buzi nie wzięła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmierdzą smarowidłem? chyba tylko te tzw. "plemnikobójcze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie wszystkie śmierdzą, nawet et tzw zapachowe/smakowe, mojemu panu z resztą tez, czasem mu nawet mięknie jak to robimy w gumce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój uwielbia kończyć w ustach, a ja uwielbiam jak on to robi, lubie smak jego spermy, podnieca mnie to i czuje się wtedy jak wyuzdana suczka, to takie zboczone i podniecające jednocześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra jedna lubi druga nie lubi, ale pytałem czy to jest zboczenie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×