Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krępujące zachowanie córki moich znajomych

Polecane posty

Gość gość

Kiedy jestem u nich ona często mnie zaczepia ale w ten sposób, że np jak oglądam coś w smartfonie to ona podchodzi i się pyta co patrzę, wtedy siada przy mnie tak, że się przytula do mnie, najczęściej w ten sposób, abym czuł jej piersi, opiera głowę na moim ramieniu i ogląda niby ze mną wiercąc się przy tym aby się tylko obcierać o mnie, ostatnio czułem jak smyrała mnie nosem po głowie i uchu, niby nie chcący, albo podejdzie od tyłu jak siedzę i chce zajrzeć co robię i się kładzie na mnie, wtedy czuje jej piersi na plecach albo nawet na głowie, zawsze stanie koło mnie tak, że nasze ciała się muszą stykać, podchodzi, pyta się co robię i niby tu chce zajrzeć tam chce zajrzeć ale tak aby tylko mnie dotknąć swoim ciałem, objąć. Nie byłoby w tym nic dziwnego ale ona ma 15 lat a ja 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla czystego wszystko jest czyst, widac masz zle mysli skoro zle kojarzysz jej zachowanie. dziewczyny w tym wieku lubia sie przytulac do kazdego, czy to jest kolezanka czy znajomy, . pewnie traktuje cie jak wujka i jest wyluzowana a ty stary zboku masz juz chore mysli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz za swoje, skoro za wczasu nie uciales tego. Powinienes jesli nie za pierwszym razem to za drugim odsunac sie, odchylic, i jeszcze powiedziec "a co ty tak sie do wujka tulisz? Zaraz mnie udusisz!". "Ej, dziewczyno, juz troszke za duza jestes zeby sie tak tulic do wujka, poki bylas mala to fajnie, ale ty juz duza pannica, to do jakiegos chlopca w twoim wieku juz raczej a nie do starego faceta". A tak, zes nie reagowal a gowniara sobie jeszcze wiecej pozwolila :). A jej rodzice, co oni na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 lat to już legal, więc nie ma co się martwić tylko zapytać wprost czy ma ochotę na mocniejsze "przytulenie". Nastki często lecą na starszych facetów, bo pociąga je doświadczenie. Chcą się uczyć od kogoś konkretnego, a nie od chłopaczka, który skończy po dwóch sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy ojcu tak się nie zachowuje, przy matce trochę się hamuje, pewnie jej coś gadała na osobności ale przy mnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałem jej coś powiedzieć na ucho i specjalnie dotknąłem jej delikatne uszko swoimi wilgotnymi ustami, co mogła poczuć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjdź do niej jak rodziców nie będzie zobaczysz jak Cię będzie tulić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co mogła poczuć? Gdy powiedziała mi wstydliwie -jestem mokra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz sądzę że sam ją o to zapytam, jesteś zbyt wystraszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz jak dalej rozwinie sie sytulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj jej possać a potem ją zerżnij ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha groobacha
Łi tam, pewnie ma egzemę dziewczyna albo świeżb i się musi poocierać, żeby nie swędziało, a ten sobie od razu wyobraża nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
Moze jestem zbyt podejrzliwy, albo ktos dopowiadal za Ciebie i tak wyszlo. Hormony pannie buzuja i tyle, odkrywa w sobie kobiecosc i sprawdza sie jak dziala na mezczyzn. Na 99% nie odważy się na nic więcej niz ocieranie . Zastanawiam się tylko czy napisalem to, żeby sie pochwalic czy poskarżyc? Albo fantazje masz taka i chciałes sprawdzic, czy taki umer bylby możliwy, żeby wydmuchac znajomym córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reksio43
NapisałeŚ mialo byc Ś na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poocieraj sie o nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×