Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lody z połykiem czy bez panowie wypowiedzcie się

Polecane posty

Gość gość

Czy robi wam to różnicę czy kobietą połyka czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet nie chce z polykiem.Uważa to za obrzydliwe i poniżające dla kobiety. Ja nigdy tego nie próbowałam. gdyby chciał-zgodziłabym się z czystej ciekawosci. On jednak tego zdecydowanie nie chce. Gdy go pieszczę i on czuje że dochodzi to zawsze mnie odsuwa. W sumie może to i dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani poowyzej powinna nauczyc sie czytac ze zrozumieniem, wypowiadac sie mieli faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spoko mogą i panie się wypowiedzieć zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby łykała ok jak nie łyka też ok co za róznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam się spuszczać na twarz, w usta, na język. A czy połknie czy wypluje, nie robi mi różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam x polykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z połykiem to jest odlot. Moja nie łyka, ale za loda można jej czwóreczkę z minusikiem postawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pittu
Połykanie musi być zawsze, nigdy nie wolno wypluwać. Ewentualnie na twarz, ale później wszystko musi i tak wylądować w buzi. Dodam że podczas połykania obwiązkowo musi patrzeć swoimi pięknymi oczkami na partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pittu typowy Egoista z ciebie myślisz tylko o sobie. To może Ja nasikałabym ci na twarz??!! Też byłbyś taki zadowolony??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robi roznice, nie polykam i nikt mnie do tego nie zmuszal ani nie zmusi!!! poza tym , zaden facet po lodziku nie chce sie calowac ! , o czyms to swiadczy !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto ja odpowiem
nie wiem nigdy nie miałem okazji się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz124
pittu ma rację, do lodzika musi być połykanie, nie ma miejsca na półśrodki, jeśli kobieta kocha faceta to powinno być dla niej wielką przyjemnością.... to oczywiste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do oto ja odpowiem z 23:38 czy polkniesz czy pocalujesz po lodziku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polykam, to normalne w obecnych czasach. lod bez polyku to bezwartosciowy lod, z reszta jak i kobieta, ktora predzej czy pozniej taki facet zostawi, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty gadasz - kobieta jest bezwartosciowa , bo NIE POLYKA - JA P*I*E*R*D*O*L*E* - patologia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam Cie bardzo, co to za kobieta która nie połyka nasienia swojego Pana? może jeszcze, trzeba Was z tego podowu wyróżniać i chwalić.Dla mnie powinno być to tak normalne jak normalne jest że kobieta ma sprzątać, gotować i ładnie się uśmiechać gdy mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz124
W pełni Cię popieram, kiedyś kobiety takie były i się słuchały, i nie było tylu rozwodów , nieszczęść i ciągłego zdradzania się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 23:49 heh , to sie k*u*r*w*a* usmialam , a facet powinien siedziec pod butem i stuli p*y*s*k!!! z*a*j*e*b*a*n*y* rasista !!! ciekawa jestem , jakby twoja laska to przeczytala czyby jeszcze polkla ? na pewno nie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia nie polyka i dobrze
aaaaa , to jak kobiety siedzialy w chalupie i pilnowaly dzieciarni , chlop chlal i sie k***il i nie bylo rozwodow to bylo dobrze ? kobiety sa swiadome , z kazdego pokolenia na pokolenie, coraz bardziej , i dojdzie do takiego dnia , ze bedziecie mieli gowno do powiedzenia ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz124
W pełni Cię popieram, kiedyś kobiety takie były i się słuchały, i nie było tylu rozwodów , nieszczęść i ciągłego zdradzania się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rasista??? chyba szowinista jeśli już, ale to i tak błędne określenia. Z moja kobieta jestem dogadany, razem udzielamy się również na tym forum. Widać Twoje życie seksualne do kolorowych nie należy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje zycie sexualne do kolorowych nie nalezy ? stwierdzasz to na podstawie tego czy polykam , masakra jakas ! plytki i naiwny rasista - sprowadzasz kobiete do prymitywnego poziomu , sugerujac , ze jak nie polyka to jest beznadziejna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę weź słownik do ręki i sprawdź co oznacza termin ,,rasista". Życie seksualne tak samo udane jak skończone klasy w podstawówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkurzacz124
Dokładnie, rasistką może być kobieta która BRZYDZI się bialutkiej spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ! chodzi o stwierdzenie , ze jak nie polyka to jest beznadziejna , nigdy w zyciu sie z tym nie zgodze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój się ze mną całuje po lodziku nie połykam, choć raz nie zdążył w porę się wycofać i część wylądowała w ustach - nie robiłam afery każdego namawiającego do połyku zachęcam - sami spróbujcie, jak smakuje sperma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wieze , ze mozna np. zostawic kobiete TYLKO dlatego , ze nie polyka , jaki to jest dowod na jej milosc ? "zjedz moje lozysko , kochanie , pokasz , ze mnie kochasz !" - zrobil bys to ? - szczerze watpie wy nawet tamponow w sklepie nie kupicie , bo to wstyd , porazka , itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waniliowe :) Nie dbam o to jaki to jaki będzie. 💤 Ważne jest to by ona czuła się wyreperowana. Wkleja wtedy swoją pupę w ciebie i zasypia spokojnym snem.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×