Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyśka18

lodzik

Polecane posty

Gość justyśka18

czy robienie loda z połykiem niesie za sobą ryxyko zapłódnienia??byłam pewna że nie...odp proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka18
nieeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a idźże łajzo w las
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka18
przez nieuświadomienie jest najwięcej wpadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile masz lat?? na biologii nie miałaś, że układ pokarmowy i rozrodczy to co innego!! Po butelce wina nie mam ochoty być niemiłym, więc odpowiadam-NIE!! A do tego DNA zawarte w spermie bardzo korzystnie działa na cerę-serio!! połknij, popij colą i nie zadawaj pytań na pozomie średniowiecza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od genotypu faceta. Chodzi o to, czy chromosom Y, zawarty w haploidalnej komórce, skierowany jest \"rozdwojeniem\" czy \"ogonkiem\" (mówiąc w uproszczeniu). Jeżeli jest \"ogonkiem\" do nabłonka (szczególnie w gardle), istnieje ryzyko, że przebije się przez nabłonek, trafi do krwioobiegu, a następnie do macicy. Oczywiście, jest też możliwość, że dojdzie to tzw. alergii harpunowej (jeżeli chromosom Y zaczepi się którymś z rozgałęzień, zaś limfocyty T zareagują jak na alergen) - i wtedy jest naprawdę przechlapane. Ale nie ma się co obawiać, takie rzeczy zdarzają się rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiririri
nefrytowy krab ale ty ścieme walisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka18
Nefrytowy_Drab dziekuje bardzo...właśnie coś słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa, ile razy mam powtarzać: DRAB. Krab jest mięczakiem, wrażliwym i współczującym, do tego obleśnie nudnym - i na pewno pocieszałby panienkę, zamiast walić prawdę w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×