Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małego biustu nikt nie chce pieścić

Polecane posty

Gość gość

Mam bardzo małe piersi. Nawet miseczka A jest dla mnie za duża.Myślałam,że po porodzie coś się zmieni i biust podrośnie, ale tak się nie stało.Po urodzeniu dziecka nadal jestem płaska jak deska.Nigdy żaden facet nie chciał całować moich piersi,pomimo,że robili mi np. minetkę, to górą nie byli zainteresowani.Obecnie jestem rozwódką, były mąż w złości wykrzyczał mi ,że w łóżku czuł się przy mnie jak pedał.Teraz mam nowego partnera, ale jak widzę historia lubi się powtarzać.Całuje mnie w usta, szyję,pomija piersi, potem całuje brzuch przechodząc do minetki.Nieraz jak się rozbieramy mówi,że góry nie muszę zdejmować.Raz się odważyłam i podsunęłam mu pierś pod nos,ale udał,że tego nie widzi i nie chciał jej pieścić.Kiedyś przeczytałam,że faceci czują obrzydzenie do płaskich kobiet,nawet gdy kobieta jest ładna i zgrabna.Dlaczego tak jest.Będziecie się ze mnie śmiać,ale raz chciałam nawet iść do męskiej prostytutki,bo przecież jak zapłacę to ten facet wypieści i wycałuje moje piersi.Jednak trochę się boję, bo skąd pewność, że jest on zdrowy i czymś mnie nie zarazi.To jest jak jakaś obsesja, nie wiem jak dalej żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgasm Addict
Małe cycki sa najlepsze ! Uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes przewrazliwiona i pelna kompleksow. Faceci wyczuwaja Twoj kompleks, nie chca Cie urazic i dlatego omijaja Twoje piersi. Ja zawsze bylam "plaska" a mezczysni mieli bzika na moim punkcie. Powodzenie u normalnych facetow nie zalezy od rozmiarow biustu, ale od usmiechu, koketerii, blysku w oczach i pewnosci siebie. Znalam naprawde przystojnych mezczyzn , ktorzy byli zafascynowani kobiecym biustem ( kompleks pelnej mleka piersi u mamy) - a wybrali plaskie kobiety, ktore zastapily brak piersi w dziecinstwie innymi cechami swojej osobowosci: wyrozumienie, opiekunczosc lub dobre jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałtor
jo bych popiescił ale chetnych nie mom:( xts@10g.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę pieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz skoro miseczka a jest za duza no to pewnie nie pieszcza bo nie maja czego po prostu. No niestety ale biust to trybut kobiety I faceci uwielbiaja cycki. To tak jakby facet mial 5cm penisa. Najwazniejsze ze sie nie nasmiewaja I nie robia glupich uwag. Trzeba zyc dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmammałe
nie wiem to chyba provo,jesteś rozwódką masz dziecko a uzalezniasz swoje życie od cycków i nie wiesz jak dalej żyć,dzieciak to pisał i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mile i bardzo przyjemne dla oka.Zawsze przyciąga wzrok gdy zapomni kobieta stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123132
Autorko, nie przejmuj sie tym. Sa na prawdę poważniejsze sprawy... Uwierz w siebie i swoją atrakcyjność dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnia nie facet. Trzeba było powiedzieć że majtek nie musisz ściągać. Jeśli masz kompleksu to pomysl o operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona ma mały biust i to jest ok lubię jej twarde sutki na małych piersiach ona to wie i dajemy rade może twoj facet nie jest ciebie wart i traktuje cie przedmiotowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie jak małe to nie ma co pieścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam temat i żyłam tym wiele lat. Z kompleksu da się wyleczyć, tylko, jeśli ten kompleks wyeliminujemy. Tak było, bynajmniej w moim przypadku. Duże piersi bez operacji, tabletek, dziwnych maści? też wierzyłam, że to nie możliwe dopóki poddałam się seriom zabiegów za pomocą masażu próżniowo-wibracyjnego. Oczywiście z A, nie zrobi się E ale w moim przypadku, było to 1,5 rozmiaru i teraz jestem najszczęśliwszą kobietą na ziemi. Pilnuję tylko zabiegów podtrzymujących i cieszę się pięknym biustem. Także polecam, bo nie boli, nie jest w żaden sposób inwazyjne, a efekty zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można pieścić coś czego nie ma? To tak jakbym chciał pieścić Twoją duszę.Może ją masz,ale skoro nie widzę,to nie mam co pieścić.Sorry za szczerość, nie chcę cię obrazić,ale lepsza najgorsza prawda niż najlepsze kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×