Odpowiedz na ten temat

maxorman tabletki na powiekszenie

• gość 2014.12.08 [16:00]
    witam chodzi o tabletki czy ktos bral?
  • gość 2014.12.08 [16:01]
    chodzi mi glownie o to jak wygladaja te tabletki jaki ma kolor taka tabletka ?i jak jest z efektem?
  • gość 2014.12.08 [16:34]
    Polecam ci krem Largo, testowałem juz pompkę, tabletki, po pompce bolał mnie penis o dziwo a co do tabletek nie mam przekonań, nie lubie się tym faszerować
  • gość 2014.12.08 [16:36]
    ten krem żona kupiła mi na pokojrozkoszy pl - kosztowal tam 60zł i to było już kilka miesięcy temu, efekt to 18mm więcej i zadowolona małżonka usmiech.gif
  • gość 2014.12.08 [16:44]
    Nie znam tych tabletek, ale mogę polecić Ci Megasize, albo żel. Kupiłem je jakiś czas temu w freetaboos.pl , są wydajne i przede wszystkim są efekty usmiech.gif
  • gość 2014.12.08 [16:49]
    Po ile panowie Wy macie lat? Kupiła mi małżonka? Bez obrazy ale jeżeli żona jeszcze uczestniczy w tej komedi , to mi Was panowie żal
  • gość 2014.12.08 [16:51]
    18 mm i zadowolona małżonka hehe
  • gość 2015.01.20 [11:52]
    Kupiłem niedawno Maxormanz czystej ciekawości aby sprawdzić jak rzeczwiście działa ten specyfik i obalić mity, poswięciłem 90 PLN. Pisze to dla naiwnych i pełnych nadziejo gości, którzy mają zamiar kupić Maxormana w Polsce za cenę 3 razy większą niż kosztuje w rzeczywistości. Tabletki te tylko "nieznacznie" powiększają penisa ale cóż z tego jak efekt jest chwilowy! dopuki doputy działa Arginina, która wchodzi w skład produktu a wiadomo że arginina akg działa jak pompa i to wszystko panowie to cały sekret Maxormana za który "polskie cwaniaczki" wołają po 100 PLN! Pozostały skład produktu to również czysta Żenadaa! W jednej tabletce są tak małe dawki że trzeba zjeść nie 3 tabletki jak pisze na opakowaniu ale przynajmniej z 6 jak nie więcej żeby coś poczuć! Chcecie Dużolepszych efektów? Proszę bardzo wystarczy kupić za 20 PLN dobrej jakości tribulus i dobrej jakości argininę akg gdzie będziecie mieli takie efekty że Was przerosną dosłownie. Natomiast jeśli nie chcecie Panowie targać sobie włosów z głowy i żałować pół roku że daliście zrobić się w bambuko to uciekać od Maxormana gdzie pieprz rośnie!
  • gość 2015.01.20 [13:07]
    O skutecznych tabletkach możesz poczytać tutaj: http://www.powiekszanieczlonka.pl/tabletki O tych nic nie słyszałem.
  • gość 2015.01.21 [07:24]
    Wszystkie tabletki na powiekszanie czlonka to oszustwo!! Ziołami nie mozna powiększyc czlonka ale co najwyzej podkrecić libido i tyle w temacie. Musze przyznac ze wymyslono niezly biznes zeby przeplacac za jakies preparaty na ziołach chorrendalne sumy ktore w rzeczywistosci normalnie kosztuja parę złotych. Niezły biznes w żerowaniu na naiwnych!! Panowie uciekać od tego szajsu z daleka!
  • gość 2016.12.28 [14:26]
    nie wiem kto pisze niektóre posty pewnie jakaś zazdrosna konkurencja ale na mnie te tabletki działały o wiele lepiej od innych które brałem wcześniej a na które wydałem ponad 300zł. Najważniejsze że powiększają penia i efekt jest widoczny już przy pierwszym opakowaniu
  • gość 2016.12.28 [14:29]
    co za Maxormana kupił za 90 zł ??? pewnie jakąś podróbę z Top ogłoszeń tam tego pełno jest tylko nazwa ta sama. Normalnie kosztuję nie mniej niż 150zł i pretensje wnosi.
  • gość 2017.03.06 [17:28]
    najlepsze jakie możesz kupić w Polsce, ja sprawdzałem różne innych firm i te działają bez porównania lepiej, Polecam te Maxorman
  • gość 2017.07.02 [06:40]
    dzieje się tak dlatego że inni dystrybutorzy ostro dostali w tyłek bo spadła im sprzed. ich tabletek więc co jakiś czas opluwają Maxa lewymi wpisami ale i tak to nie zmieni faktu że jak chcecie uzyskać naprawdę dobry efekt dzięki tabletkom to wybierzcie tylko Maxormana bo z tego co czytałem najpierw kupują tamte a po kilku miesiącach braku jakichkolwiek oznak dziłania zamawiają Maxa wtedy szkoda wydawać chajs 2 razy
  • gość 2017.10.29 [17:14]
  • gość 2017.11.04 [02:59]
    Bardzo polecam serwis http://eroflirt24.pl , mozna poznac fajne osoby w dodatku rejestracja darmowa i trwa 10 sekund , polecam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych