Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spodniara39

Maz chce zebym chodzila w obcislych spodniach

Polecane posty

Gość Spodniara39

Mowi ze mam seksowna pupe i to go bardzo kreci. Czy to normalne, macie moze podobne zyczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to dla Ciebie nie jest korzystne. Mojemu się podobam w pończochach i szpilkach. Zakładam to co lubi i nie robię afery. Nawet mam z tego wielkie korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest korzystne, bo jest wtedy milszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne, tak w każdym razie mam nadzieję, bo sam lubię jak tak moja pani chodzi. Obcisłe i/ lub prześwitujące spodnie, stringi, w odpowiednich okazjach legginsy. Niech patrzą podziwiają i zazdroszczą jaką fajną mam kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jędrek mędrek
Twój mąż to kryptopedał. Normalny facet chce żeby żona zawsze chodziła nago i z mokrą kuciapą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spodniara39
On nie chce nago, tylko w obcislych spodniach. A jak reaguja wasi mezowie na takie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze spelniam zachcianki męża. Jestem tylko kobietą i musze być posluszna. Jego zaś zadaniem jest dbać o mnie i o rodzinę. Tak było jest i będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie moja mame ktora sie tak ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię jak mąż zauważa że jestem zgrabna, lubi się mną "pochwalić". Dlatego często używam dopasowanych jeansów, zwykle biodrówek. Na domowe sytuacje na co dzień zwykle legginsy. Czasem na wyjścia również, ale to już specjalne. Niedawno wyszukał mi legginsy z nadrukiem imitującym spodnie, a tak naprawdę bardzo przylegające. Fajny fason - z tyłu dość zdecydowanie wcinające się i seksownie rozdzielające pośladki bez krępującego efektu camel toe z przodu. Na przejście i na początek zwykle coś zakładam żeby zakryć biodra i pupę, ale zawsze pod spodem jest coś żeby zrobić śmielszą wersję kreacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość twoj na te noc
Ja tam lubię chodzić w obcislych spodniach, a najbardxiej gdy spodnie wchodza mi miedzy posladki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam takie jeansy, prawdziwe, nie drukowane, z materiału normalnej grubości ale wyjątkowo elastycznego. Miały jeszcze jedną sprytnie seksowną cechę - szew środkowy nie był już tak elastyczny i bezlitośnie wcinał się kiędzy pośladki a przy dłuższym noszenbiu również z przodu. I nie pomagały żadne majtki, chyba że była podpaska. Ale tego żadna dziewczyna nie chce jak nie musi, tak że w trakcie imprezy ujawniał mi się ten sekswony szczegół. Bardzo to się podobało mojemu chłopakowi. Nazywał to "natural woman style". Jak tylko to zauważył namawiał do pozbycia się biustonosza - uważał że tak wyglądam po prostu kobieco, kołyszący się swobodnie biust, zarys sutek i dopełnienie otwartości śmiałą bułeczką. Rzadko się zgadzam, ale bywają takie okoliczności że ulegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak chciał bym chodziła latem na imprezki bez majtek. i nawet mnie się to podoba bo czasami mnie użycza kolegom by mnie rżneli a on się mocno podnieca i po nich dy wejdzie to zalewa mnie w cipce jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne. To Twój mąż więc powinnaś spełniać jego zachcianki jeśli chcesz, żeby był szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię chodzić w obcislych spodniach, a najbardxiej gdy spodnie wchodza mi miedzy posladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zawsze jest ze mną podczas badania ginekologicznego, wspierał mnie także podczas porodu. Jeśli by miał tylko takie życzenie na pewno bym chodziła po mieszkaniu dla niego w obcisłych ciuszkach a nawet i nago. Pan każe sługa musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:37 marny trolling 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam takie zachcianki, szczegolnie gdy ona chodzi w bialych obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci zazdroszcze ze masz taka zona ktora chodzi w obcislych spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uwielbiam gdy moja chodzi w obcislych spodniach, zaraz staje mi fiutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego patrzenia na dupę Ci staje? A co jak zaczyna ściągać je z dupy? Lejesz w spodnie i po zawodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie gdy zona chodzi w obcislych spodniach, ma seksowny tyleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to. Jak kręci sie po mieszkaniu w leginsach np. Caly czas mysle o niej, o jej dupci. Caly czas mam na nią ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wasze kobiety mają fajnie. Mòj to tylko piłką nożną żyje. A mi dziurka pajeczyną zarasta! Help! Czy taka fascynacja meżczyznami, nawet takimi co sobie piłke kopia, to nie jakies oznaki gejostwa już są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A palcówki sobie nie robisz? ze dziurka pajeczyną zarasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne tez mnie kobieta podnieca w obcisłych spodniach kobiety czy wasz cipka nie potrzebuje obcisłych spodni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba normalne mój też lubi gdy mam dżinsy najlepiej 7/8 szpilki i pod bluzką brak stanika.Wiele razy wykorzystałam taki strój idąc z nim na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez kreca takie, szczegolnie biale obcisle spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo męża to rozkaz żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tez takie zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×