Odpowiedz na ten temat

mąż spi a żona sie pieprzy

• gość 2017.09.13 [14:50]
    tak jak w temacie wiem ze to przykre facetom sie do tego przyznac ale niestety realne mnie to spotkało
  • gość 2017.09.13 [15:12]
    Brawo Ty
  • gość 2017.09.13 [15:16]
    A gdzie i kiedy się pieprzy? W łóżku gdzie śpisz w tym samym czasie?
    Mój facet też wiecznie zmęczony już o 21 zasypia na kanapie a ja wracam z biegania ogarniam obiad na następny dzień i ja nie mam prawa być zmęczona :/ a o amorach mogę zapomnieć. Jak facet nie dba o swoją kobietę to tak się to potem wszystko kończy.
    Uprzedzajac pytanie. Nie, nie zdradza męża. Nie zamierzam ale co będzie za x lat to sama nie wiem.
  • gość 2017.09.13 [15:18]
    teraz to juz nie wiem bo rozwiedlismy sie ale zdarzylo sie przy mnie jak spalem i w innym pokoju tez roznie
  • gość 2017.09.13 [15:21]
    No i dobrze bo to zla kobieta była.
  • gość 2017.09.13 [15:37]
    Cos podobnego przezylem. Kolega zaprosil mnie i innychparu kolegow na swoje wesele.Cala sala byla zarezerwowana a obok tej resteuracj byl hotel i kto chcial to mogl sobie pokoj zarezerwowac, tak i ja zrobilem zeby miec spokoj z powrotem do domu.Byla tam tez kolezanka pani mlodej z mezem. Zauwazylem ze dokladnie mi sie przyglada po obiedzie gdy juz orkiestra grala zaprosilem ja na parkiet szybko przeszlismy per TY miedzy wierzami powiedziala mi ze maz jest juz pijany i ze jak tak dalej pojdzie to szybko wyladuje w lozku. Miala racje bo nie dlugo trwalo i zawlokla go do pokoju.Ona wrocila i mi powiedziala ze teraz moge jej adorowac jak tylko chce. Po dosc dlugim czasie poszlismy sprawdzic czy spi. Sprawdzila i jak wyszla to mi powiedziala ze lubi przy przystojnym meszczyznie zasinac i ze jak nie wiem o co chodzi to zebym swoj pokoj otwieral i tak zrobilem. Gdy juz w pokoju bylem to oczom nie wierzylem ze tak blyskawicznie sie rozebrala i mi powiedziala ze jak sie jej podobam to na co czekam az maz sie wyspi. Troche mnie to urazilo ale na lozko ja polozylem i bez problemow calego jej w ciipke wepchnalem az sobie kwikla i stekla, powiedziala zebym na nia nie zwracal uwagi ani ja nie ostrzedzal tylko zebym jak ostro na calego posuwal,tak to robilem odczasu do czasu tylko mruczaco mowila gggglllebbiej. T o ladowalem jak tylko moglem a ona tylko nogi w roznym kierunku podnosila.Ten numerek zakonczylem w jej buzi bo tak sobie zyczyla, Po krotkim odpoczynku poszla do meza sprawdzic co z nim jest, Gdy wrocila zapytala czy mam sile na powtorke ze jak by cos to ona mi pomoze zeby stal sie twardy.Co powiedziala to zrobila i znow calego w nia wposcilem jeszcze szybciej jak pierwszy raz a wtenczas to i ona pokazala co potrafi jak ma hhhuuujjja w sobie. az mnie po plecach drapala i usta chusteczka zatykala zeby nikt jej nie uslyszal. Pierwszy raz mi sie przytrafilo ze laska tak sie zwijala jak mojego penisa w sobie miala. Przed wyjsciem z tego pokoju numery telefonow sobie wymienilismy i mi powiedziala ze c*pka jest moja i meza. A moja wtenczas jak tylko bedzie taka mozliwasc.
  • gość 2017.09.13 [16:00]
    ale posuwales ja przy mezu
  • gość 2017.09.13 [16:33]
    ja tez sie pieprzylam z kolega w naszej sypialni mielismy mala impreze a moj maz nie za mocna ma głowe no i niestety nie wytrzymal i poszedl spac natomaist jego kolega moze pic i nic po nim nie widac no i stalo sie wyladowalismy w łózku gdy obok maz spal jescze go za renke trzymalam jak mnie kolega posuwal a ten nic jak nieprzytomny
  • gość 2017.09.13 [17:17]
    Bleble,to czysty hejt ,jak w temacie,tak zawsze zaczyna prowokację pewnie po po*rolach! Pędź zboczku!!!!
  • gość 2017.09.14 [12:39]
    przykre ale niestety prawdziwe sa takie historie
  • gość 2017.09.15 [15:41]
    Tak jest, miałam kilka takich przygód, przyznam szczerze, bardzo mnie podnieca taki seks, obok mąż śpi a kumpel mnie posuwa, pełna rozkosz, zawsze mam taki mega orgazm, muszę się mocno powstrzymywać żeby nie krzyczeć.
  • gość 2017.09.15 [16:09]
    Tesciowie zaprosili nas na grila, tesc przyjechal po nas i pojechalismy.Byla sloneczna pogoda zaproszeni goscie przyszli wszyscy, tesciowa dyskretnie mi powiedziala zebym sie nie duzo pila ,Moj maz jak najwiekszy alkocholik sie zachowal, jeszcze goscie sie nie porozchodzili a on juz denat niezdolny do niczego, sasiad z tesciem go do lozka zaciagli i spal jak niezywy.Tesciowa mi powiedziala ze jak chce to moge spac z nia bo ma szerokie lozko, zgodzilam sie ale zapomnialam ze tesc tez spi znia Ja spokojnie sie rozebralam koszule nocna zalozylam i w tym momencie weszla tesciowa Po chwili wchodzi tesc i slysze ze ja dwie to dzisiaj nie zaspokoje.Tesciowa mowi do niego to zaspokoj swoja synowa bo juz dawno otym marzyles. Nie chcialam alarmu robic a poza tym to tez o tym myslalam Po chwili juz wszedl wemnie tesciowa mnie caluje, a ja sie czuje jak zeby mnie dwuch posuwalo. Przerznieta bylam na maksa bardzo silne dwa orgazmy nialam, gdy juz skojczyl mnie posuwac to mu podziekowalam i do meza poszlam spac
  • gość 2017.09.15 [17:18]
    Chcesz seksu bez zobowiązań? Jeżeli tak to zapraszam na ten portal: http://kibuilder.com/2BPE
    Znajdziesz na nim chętne panie i panów z twojej okolicy <3 Polecam!
  • gość 2017.09.18 [17:04]
    Taki seks to adrenalina i rozkosz, wiele razy taki miałam i mam ciągle ochotę na więcej.
  • gość 2017.09.18 [18:53]
    Koniotrzepaki mało letnie przestańcie oglądać prrnole i pisać bzdury,uczyć się pisiory! Admin
  • blednygosc 2017.09.18 [19:04]
    tez o czyms takim czytalem jezyk.gif
    jestem za pokojem na świecie, jeno musi być z dużym łóżkiem
  • gość 2017.09.20 [16:19]
    To się zdarza, jak tak ****** żonę kolegi, on szybko zasypia po alkoholu a jego żona jest wtedy moja.
  • gość 2017.09.22 [16:51]
    Mój mężulek też szybko usypia a kolega jego wtedy wkracza w moją c**eczkę ze swoim k*****m.
  • gość 2017.09.25 [15:57]
    Ja też kilka razy pieprzyłam się z obcym przy mężu.
  • gość 2017.09.25 [16:37]
    Mnie też w*****ał kolega męża jak ten usnął po wypitym alkoholu, wziął mnie za pierwszym razem trochę na siłę ale jak się pobrał do mojej c*pki to uległam i przeleciał mnie na tapczanie obok śpiącego męża.
  • gość 2017.09.27 [09:43]
    moja tez po latach przy kłotni powiedziala ze mnie zdradziala z moim kolegą i ze robili to przy mnie jak spalem !!!!
  • gość 2017.09.27 [12:21]
    W wakacje poznalismy parkę. Fajni nowo poznani obok nas mieli pokój. Ona " głośna " w nocy. Rano chodziłem pobiegać. Schodze na dół a tam niespodzianka. Jest i tez idzie "pobiegać". Ogólnie to była chemia wcześniej bardzo na mnie działała. Na plaży od slowa do slowa doszlo do tego ze powiedziała jak chcesz to chodź. Gdy znaleźliśmy miejsce to dzida rwala sie sama. Cudownie bylo zatopic sie w cudzej ciipcce. Nie żałujemy choc to zwykła zdrada była. Potem nie udało się chciałem znow ale cuż...
  • gość 2017.09.27 [15:05]
    Moją żonkę też dymał kolega jak ja chodziłem na siłownię, udawał że jest chory, kręgosłup go boli od ćwiczeń na siłce, a nie bolał go jak pieprzył mi żonę.
  • gość 2017.09.27 [15:17]
    cool.gif współczuje Twojej żonie autorze ze musi się męczyć z taką pi**ą a nie facetem
  • gość 2017.09.27 [15:23]
    gość 2017.09.18 [18:53] To nie Malolaty baranie żeby przekonać się jacy tutaj sa załośni idioci musisz wejść na xVideos.. koleś z From wrzuca tam swoje filmiki.. usmiech.gif
  • gość 2017.09.27 [15:29]
    Xvideos a po co? Wszystko to jest realnie usmiech.gif
  • gość 2017.09.28 [09:11]
    takie rzeczy nie dzieja sie na prawde a po za tym tu nie ma kobiet
  • gość 2017.09.29 [15:22]
    Bardzo podniecajace taki seks przy spiacym mężu
  • gość 2017.09.30 [11:07]
    To nie sa zony ktore zdradzaja
  • gość 2017.09.30 [12:48]
    Ostatnio bylismy z mezem na imprezie rodzinnej u tesciow . Maz bardzo szybko odpadl z towarzystwa bo tak sie ochlal. Chcialam zamowic taxi ale jego kolega zaproponowal ze go zawiezie. Pozegnalam sie i meza zapakowalismy i w droge, w drodze juz sie zorientowalam ze bede brana przez tego kolege, temat ciaglam dalej az do domu meza zaciaglam. Gdy juz tak daleko bylam i ten kolega tez to az nie moglam uwierzyc jakiego ma duzego az zlapalam go reka bo myslalam ze to proteza do buzi tez na chwile sobie go wlozylam ciipke nasmarowalam zeby lekko wszedl, meza za kuutasa sie trzymalam jak on we mnie wchodzil, troche na poczatku bolu mialam ale ccippka sie rozciagla i bylo wspaniale, nawet przez mysl mi nie przeszlo ze ja spotkam faceta z takim duzym kkuutassem.Nie zapomiane chwile, jeszcze pare razy z nim sie spotkalam jak maz byl w podrorzy sluzbowej.Szkoda ze maz nie ma takiego to bylo by wspaniale
  • gość 2017.09.30 [23:03]
    Tak to nie dzieje się na prawdę? Chcę tak myśleć ! Ale rzeczywistość jest nieubłagana niestety

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych