Odpowiedz na ten temat

Miałam wtedy 16 lat. Mój pierwszy klient 60.

 • wspomnienia kurtyzany 2018.04.17 [12:06]
  Oblech.
  Gdybym miała określić go jednym słowem powiedziałabym - oblech. Grubszy, łysawy, z pucołowatą gębą i małymi świńskimi oczkami, którymi patrzył jak się rozbieram. Sam już był prawie nagi. Siedział na krawędzi łóżka bez spodni, bez gaci, jedynie w schodzonych skarpetach okrywających wielkie stopy oraz powyciąganym podkoszulku, który mimo swych rozmiarów i tak nie okrywał w pełni wydatnego brzucha pod którym sterczał nieduży fiucik przypominający krótki patyk wbity w glinę. Powstrzymując niechęć podeszłam po tym, jak przywołał mnie skinieniem dłoni. Czułam się jak murzynka wystawiona na targu niewolników, gdy tak z bliska wpatrywał się w moje intymne krągłości. Drgnęłam czując jego dotyk na sobie. Przeniosłam wzrok pod sufit byleby nie widzieć jego świńskich oczek i świńskich dłoni, którymi obmacywał mi biust. Poszerzyłam rozkrok, gdy spocona łapa o tłustych palcach wsunęła się między me uda.
  - Grzeczna dziewczynka - pochwalił. - Uklęknij.
  Zrobiłam co chciał. Po obu stronach głowy miała teraz jego kolana, na wprost widziałam wciąż stojącego fiucika, a moje nozdrza atakowała całodniowa woń jego skarpet.
  - Na co czekasz? - usłyszałam z góry. - SSij go.
  Byłam na granicy spanikowania, gdy objął dłonią za kark i przyciągnął mą twarz do krocza. Chciałam zerwać się na nogi i uciekać. Jednak wiedziałam, że nigdzie bym nie uciekła. Burdel był strzeżony, a alfonsi z nieposłusznymi dziewczynami robili... Szkoda gadać. Wiedziałam co by mnie czekało i dlatego nie tylko pozwoliłam, by moje usta zostały dosłownie nadziane na prącie ale powstrzymując odruch wymiotny otworzyłam buzię wpuszczając je do środka.
  - Aaaaach... - dobiegł z góry pomruk rozkoszy.
 • Szyderca bezlitosny 2018.04.17 [13:15]
  Nudnawe prowo 0/10 lapka.gif
  Ile razy zjechałeś pod tę historyjkę kiedy ją pisałeś?cool.gif

Odpowiedz na ten temat


Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych