Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój problem.

Polecane posty

Gość gość

Hej, mam na imię Karol mam 21 lat. Mam problem gdyż jestem prawiczkiem. Mam ogromną ochotę na seks, bardzo często masturbuje się zdarza się 7/8 razy dziennie. Sam z siebie potrafi stanąć. Czy możecie mi pomóc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W twoim wieku to normalne,jakaś dziewczyna ulżyłaby twojemu napięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gooodiacoloość
Smaruj małego Almette i okładka kromkami chleba. Podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta była by zbawicielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolu ... znajdź sobie dziewczynę na roksie i zapłać za seks... dzięki temu nie umrzesz w prawictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie iqman. Sam go brałem i moim zdaniem skutecznośc rewelacyjna a co ważniejsze efekt stały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ostatnim czasie miałem trochę problemów w pracy i ogólnie jakaś deprecha mnie dopadła i trochę mi z dziewczyna nie wychodziło w tych sprawach. Zdecydowałem się na tabletki IQMAN i po paru dniach stosowania powróciła chęc i kondycja .Dla mnie ważne jest to żę tabletki można dostać bez recepty więc nie ma wstydu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z opiniami,o IQMAN w końcu i wreszcie znowu mogę!!! I podobnie jak wcześniej się nie spodziewałem, że mogę "stracić możliwości", tak obecnie nie spodziewałem że tak pięknie może wszystko wrócić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że IQman jest obecnie najskuteczniejszym środkiem wspomagającym męskość. W każdym razie u mnie skuteczność "przerosła" oczekiwania i to w pełnym tego słowa znaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolałem zacząć od czegoś lżejszego więc wybrałem tabletki IQMAN.I muszę powiedzieć że tak dużej skuteczności się nie spodziewałem.Praktycznie mój problem została rozwiązany w niecałe trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja próbowałem wcześniej kilku środków poprawiających erekcję, nie mniej żaden z nich nie miał tak pozytywnego i silnego skutku jak właśnie IQman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×