Odpowiedz na ten temat

Mojego chłopaka podniecają moje rajstopy i pończochy

• Lea Malina 2007.05.03 [19:00]
    Nagle jak byliśmy we tylko we dwoje powiedział że chciałby sie ze mną pokochać zakładając moje rajstopy smutas.gif i że od dawna o tym marzy. Co mam powiedzieć? Zrobiło mi się dziwnie
  • Proca Międzyplanetarna 2007.05.03 [19:01]
    smutas.gif
  • fetyszysta-znaczy........ 2007.05.03 [19:01]

• Lea Malina 2007.05.03 [19:03]
    No wiem że fetyszysta. Ale jak sie mam w takiej sytuacji zachować? Zbyć temat milczeniem? Czy on zawsze już będzie wolał je ode mnie? smutas.gif Aha, przyznał mi się, że zanim się poznaliśmy dużo się masturbował. Może to od tego?
  • nie boj sie 2007.05.03 [20:26]
    znam duzo chlopakow ktorzy lubia damskie rajstopy oczko.gif
  • lucek ustron 2007.05.04 [12:41]
    rajstopy sa bardzo ladne i delikatne, nie rozumiem dlaczego faceci nie moga nosic rajstop. osobiscie zakladam je codziennie do pracy pod spodnie , lubie bezowe ok. 15 DEN
  • krzywyberet 2007.05.04 [12:42]
    lucek jesteś poprostu cool.gifsmiech.gif

• lucek ustron 2007.05.04 [12:52]
  • fakona 2007.05.05 [11:34]
    bardzo ladnie
  • malwina prozna 2007.05.05 [19:18]
    czy faceci ktorzy chodza w rajstopach to geje czy tez poprostu chca sie wyrozniac z tlumu??
    P.S. to pytanie do facetow ktorzy lubia nosic rajstopy
  • Marek Zdzidlo 2007.05.06 [11:06]
    Rajstopy sa wygodne i przyjemne w noszeniu, nadaja tez polysk nogom usmiech.gif bardzo lubie rajstopki oczko.gif
  • budzik 2007.05.17 [09:24]
    ja nosze rajstopy i spodniczki. Zona to toleruje
  • lagi 2007.05.17 [09:25]
    nie przesadzajcie kazdy ma jakis fetysz...
    skoro to jego fantazja to dlaczego.. nie spelnic jej...
    przeciez nie chodzi w twoich rajstopach...

wciąż śnię ..."Zepsuta kobieta należy do tego rodzaju istot, których mężczyźni nigdy nie mają dosyć"...
  • wawiak 2007.05.17 [09:28]
    fetysz to jest wtedy jak facet szaleje za rajstopami ale na kobiecych nogach.
    Ale jeśli facet sam nosi rajstopy to już nie jest jakiś tam fetych tylko poważniejsza sprawa.

• zyta244 2007.05.17 [09:30]
    moz ejemu chodziło o to że TO TY MASZ JE UBRAĆ a nie on!!!!!!!!!
    Faceci z reguły podniecają kobiety w pończochach, może mu chdoziło o Ciebie a nie o siebie, dopytałaś się?

• moze to dziwne 2007.05.17 [09:46]
    ale ja lubie jak moj chlopak nosi rajstopy,jak jestesmy w domu to nawet mini nosi. Moze to sie innym dziewczynom nie podobac ale mnie tak
  • stic 2007.05.17 [10:22]
    Wszyscy mamy zryte berety - powiadam wszyscy bez wyjątku - tylko u każdego z nas inaczej się to objawia.

Tak wyglądam zza murku: ~ ~ Czy jest jakaś kobieta co gra w BF2142 ??/ Sam słowa ubieram doskonale...http://manfred.wrzuta.pl/audio/7MoJ67s3NM/agn ieszka_ssala_mego_orzeszka
  • moze to dziwne 2007.05.17 [11:03]
    ale ubralam teraz mojego chlopaka w czarne rajstopy i czarna mini w biale grochy,wyglada sexi ichyba sie teraz za niego zabiore
  • budzik 2007.05.17 [11:06]
    fajny zestaw
  • moze to dziwne 2007.05.17 [11:30]
    ale numerek byl odjazdowy
  • on nie woli rajstop 2007.05.17 [11:35]
    od Ciebie
    Zrozum to.
    To że odważył się podzielić z Toba swoją intymną tajemnicą jest dowodem najwyższego zaufania.
    Doceń to.
    On woli Ciebie i chce z Tobą spęłniać swoje fantazje. Po prostu

Żona fetyszysty usmiech.gif

• moze to dziwne 2007.05.17 [12:02]
    ale tolerujesz upodobania twojego meza ,czy podoba ci sie to jak mnie ?
    Ja lubie jak moj jest ubrany za kobiete tzn. ma rajstopy i spodniczke na sobie
  • wawiak 2007.05.17 [12:12]
    Nie wierzę że ostatnie posty napisane są przez kobiety
    Poprostu nie wierzę.
    Mam wrażenie że to sianie propagandy.

Ja naprawdę nie mam nic do nikogo ale znam kobiety i wiem że żadna kobieta nie byłaby domna z tego że jej mężczyzna nosi damską bieliznę

• budzik 2007.05.17 [12:13]
    moja to lubi
  • moze to dziwne 2007.05.17 [12:18]
    wawiak ,widocznie znasz ale jeszcze nie wszystko wiesz o kobietach
  • wawiak 2007.05.17 [12:26]
    To tak samo jakby twoja kobieta przypinała sobie do maską męskiego członka.
    Kręciłby cię widok twojej żony z penisem?

Myślę że nie
    Tak samo nie wierzę że im sie to podoba

Conajwyżej to toleruje.

Naprawde nic do was nie mam ale zanm kobiety , kobiety nie szukają u facetów podobieństwa do kobiet i do kobiecych zachować.
    Kobiety u facetów szukają męskich cech fizyczynych ( silne ramiona, kształt tyłka itd.).
    Nie znam kobiety której podobaliby się znieiwściali mężczyźnie.

Czy naprawde budzik twoja kobieta uważa że wyglądasz męsko w rajstopach?
    Czy naprawdę uważa że mężczyzna jej marzeń powinien chodzić w rajstopach?

kogo ty chcesz oszukać???

• blubla 2007.05.17 [12:30]
    wawiak-> myśle tak samo jak Ty...
    zreszta to kolejny topik, na którym sie spotykamy...
    dla jasności- żadnych podtekstów w tym nie było..
    czego człowiek sie nie dowie surfując po topikch, żenada.. pechowiec.gif
  • budzik 2007.05.17 [12:34]
    wawiak ,moze ona to rzeczywiscie tylko toleruje ale mnie to wcale nie przeszkadza a wrecz przeciwnie bo urozmaica to nasz sex.
    Ale chlopie Ty tesz nie badz taki nietolerancyjny
  • wawiak 2007.05.17 [12:36]
    a ktoś ty bubla? usmiech.gif

Tak jak napisał gdzieś Stic że każdy ma zryty beret i jakieś uchylenie od normy usmiech.gif

Ważne jednak żeby pogadać ze sobą szczerze a nie wciskać wszystkim propagandę że facet w rajstopach jest sexy i męski.
    A kobiety o niczym innym nie marzą jak o widoku swojej bielizny na tyłku męża.

Macie swojego konika ok, ale zachowajcie zdrowy rozsądek

• wawiak 2007.05.17 [12:38]
    Budzik gdybym był nietolerancyjny to by ci napisał że jesteś obrazą męzczyzny.
    ja się tylko skupiłem na waszych partnerka.
    Bo to że was to kreci to jedno ale to że to podoba się waszym kobietą to w to nigdy nie uwierzę.

• on nie woli rajstop 2007.05.17 [12:40]
    och, możesz nie wierzyć
    Jestem kobietą usmiech.gif
    Na początku było mi trudno, gdy mąż odkrywał przde mną swoje pragnienia. Też myślałam, że woli swoje fetysze ode mnie. (W tym wypadku to nie rajstopy na nim). Trochę czasu i sporo rozmów było trzeba, zebym zrozumiała.
    Podnieca mnie to, ze tak pięknie reaguje na mnie, kiedy wyglądam tak jak lubi, że jestem spełnieniem jego erotycznych marzeń.
    Warto się przełamać i zechcieć zrozumieć kochanego człowieka. Poza tym, on zawsze - choć nie musi - stara się odwdzięczać i mam nieziemski seks kiedy chcę i zrozumienie i mnóstwo czułości gdy ochoty nie mam

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych