Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziumdzia

on znowu tylko o tym...

Polecane posty

Gość dziumdzia

moj facet mysli ciagle o seksie i tak mu sie zrobilo po 5 latach zwiazku, nie mozemy spedzic jednego wieczoru po prostu bez seksu, bez mowienia o tym, dzis gotowalismy razem kolacje i mial pretensje do piekarnika ze tak wolno pracuje zeby tylko skonczyc pichcic i wziac sie za mnie:/ co go opetalo, a ja uwielbiam sie kochac, nie jestem ani troche powsciagliwa, ale to lekka przesada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
No jak oboje uwielbiacie się kochac, to chyba nie jest problem. jak często to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo....
to ja zazdroszcze bo moj to w ogole o tym nie mysli.Dziwny jest.Moglby raz w tyg i bylby szczesliwy. A ja mam ogromny temperament! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
uwielbiamy ale on tylko o tym i o niczym wiecej, cos go opetalo, no slowo cale 5 lat taki nie byl, raczej ja wykazywalam inicjatywe na seks, nie chce tez za czesto sie kochac bo to stanie sie malo magiczne i podniecajace, juz kiedys wpadlismy w taki seks bez wyrazu, robimy to raz na tydzien gdzeis tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgonia ona
a ile on ma lat a ile Ty? jestescie malzenstwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
oboje 22, nie jestesmy malzenstwem i nawet o tym nie myslimy, choc to zwiazek na serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łłłłooooooo matko:P kobieto nie narzekaj - wiesz ile babek by tak chciało? daj go mi tu na tydzień - jak go oddam to na samo słowo seks bedzie krzyczał \"nie!już nie mam siły\"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
aha, no to nie jest często jak raz na tydzień. my też mniej więcej tak, ale bywa, że i 3 razy tego samego wieczoru. porozmawiaj z nim szczerze. mój czasem mówi, że nie może się skupić na niczym innym, na rozmowie jak jest ze mną sam na sam, dopiero po seksie może spokojnie porozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
czy to moze miec wspolnego cos z tym ze tylko mnie mial w lozku i nikogo innego? nie narzekam ale boje sie ze to idzie w zlym kierunku a nasz zwiazek jest po takich przjsciach ze dbam o sfere uczuc przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne to bardzo
raz na tydzień i Ty wysiadasz? Nie przesadzaj dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Nie wykluczone, że dlatego, że jesteś jego pierwszą. Pewnie mu, to przejdzie, tak jak nagle go naszło. a czasem mu odmawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
fakt ostatnio robimy to rzadziej niz kiedys...ale to wynika z mojego zdrowka bo badania wykazaly mi 2 stopien czystosci wg Petera, a poza tym rozstalismy sie na pol roku przez to ze on mnie kiedys zle traktowal co wynikalo chba z jego niedojrzalosci dlatego teraz nie chce by seks tak dominowal, w miedzy czasie jeszcze trafilam na szajbusa ktory byl patologicznym zboczencem i mam troche uraz(no ale to nie wina mojego faceta i tego mu nie powiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
czasem odmawiam, ale delikatnie i to wtedy gdy nie ma warunkow lub jest malo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
No, to już chyba wiem skąd ta blokada pewnie z tych z łych doświadczeń z tym zboczeńcem jak go nazwałaś. długo to trwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
4 miesiace.. szczerze mowiac to jak bylam z tym walnietym kolesiem to nawet nie przypuszczalam ze to zostawi taki slad na mojej psychice bo on mi sie bardzo podobal i mnie bardzo mocno podniecal, no ale patologiem byl, nie wiedzialam ze to grozne dla mojej psychiki, byc moze dlatego ze on mnie w ogole nie tulil po seksie tylko sam hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
Może powinnaś powiedzieć swojemu chłopakowi o tej przygadzie? Przecież wtedy nie byliście razem, także powninien zrozumieć. Oj niestety takie zdarzenia odciskają piętno na psychice, wydaje się, że to niby bardziej ciało, ale dusza też cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdzia
on wie...ale nie bardzo rozumie dlaczego ma z tego powodu teraz cierpiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×