Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co ja mam zrobić

Oszukałam mojego faceta w kwestii dziewictwa. Strasznie się tego boję.

Polecane posty

Gość co ja mam zrobić

Mam 22 lata uważam, że to wstyd być dziewicą w tym wieku, wielu moich znajomych uważa, że tylko pasztety tak długo zwlekają. Dlatego nigdy przed nikim nie przyznałam się, że jestem dziewicą. Od kilku m-cy spotykam się z cudownym facetem, rozmowa zeszła na dalsze tory i powiedziałam, że nie jestem dziewicą, on wcale nie był tym zdziwiony, ponieważ moje zachowanie na to nie wskazywało. Powoli nadchodzi moment kiedy będę musiała się z nim przespać, co mam wtedy zrobić?? Panicznie boję się pierwszego razu i bólu, który temu towarzyszy, poza tym uważam, że jestem tam za wąska i że rzeczywiście mogą być spore problemy. Co mam zrobić?? Na pewno nie powiem facetowi, że go okłamałam. Mam bardzo głupie pytanie można w jakiś inny sposób przestać być dziewicą?? Darujcie sobie komentarze w stylu: wibrator, świeczka czy miotła. Chodzi mi o jakieś zabiegi ginekologiczne, pod narkozą oczywiście, albo chociaż w miejscowym znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba bylo nie klamac...
ja radzilabym CI kupic wibrator... Pod narkoza... dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczeroscccc
Powiedz mu prawde ze sie wstydzilas przyznac ze jestes dziewica!!! to najlepsze wqyjscie gwarantuje ci ze sie ucieszy faceci lubia dziwice!!taka prawda powiedz prawde dobrze ci radze!!!:)pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatia
jezeli nie chcesz sie przyznawac to tego nie rób - Twoja sprawa swoja droga ja swojego tez oklamałam :) tyle ze ja miałam 24 lata i tez uwazałam ze to wstyd nie wydało sie tzn potem sie przyznałam a on mi nie wierzył, w koncu uwierzył i jest z tego zadowolony - teraz jak o tym mysle, to uwazam, ze głupia byłam ( no ale rozumiem twoj wstyd) i nie rozciagaj sie na siłe miotła ogórkiem, wibratorem i czymkolwiek jeszcze bo to nie ma sensu po prostu nic z tym nie rób i mysle ze on tez sie nie domysli , po prostu pomysli, ze w ogole jestes ciasna i waska albo uzna ze twoj poprzedni partner miał jakiegos małego i cienkiego :) według mnie nie musi sie wydac w koncu niekoniecznie kazdy pierwszy stosunek prowadzi do przerwania błony bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
Dziękuję za odpowiedzi. Boję się, że podczas penetracji pojawi się krew i, że ból będzie nie do wytrzymania, a wtedy na pewno wszystko się wyda. Szkoda, że nie można kupić w aptece znieczulenia:( Wzięłabym przed stosunkiem i po kłopocie. Wiem, że pisze głupoty, ale tak strasznie boję się bólu, myślałam, że umrę jak ginekolog wsadził mi palec a co dopiero mój chojnie obdarzony facet:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
**** hojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empatia
jezeli bedziesz az taka spieta jak juz jestes teraz to nie bedziesz miala z tego zadnej przyjemnosci wyluzuj sie to naprawde nie jest zadna rzez nie ma sie czego bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi121212
to ze jestes waska, to moze byc Twoje subiemtywne odczucie, poza tym faceci uwielbiaja, gdy kobieta jest waska, bo to znacznie poteguje ich doznania no ale wezmy pod uwage, ze nigdy sie nie kochalas, wiec pewnie jestes troche" wezsza", ze tak to ujme, ale to nie bedzie problem dla faceta, nawet tego nie zauwazy, a juz na pewno nie polaczy tego z faktem, ze jestes dziewica, skoro jak piszesz, uwierzyl w Twoje klamstewko:) to raczej Ty odczujesz dyskomfort w postaci otarcia, podraznienia, bo jezeli chodzi o tak rozreklamowany bol, to wcale nie jest tak wielki, jak wiele osob twierdzi i rowniez krwawienie niekiedy jest ledwo co zauwazalne duzo zalezy od partnera, jego delikatnosci i czulosci sprobuj zabawy z tamponami, ale nie z takimi dla dziewic, tylko kup sobie w sklepie najwiekszy mozliwy rozmiar, to troche rozciagnie pochwe, poza tym bedziesz mogla sobie wyobrazic, co Cie czeka, choc wiadomo, ze to nie to samo, co seks:) no ale chodzi o sama penetracje a poza tym proponuje, zebyscie pierwszy raz odbyli np: pod prysznicem albo gdzies w wodzie, jak macie mozliwosc, to po pierwsze zlagodzi bol, jesli w ogole bedzie, nie bedzie widac krwawienia, poza tym woda dziala uspokajajaco i podniecajaco, sam zobaczysz, no i Twoj partner bedzie happy, bo faceci lubia taki seksik, a niekoniecznie w poscieli na Twoim miejscu nie robilabym zadnego zabiegu ginekologicznego mysle tez, ze Twoj facet bedzie tak podniecony i napalony, ze jesli tylko zdolasz opanowac nerwy, to nic nie pozna i daj mu sie poprowadzic pierwszym razem, oni to uwielbiaja na poczatku zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co te laski maja w głowach
????????????? trociny??? powinnas sie cieszyc,ze jestes dziewcą. twoj facet na pewno bedzie z tego faktu zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze lekarz nie powiniem Ci badac przez pochwe, jezeli jests dziewica. Po drugie nie u kazdej kobiety wystepuje krwawienie i bol. Ja np. nie krwawilam, a mimo to nie wspominam pierwszego razu mile. A po trzecie to co to za zwiazek, ktory od poczatku opiera sie na klamstwie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr karenina
moim skromnym zdaniem... wiek 22 to w Twoim przypadku za wczesny wiek.. Na jakiegolwiek wspolzycie! dziewczyno, ale ty jestes niedojrzala... normalnie szok !!! Sex nie jest dla dzieci a Ty zachowujesz sie jak 14 latka z pisma Bravo Girl.. TRAGEDIA !! a pomysl ze jeszcze wypada sie zabezpieczyc bo jeszcze o ZGROZO zajdziesz w ciąze i co wtedy... o matko !!! wspolczuje szczerze twojemu chlopaczkowi - bo gdyby to byl facet to nie chcialabys za wszelka cene ukryc tego faktu ze jestes dziewicą.. prawdziwy dojrzaly facet tudzież mężczyzna docienil by to a ty widocznie jestes z typkiem , ktory odpowiada twojej "dojrzalosci emocjonalnej" ... Obudz się, jesli w takiej kwestii chcesz klamac to znaczy ze to nie ten facet i nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
Jestem pewna, że to "ten" facet. Jestem też gotowa na stały związek. Wątpliwości pojawiają się zawsze, już nie raz byłam zakochana do szaleństwa, a mimo to nie potrafiłam się przełamać. Ja po prostu odczuwam paniczny lęk przed sexem. Nie mam oporów jeśli chodzi o sex oralny itp. boję się zwykłego stosunku. O zabezpieczenie się nie boję ponieważ od kilku lat biorę tabletki, najpierw w innym celu, a teraz wreszcie zastosuję je wedle użytku. Próbowałam stosować tampony, ale nawet najmniejszy rozmiar nie chce wejść, jestem bardzo wąska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobretakiemałepytanka
ja się nie przyznałam a miałam 19lat -nie wydało się, nie krwawiłam było ok.ale jak tam ktoś wcześniej napisał miałam wtedy trociny w głowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobretakiemałepytanka
jak jesteś tak przerażona to lepiej powiedz -bo w twoim wypadku może sie to skączyć raczej nieprzyjemnie a przecież nie o to chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobretakiemałepytanka
pamiętaj ,ze myślisz o tym facecie na poważnie i jeżeli on jest odpowiedni dla ciebie to nic nie powinno go zrazić:)powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona przestraszona
no teraz to się boję ja mam21 i jestem dziewicą o shit w sumie chetnie zrobiłabym coś z tym ale nie ma z kim na razie a z pierwszym lepszym to sienie przespię, z tą narkozą tzn pod narkoza tez pewnie jest fajnie:p Poza tym naprawde to taki wstyd że mam21 lat i jestem dziewicą??!! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sspoko
Ja mam 25 lat i jestem dziewica, to dopiero problem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobretakiemałepytanka
co z tym wiekiem przecież to tak naprawdę nieistotne, że jedna ma 21 -druga 25lat przecież idziemy do łóżka jak jesteśmy na to gotowe...jak chcemy być z kimś to stawiamy na szczerość..po co zaczynac od kłamstwa i to w tak istotnej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerazona przestarszona
ale ja chciałabym tylko trafiam na samych dupków:( chciałabym poznac kogoś kto byłby po prostu normlany zwyczajny chłopak bez szpanu skromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aoch oach
a ja myślę tak: o ile nie jest głupi i ma jakieś doświadczenie też nie jednorazowe to i tak się skapnie - normalnie (i nie ma znczenia tutaj orgzam) kobieta czerpie jakąś \satysfakcję ze współżycia, a Ty pewnie będziesz dość spięta skoro rozmawialiście na ten temat czy w ogóle o seksie to może następnym razem dysktenie zapytaj czy był już dziewicą... jak był - punkt dla Ciebie... no i zależy jak bardzo jesteś dziewicą - tzn. na ile dotąd się odważyłaś w kontaktach z facetami - bo jeśli do samego aktu dodać nagość to lepiej naprawdę się przyznać do dziweictwa - ostatecznie każdy kiedyś był "świeżynka" :) i powodzenia i oby okazał się na tyle dojrzały, że zaakceptuje z uśmiechem Ciebie taką jak ajesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno facet na 100% sie ucieszy ze jestes dziewicą..że bedzie twoim pierwszym..jak bedzie myslał ze juz sie kochałaś to pewno nie bedzie sie cackał przy wkładaniu kutaska do cipki..i wtedy napewno zaboli..a tak mozesz liczyć na to ze bedzie bardziej delikatny..zresztą po co go okłamywać..jak myślisz że Ci rzuci jak sie przyznasz że jeseś dziewica to naprawde masz trociny w głowie..zresztą po tym jak napisałaś że chciałabyś przestać być dziewića za pomocą zabiegu ginekologicznego to pomyślałąm ze masz góra 15 lat..pierwszy raz mimo wszystko jest czymś ważnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bycie dziewica to nie wstyd
wedlug mnie normalny facet bedzie rozczarowany i bedzie mu zal , ale tego ze nie wiedzial wczesniej , moj facet byl zachwycony tym ze od samego poczatku naszych pieszczot wiedzial ze jestem dziwica. strasznie go podniecal go fakt ze jest pierwszy , ze nikt wczesniej nie widzial mnie nago, nikt nie dotykal a najbardziej to ze moze jako pierwszy obserwowac moje reakcje...nawet nie zdajesz sobie sprawy jakich przezyc pozbawilas swojego faceta i siebie:( nie popelniaj kolejnego błędu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość envika
popieram moje przedmówczynie, i jestem zdania ze Twoj facet bardzo sie ucieszy ze jestes dziewicą. Dla mężczyzny to niemal zaszczyt ze moze byc twoim pierwszym :-) i zapewne bedzie Cie traktował jak skarb :-) Zgadzam sie ze pozbawiasz go tym kłamstwem wielu wspaniałych przezyc.... Eh, ja tez zrobiłam ten błąd i zataiłam fakt bycia dziewicą... Bardzo tego żałuję i mój mężczyzna też załował.... ale człowiek byl głupi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Facet raczej zrazi się kobietą z przeszłością, niż dziewicą. Ale ja bardzo niedzisiejszy jestem więc moja opinią nie masz co się kierować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ja mam zrobić
Nie czuję dumy z powodu mojejego dziewictwa, to tylko błonka, którą notabene chcę jak najszybciej stracić. Chciałabym mieć ten pierwszy raz za sobą, a potem już nie przejmować się niczym. wszyscy piszecie o tym, że gdyby to był właściwy facet nie czułabym oporów, że to najpiękniejsza chwila w życiu ja nie czuję magii tej chwili, dlatego napisałam o zabiegu ginekologicznym pod narkozą. Nie chcę świec i romantycznego nastroju, ale co do jednego mnie przekonaliście, kiedy powiem mojemu facetowi, że jestem dziewicą może być delikatniejszy. Poza tym ja z sexem zwlekam już ładnych parę lat, jeden mój związek rozpadł się właśnie z tego powodu. Chyba naoglądałam się za dużo filmów o gwałtach, bolesnych pierwszych razach i teraz przeżywam. Dziękuję, że mogłam się komuś wygadać.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchaj jakich filmow o gwaltach sie naogladalas, ktore teraz maja wplyw na Twoje seksualne zycie?? Przeciez to chore jakies jest moim zdaniem... Po pierwsze uwazam, ze bycie dziewica to nie wstyd, po drugie, jesli chcesz z nim sypiac, ale boisz sie powiedziec sie ze jestes dziewica, to zastanowilabym sie powaznie czy to ma sesns jakis w ogole. A tekst o \'\'ginekologicznym zabiegu pod narkoza\'\' naprawde mnie rozbroil...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorolaaa
tu nie chodzi o dume z powodu bycia dziewica, tylko o sposob w jaki mozna przezywac bliskosc fizyczna gdy jest sie wobec siebie szczerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robilem to nie jeden raz
wiesz co z tego co ja wiem to najlepszym facetem do rozprawiczenia jest doswiadczony samiec a ie jakis malolat on zrobi to super przyjemnie i bez stresowo:) polecam starczek\go jakies 10 lat i nie koniecznie zonaty byle doswiadczony by wiedzial co robi :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyzby to byla kryptoreklama
??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×