Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karoliina

Panie jakie macie najbardziej zboczone, perwersyjne sposoby na zabawę?

Polecane posty

Cześć :) Opowiedzcie mi jakie macie sposoby na zabawę sam na sam? Nietypowe przedmioty? Nietypowe miejsca 'docelowe'? :D Coś ostrzejszego? Najbardziej zboczone i perwersyjne. Podrzućcie swoje ulubione i najbardziej niegrzeczne zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25cm ogorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z obserwacji żony: Wibrator oplatasz naszyjnikiem z drobnymi koralikami -miejsce wiadome, gruby pędzelek do makijażu, można włoskami albo rączką - oba otworki, lód wodny na patyku - miejsce przy łechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tak lubi a przy okazji jeśli masz faceta możesz też owinąć je jemu i poruszać nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne miejsca do uprawiania seksu np. Kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przywiazuje męża do lózka i uzywam go w 100% tak jak ja chcę.uwielbiam :P on tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lizanie gałki ocznej <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego to uwielbiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś (00.44) Mam chyba tak samo :). Przywiązuję partnera za cztery kończyny do narożników łóżka. Już w tym momencie ma erekcję. Stoję w rozkroku nad nim delikatnie pieszcząc sobie łono. Powoli się zniżam i siadam na jego k*****e. Dosłownie wystarczy pięć minut kocich ruchów i już się spuszcza. Cała zabawa polega na tym, że nie mając jeszcze orgazmu nie schodzę z niego tylko po kilku minutach zaczynam zabawę od początku. Nieraz się zdarza, że mam w pochwie trzy wytryski w pół godziny :). A że jest przywiązany to wstaję i w rozkroku staję nad jego twarzą. Tak, że cała sperma ścieka na niego :). Nieziemskie uczucie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×