Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość onnnnnnnnnn

pierwszy raz z prostytutką

Polecane posty

Gość onnnnnnnnnn

Witam, mam 18 lat, jestem ogolnie w stosunku do kobiet dość nieśmiały, nigdy nie mialem dziewczyny, ani się nawet z żadną nie całowałem. Ostatnio koledzy zaproponowali mi, że załatwią mi fajna dziewczynę na sex, wszystko oni załatwią, a ja miałbym się o nic nie martwić. Podczas rozmowy powiedzieli ze chca przelamac moją nieśmiałość itp. Ogolnie nie mam nic przeciwko.. Tak mi się wydaje, jednak co Wy o tym sądzicie? Miał ktoś z Was 1 raz z prostytutką? Co o tym sądzicie? Wiem, że każdy napisze ze 1 raz powinien być z kimś wyjątkowym itp, jednak jako 18 latek nie czuje tego, bardziej chcialbym już się przełamać w tej nieśmiałości, poczuć już jak to jest, wiecie o co chodzi... Pytanie jak najbardziej poważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala ona
hmm no jak wolisz obyś tylko niczego od niej nie złapał ale jak chcesz to wpadaj do mnie ja cie rozprawiczkuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz 18 lat i moim zdaniem powinieneś jeszcze poczekać. Seks nieśmiałości nie leczy, więc nie licz, że to rozwiąże twój problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnn
tzn., nie, ze nie umiem się odezwać, zachować w otoczeniu kobiety, tylko po prostu długoo nie zagadywałem, nie interesowałem się kobietkami, i teraz lekko z tyłu chyba jestem w tych sprawach... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z gangu olsena
JAK NIE CHCESZ PROSTYTUTKI TOSE WEZ KRZYWA TUTKE:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, ale jak Ci cos nie wypali, bedziesz czul sie jeszcze gorzej.. niz przy dziewczynie ktora znasz:) Jesli bardzo chcesz, to robta co chceta, Nie bedziesz sie czul tez glupo wiedzac, ze koledzy wiedza. ze wlasnie w tej chwili uprawiasz seks, pozniej ich pytania... Jelsi to przyjaciele to ok, z tego co napisales...wynika, ze sie 'troszcza' o Ciebie, a takich, tylko Ci pozazdroscic.. Zycze dobrej decyzji, zebys jej nie zalowal. Trzymam kciuki,i mam nadzieje, ze Twoj puerwszy raz sie uda, i zalowal nie bedziesz. Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie masz co rozpaczać na razie i poczekać trochę. Wiele par poznaje się dopiero na studiach. Będziesz miał pierwszy raz z tą prostytutką i potem co? Dalej będziesz chodził do prostytutek? A jak koledzy to rozniosą, że miałeś pierwszy raz z prostytutką to mogą się inni z ciebie śmiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnn
co do owych znajomych to się nie boje o takie sytuacje, jeden ma 20 lat drugi rówieśnik. Spotkanie miało by być u znajomego w jego mieszkaniu własnym. Chodzi mi głównie o sam sex z taką panią do towarzystwa, jak to postrzegacie... Jak każdy facet, mam na takie coś ochotę, myślę, czy nie pomoglo by mi to jako już mniejszy stres z prawdziwą dziewczyną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanilijka
A potem poznasz miłość swojego życia i będziesz mógł jej opowiedzieć jak spędziłeś swój pierwszy raz z prostytutka.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Nie słuchaj tych głupich kafeteryjnych cip! Doradzam ci jako facet: korzystaj i nie patrz sie co jakieś pindy Ci powiedzą (zabezpieczenie to podstawa)! Jak poznasz wielką miłość (hahahaha) to sie jej nie przyznasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnn
h@h@h@ :) początek posta mnie rozłożył na łopatki heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaha!
Młody rozbawiłeś mnie nieziemsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnnnnnnnn
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Miałem pierwszy raz z prostytutką i następne też. Nie pokaże innej, że mam małego penisa. Prostytutka to profesjonalistka i mnie nie wyśmieje. Najlepiej tam uderzaj. Mówię ci to jako facet. Pindy gadają o uczuciu, a do dzisiaj nie spotkałem żadnej miłości. Ty też nie spotkasz. Spuszczaj się jak często się da i sobie nie żałuj Koledzy ci opłacą to jeszcze lepiej, bo oszczędzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IMO13246 już go tak nie nakręcaj. Autorze masz dopiero 18 lat i już do dziwki chcesz iść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszym razie z prostytutką na wszystkie będziesz patrzył jak na dziwki, może... Z drugiej strony może Cię nauczy też jak zadowolić kobietę. Osobiście cieszę się z umiejętności mojego partnera i nie wiem czy ma wrodzony talent, czy uczył się od profesjonalistek. Poza tym lepiej robić to z prostytutką, która wie jak się zabezpieczyć niż z byle dziewczyną z imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arab555
mam przeciwne zdanie - lepiej z dziewczyna z imprezy - taniej i przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boni-facy
wbrew pozorom dużo facetów robi to pierwszy raz z prostytutką tyle tylko że to jest temat raczej tabu i nikt się nie chwali jak jej powiesz że ty pierwszy raz to napewno cię nie wyśmieje nawet jak coś ci nie wyjdzie zrobisz jak uważasz podstawa to higiena zawsze trzeba uważać choć te dziewczyny bardziej dbają o higiene niż wiekszość panienek dookoła bo one też mają swoje życie prywatne, plany na przyszłość to nie są maszyny to jednak zawsze podstawa to higiena o patelni i namiętnym całowaniu raczej zapomnij :p to dobry sposób na przełamanie niesmiałości będzie ci póżniej łatwiej rwać panienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej dla nas, że chcecie się bzykać z dziewczynami z imprezy. Masujecie nam stopy z nadzieją na więcej, a my i tak Wam odmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Poza tym lepiej robić to z prostytutką, która wie jak się zabezpieczyć niż z byle dziewczyną z imprezy." Chyba oszalałaś. Jak dziewczyna z imprezy weźmie kasę to jest lepiej? Dziwne myślenie. Myślicie, że prostytutki skąd się biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś, jesteś frajerem :) Myślisz że jak zamoczysz sobie w czarna dziure (nie wiadomo co tam jest) to pozbędziesz sie niesmialosci ? żałosne .. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet32szczesliwy
Ja miałem pierwszy raz u prostytutki - byłem w twoim wieku i w podobnej sytuacji. Nie żałuję tego, a wręcz uważam że tak samo jak kiedyś ojciec zabierał syna do prostytutki tak samo powinno być teraz. Dzięki temu zaoszczędzisz stresu i wstydu gdy skończysz po kilku sekundach. Po godzinie u prostytutki i ze 3 szybkich numerkach w tym czasie trochę załapiesz o co chodzi i czego się spodziewać po kobiecie dzięki czemu później będziesz bardziej śmiały w stosunku do kobiet i łatwiej będzie nawiązać ci bliższy związek. Do tego gdy spotkasz tą jedyną to z nią będziesz pewniejszy siebie i wtedy twój pierwszy raz z dziewczyną będzie równie wyjątkowy, bo musisz zrozumieć, że prostytutka to tylko narzędzie do masturbacji. Nie traktuj ją jak czlowieka, a raczej jak gadżet z sexshopu. PS. Oczywiście u prostytutki nie całuj jej w usta i w żadnym razie nie liż jej cipki - cipka twojej przyszłej dziewczyny ma być twoją pierwszą w życiu którą poliżesz. Do tego nie zapomnij o kondonach. Ja teraz mam super żonę, rodzinę, po tym jak byłem u dziwki się przełamałem i później łatwo wyrywałem kolejne laski aż znalazłem tą jedyną. Żałowałem nawet, że szybciej nie poszedlem do prostytutki ale i tak wszystko się pięknie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet32szczesliwy
ps. czytałem resztę wypowiedzi i nie miałem wstydu przed tym, żeby powiedzieć partnerce, że pierwszy raz miałem u prostytutki - to jest dla mnie normalne, a gdyby dla niej to był problem to znaczyło o niej, że nie jest normalna. Lepiej zapłacić i mieć bezpieczny seks bez stresu niż próbować z brudnymi cichodajkami z jakiś dyskotek, które cię później obsmarują wśród znajomych, że cię rozdziewiczyły, a ty będziesz miał na koncie seks z klubową brudną panną. Prostytutki są sterylne jak skalpel u chirurga - tego od nich wymaga ich praca, a takie lachony z klubów nie zwracają na to uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strejlał
"Z drugiej strony może Cię nauczy też jak zadowolić kobietę" Do prostytutki raczej się chodzi po to, aby zadowoliła ciebie, a nie po nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien to i przeczytaj jakas ksiazke o uwodzeniu kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfdfgrt
żeby uwodzić kobiety trzeba być pewnym siebie a żeby być pewnym siebie najłatwiej i najbezpieczniej jest pójść do prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
żeby uwodzić kobiety trzeba być pewnym siebie a żeby być pewnym siebie najłatwiej i najbezpieczniej jest pójść do prostytutki Żeby stać się dziwkarzem to najlepszy sposób. Prostytutka pracuje, a ty jesteś większy śmieć jak ona bo to ty płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvfdfgrt
> Żeby stać się dzi**arzem to najlepszy sposób. Prostytutka pracuje, a ty > jesteś większy śmieć jak ona bo to ty płacisz. "Dziwkarzem" - to ma być komplement czy co według ciebie? Niby czemu prostytutka ma być śmieciem? Jest kobietą pracującą zawodowo sprzedającą swoje ciało. Tak samo jak modelki, aktorki i inne. Ani ona ani klient prostytutki nie jest śmieciem - czy ty będąc klientem w fryzjerki jesteś śmieciem bo kupujesz jej usługi? Ewentualnie jakbyś kombinował żeby cię ta fryzjerka ostrzygła za darmo to wtedy mógłbyś być śmieciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhh
Seks to co innego niż obcięcie włosów. Widać jaki masz zaśmiecony łeb po tym, że nie widzisz różnicy. Fryzjerka mogłaby być moją żoną, ale osoba która zarabia dająca dupy za kasę takim śmieciom jak ty nie. Jakbyś nie zapłacił to by ci nie dała. Już lepsza kobieta która ma wielu facetów, ale sama sobie wybiera i patrzy na co innego przy wyborze niż pieniądze. Ty jesteś większy śmieć niż prostytutka, bo jak byś nie dał pieniędzy to byś nawet jej nie tknął. Robicie to samo, ale poziom twojego poniżenia jest wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13246
Spokojnie pasztetrony, nie denerwujcie sie bo miesiączki dostaniecie. :D Masz wporzo kolegów autorze, korzystaj. A poza tym młody jeszcze jesteś i może nie wiesz tego, ale NIGDY nie pytaj panienek o radę. Szczególnie w sprawach damsko-męskich. Pytaj swoich doswiadczonych kolegów co na dupy działa, co wypada robic a co nie.(naprawde doswiadczonych nie tych, co tylko głosno krzyczą jacy to maczo z nich nie są...) Kaszaloty, frustratki, idiotki i podszywy - cmoknijcie mnie w moje dyndajace dzwony! HA! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×