Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podnieca mnie matka dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

Cześć, będąc u swojej dziewczyny próbowałem z pokoju przedostać się do łazienki ale w dosyć wąskim korytarzu odkurzala dywan jej matka, żeby nie przerywać jej chciałem ją ominac na około, zepsuła jej się rura więc musiała na najkrótszym ustawieniu odkurzac w pozycji zgietej w pół, gdy byłem dokładnie za nią w takim miejscu że nikt nie mógł tego widzieć straciła równowagę, mialem niecałe 15cm luzu od niej i ścianę za sobą nie upadła całkiem a oparła się o moje krocze. Jest zgrabna i szczupła 40stka, miała na sobie krótkie dresowe spodenki podobnie też jak ja. Problem w tym że wychodząc z pokoju nie miałem już wzwodu ale był on dosyć twardy ale na tyle by go poczuc, spadła właśnie na niego i dokładnie czułem jak dotykam nim jej miękkich warg sromowych, i ona też musiała poczuć że stoi. Problem w tym że zamiast się spieszyć albo udać że nie nic nie było to podnosząc się do pionu z usmiechem zapytała czy chciałbym się gdzieś przecisnąć? Oczywiście zbaranialem i powiedziałem że tylko do łazienki i tam też poszedłem. Pytanie to było dosyć dwuznaczne i powiedziała to takim tonem że oszalalem na punkcie jej tyłka na dobre. Jej mąż to p***a z charakteru i z obserwacji i ich tekstów do siebie mogę całkiem śmiało myslec że nie uprawiają seksu wcale albo dosyć rzadko. Taka sytuacja do tej pory się nie powtórzyła i nie wiem czy to przypadek czy chciała mi dać znać że chce się ze mną bzykać. Kocham moją dziewczyne ale jej matka tak mnie kręci że muszę wiedzieć czy tak czy nie. Jak jej delikatnie zaproponować że też mam ochotę ale żeby w razie zwykłego zbiegu okoliczności nie zrobić z siebie zboczeńca i debila? Mam 21 ona 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytaj to co napisałeś "Kocham moją dziewczyne ". Wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety lubią flirtować ale wątpię żeby matka Twojej dziewczyny zdecydowała się na 'zacieśnienie relacji' z Tobą. Od niewinnego flirtu do łóżka droga daleka, szczególnie jeśli miałaby stanąć na drodze swojej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mama jest taka seksi to pewnie jej córka (twoja dziewczyna) też. Więc jesteś w super sytuacji i zajmuj się dziewczyną o matkę odpuść - tylko nie zepsuj tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hababas
Jakby to nie wyglądało to wiedz, że ma męża jaki by nie był. Jednym ruchem mógłbyś rozbić cała rodzine. A tak już mniej poważnie to jak obie są sexy to pozostań z dziewczyną, a widokiem możesz sie rozkoszować przy każdej rodzinnej imprezie. Lato idzie to też o sukienki i dolne wiatry łatwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×