Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bloss

podobają Wam się rude?

Polecane posty

Gość bloss

ognistoczerwonowłose kobiety?naturalne lub farbowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ODPOWIEM JAKO KOBIETA...nie wiem czy mogę bo to pytanie do panów mi się podobaja rude farbowane i nie ..ale nie może być do tego bardzo jasnej karnacji,piegów na całym ciele i rudych rzes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaski i pieguski
PIĘKNE SĄ i bardzo seksi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
mnie tam sie nie podobaja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudę jest bardzo ładne :) oczywiście chodzi mi o Panie ;) chociaz znałam kiedyś takiego krwawego bruneta :P hehehe miał taki urok osobisty , ze jego czerwone rzęsy nie miały zaczenia :) lubiło sie go po 5 minutach rozmowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdemu sie podoba cos innego i nie mozna generalizowac ...o gustach sie nie rozmawia jakos kazdy znajduje swojego amatora od setek lat badz wybiera droge samotnika :)dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondrudabrunetka
powiem tak byłam brunetką ,blondynką i rudą:) i moje spostrzeżenia na moj widok u facetów: - jako blondynka ,mialam wslosy sredni blond do ramion ...przechodzilam niezauwazona ,czesem ktos powiedziall ładna( ale mozna to odbierac tez jako przecietna) -jako brunetka wlosy do ramion proste czarne - ładna laska , taka elegancka a zarazem seksowna -jako ruda wlosy z 10 zcm za ramiona- patrz patrz niezla laska ...pewnie demon w łózku... TaK wygladały u mnie przygody zrabowaniem i reakacjami na nie, i mowie calkiem serio ... dodam jeszcze ,ze teraz mam naturalne wlosy hm... no prawie naturalne;) bo po tym farbowaniu to moze troche czegos zostalo...naturalna jestem szatynka:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesciara.
jesli jestes szatynka to w blondzie wygladalas koszmarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×