Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszara myszka

Polscy panowie są beznadziejni - Murzyni są boscy!

Polecane posty

Gość Nieszara myszka

Prawda jest taka, że Polki za granicą dobrze robią, że zostawiają Polaków. Murzyni są prawdziwymi samcami, mają co pokazać kobiecie i doprowadzają nas do szału. Przykro mi panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodyl spaw
ciesze się niezmiernie ze kurewstwo wyjeżdża z tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ci przykro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wylizałaś jakąś wielką czarną, śmierdzacą pałę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Murzyni blee. To niezdrowe jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam190
lizanie czarnej pały to jak lizanie gówna , tak mi sie kojarzy , zaraz pawia puszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszara myszka
Murzyni naprawdę wiedzą, jak zaspokoić kobietę. Niestety Polacy tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Murzyni wiedzą wszystko. Co za idiotyzm. Polakowi tylko się oddaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lśnie a ogień mnie otacza
dziękuję, ale nie jestem murzunem no to co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogień zgasł a
a jago wznieciłem- lśnie , masz dużo, czasu a gdzie randki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Ale pociskasz ela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Cholera nigdy nie próbowałam zważyć fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kichawko
jesteś podobna do żony L Bundy'ego kichawko, więc dasz sobie radę :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kichawko
jesteś podobna do żony L Bundy'ego kichawko, więc dasz sobie radę :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga kichawko
jesteś podobna do żony L Bundy'ego kichawko, więc dasz sobie radę :P :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
niezgodze sie jesli chodzi o cudowny sez z murzynem... mialam chlopaka polaka i bylam z czarnym 2 lata... sex to byla porazka , nie powiem ze polak byl taki cudowny, ale murzyni mysla tylko o sobie, nie szanuja kobiet jak i w zyciu codziennym tak i tez w lozku, mam na mysli to ze sa egoistami na maxa!!! nigdy wiecej z czarnym. kiedys zawziecie walczylam z rasizmem teraz sama mam uprzedzenia... naprawde odradzam dziewczyny , a rozmiar fiuta u czarnego to tylko mit... nie ma to jak sex z facetem ktory cie kocha i chce cie uszcesliwic, natomiast zaden czarnuch nie chce uszczesliwiac zadnej kobiety tylko siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno coś w tych centymetrach jest. Podobno związek może być świetny, ale gdy kobieta zobaczy o 5 cm większego penisa na horyzoncie, nie zastanawia się. Facet mający dużego fiuta nie musi wogóle się starać - tutaj kobieta dba o związek. Jeśli związek jest świetny, a penis jest malutki, posypie się. Jeśli związek jest skopany, ale facet ma wielkiego, ten związek trwać będzie dla samego tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zastanawia mnie jedno, dlaczego takie "samce" jak Murzyni za wiele nie wnieśli do cywilizacji. Dlaczego przez byli niewolnikami mimo potężnego przyrodzenia? Dlaczego Afryka przypomina wielki poligon? Dlaczego takie "samce" nie podbiły Europy, tylko "małofiutcy" Europejczycy podbili Afrykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
Stalingrad niewiem skad ty takie info bierzesz... niezgodze sie. jestem zareczona z hiszpanem, moj ukochany wcale nie grzeszy rozmiarem, doswiadczylam wiekszych rozmiarow. a sex z nim jest niesamowity, nie ma to jak sex z uczuciami , jak kochasz i jestes kochany to sex jest najcudowniejszy i roznica 5 cm nic nie daje, ja osobiscie nigdy takich duzych nie lubilam , bo boli w niektorych pozycjach i sex przestaje byc przyjemny. jak facet wie jak uzyc to co posiada to kazda bedzie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Sex tkwi w mózgu a nie w czarnym fiucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
bo murzyni mozgow nie maja!! sa nieudacznikami i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście jest kwestia upodobań. Ale tak patrząc to dlaczego Murzyn z białą dziewczyną to widok normalny, ale Biały z czarną dziewczyną to ewenement? Osobiście dla mnie murzynki są brzydkie (co innego mulatki), ale niektórym panom zapewne się podobają. Ale Murzynka jak już to jest z Murzynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre stary
może dla tego że są bardziej anonimowi i mogą się wszędzie wślizgnać, nikt nie zauważy, swoję zrobią a i opiekuńcze instynkty wzbudzą ...:{ 0 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | A | - hehe,hihi, o jakbym chciała, kurwa ale tylko z nim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre stary
może dla tego że są bardziej anonimowi i mogą się wszędzie wślizgnać, nikt nie zauważy, swoje zrobią a i opiekuńcze instynkty wzbudzą ...:{ 0 | A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | T | U | V | W | X | Y | Z | K | - hehe,hihi, o jakbym chciała, kurwa ale tylko z nim...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boratka
Mają, bez przesady. Ale co z tego, że wielka pała skoro nie potrafi jej dobrze użyć. I taki czarny, że blee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, Polka za czarną pałkę wiele by dała. Ale z drugiej strony, nie można zwalać tego na czarne pały, bo Polki równie ochoczo wiążą się z Arabami, Turkami i Hindusami (podobno Hindusi mają najmniejsze na świecie po Azjatach), więc raczej przyczyn tego szukałbym w "egzotyce".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
czarne dziewczyny to straszne suki... malo bialych facetow z taka wytrzyma... jesli chodzi o sex to slyszalam od czarnych facetow nawet ze nie sa zbyt dobre... podobno leniwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarara
no wlasnie chyba o ta egzotyke chodzi bardziej niz o rozmiar... w kazdej kulturze i mentalnosci luzie maja rozne upodobania i zachowania w sexie , wiec to chyba raczej to co dziewczyny ciagnie do obcokrajowcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amartynka
"Hindusi mają najmniejsze na świecie zaraz po Azjatach" A Indie to może gdzie leżą, w Ameryce Południowej? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×