Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jankesa

pomarańcze nas zalały!!!!!!! help enybody only black

Polecane posty

Gość mhmmmmmm a kij ci w oko
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmmmm
Juken ty perwersie............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to moja ulubiona Sarepszczanka sie dodemnie kulturalnie podszywa:D ❤️ miała mi zdjecie wysłac tyłka i nietylko, czekam i czekam:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już w domu!!1 taki student jak ja nie siedzi na zajeciach:-P potem oczywiscie płacze za niezdał egzaminu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bójda
pomarańczki mają ten plus, że mogą sobie pozwolić na podszyw Własnie to zademostrowałem, bo to ja "ale bujda". Wiem, wiem mam takie ciężkie zycie, że tu na stałe się zadomowiłem i zaczerniłem i AMEN, dopóki smierć albo alzcheimer nas nie rozłączy bedę tu pisac te swoje bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bójda
dodam może jeszcze, że ten motylek http://www.motylek.2.pl to zwieńczenie moich fatazji sexualnych i od następnego tygodnia skoncentruję się na pszczółce, potem przejdę do trzmiela, a skończę na żuczku gnojaku. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehhehehe
:-o 'ale bujda" przystopuj w fantazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bójda
aha, dodam też, że lubię też draże z Biedronki, tzn. z Motylka. Stawiam tez niesamowite kloce, właśnie jednego postawiłem na lewej nodze i trenuję teraz równowagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juken_san
oto moja historia: Jestem prawiczkiem. Kiedyś miałem nick "jestem sam", ale odkąd zmieniłem na "junken-san" wszyscy na mnie lecą jak muchy do gówna, ale ja nadal nie moge sie przełamać. Boję się, że nie trafię do celu, bo mam krótkowzroczność. Niestety kutas jest długi, więc mam problem z wycelowaniem w 10 tkę. Ostatnio jednak czynię postępy: w środę było ucho, wczoraj pępek. Moze jak Bóg da to dziś w konxu wyceluję w oczko analne mojego wujka Zdzisia, którego tą droga serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×