Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pomocy nie daje rady

Polecane posty

Gość gość

Jestem po trzydziestce i od dawna samotny.Ja juz nie daje rady bez seksu.Chcialbym znow cieszyc sie seksem. Ja mam tak woelka ochote jak za nasyolatka chyba.Jak znalezc kobiete na luzny zwiazek.prostytutki odpadaja.chce moec swoja kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciut ładniejszy od dziabła x to już w jakimś stopniu wyględny :D w zależności od natężenia "luźności" związku określa się czy wystarczająco :classic_cool: wiesz nie mówimy o poważnym związku, budowania więzi, kolegę interesuj***ardziej związek oparty wyłącznie na fizyczności przy czym jest zaborczy bo wymaga "swojej" kobiety więc musi być wyględny :D tak mi się przynajmniej wydaje...ciekawa jestem jak do tego podchodzą kobiety które mają w zwyczaju decydować się na taki "luźny związek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dosc przystojny szczuply mezczyzna.no i mam duzego fiuta.lubie seks i dobrze zjeść. Bardzo lubie spacery i wspolny czas z kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dosc przystojny szczuply mezczyzna.no i mam duzego fiuta.lubie seks i dobrze zjeść. Bardzo lubie spacery i wspolny czas z kobieta x hahahahhahahahahahha 10/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to nie wiem... jak byłem singlem to zazwyczaj trafiałem na takie które pójście do łóżka traktowały na równi z oświadczynami. A może to znaczy, że niewyględny jestem? x Puchaczu to jedynie świadczy o tym w jakim środowisku się obracałeś, miałeś wokół siebie porządne kobiety po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pocieszaj mnie. Pewnie gdybym miał prezencję modela, to kobiety by za mną latały i mógłbym bzykać codziennie inną albo nawet dwie-trzy jednego dnia x wiesz mógłbyś też przy okazji tego bzykania dostać jakiegoś bonusa od tych dwóch czy nawet trzech jednego dnia :P zresztą nie zgrywaj się :classic_cool: jak każdy facet łasy na komplementy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge wyslac swoje zdjecie chetnej pani wiek od 20 do nawet duzo starszej ,mam wielka ochote na bzykanko ,nie zawiedziesz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Typowy egoista seks, bez zobowiązań, a prostytutki be :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciut ładniejszy od dziabła kkk co to je "dziabła"? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×