Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Glacaty

Pompka Wakum - powiekszanie Penisa

Polecane posty

Pytanie do Dziewcząt, Kobiet, Chlopcow i Facetów :) Ja mam penisa 16cm dlugiego i o 3,5cm srednicy i tak mi sie zdaje ze jeszt chyba za maly i za chudy, jak tak czassami oglądam jakis film gdzie te sprawy można obejżec to ... chmmmm - też bym niepogardzil większym gróbszym i mocniejszym sprzetem, którym można by zaimponowac partnerce, w każdym razie jeszcze żadna z nich mi niepowiedziala no i niedala mi do zrozumienia że móglby byc wiekszy, (może z grzecznosci) ale ja jak to facet to tak sobie wmowilem że moze moglby byc większy , może to męska próżnosc :) ale tak już jest i chyba niejestem sam z tym problemem, inaczej by nieprodukowali takich rożnych przyżadów do powiekszania itd. Razu jednego na jakiejs stronie w necie wpadlem na reklame Pompek do Penisa byly też specjalne do piersi do warg sromowych i nawet jedna byla specjalnie skonstruowana dla Klitorisa - noooo :) Ale ja chcialem zapytac czy ktos ma już jakies doswiadczenie z tego typu pompkami i czy ma to sens wydawac kupę forsy na takie wynalaski i czy to wogóle dziala:) Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za odpowiedzi :) Milego i usmiechu pelnego Dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razputinek
Ja to mam 21cm bez kapy i dziewczyny go uwielbiaja pomimo ze sie go bojaa to wszystko dzieki wlasnie takiej Pompce Prozniowej - nawet pasoje do Meskiej proznosci :) Kup i cwicz a nie pozalujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 32 lata
16cm jest spoko!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec69
jestem fajny ... a jak dlugo probowales ze mowisz ze nic nie daja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec69
a ile zaplaciles za wyciagarke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem fajny ----> to Twoja fotka???? Rany co dzis sie dzieje z facetami.................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfg
kijanka woli dresy z pod bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec69
jestem fajny ... jak to nie dziala sprobuj moze isc do lekarza , slyszalem ze sa rozne sposoby na przedluzenie nie zalamuj sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....----....----....----....
Nic nie działa. Wmówiłeś sobie. Kutas całkiem spory 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że nawet zainteresowalo to kilku Wirtualnych Gości ;) ale z decyzja jeszcze zaczekam Dziekuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniela36
Moj Menn miaj taki problem Zaczelam z nim razem cwiczyc i mu po kilku tygodniach przeszloteraz ma duzego i twardego Acha - wazne sa cwiczenia miesni miednicy znaczy podczas sikania trzeby zatrzymywac i popuszczac , cwiczenie ktore mozna robic wszedzie No a pompke uzywal jak ta na 3 adresie www :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EdwardTerazTwardy
Hey halli hallo Ja kupiłem taką pompke w zeszłym roku latem i zeby w domu zona sie niedowiedziała ze cos tam robie z kutasem to zaczołem to uzywac w pracy podczas przerwy obiadowej, I na poczaątku tak jak jeden z poprzednich pisaczy zaczeła mi sie skora rozciagac i kutas był okropnie spuchniety, fajny groby ale krutkotrwale, wpadłem na pomysł zeby mu uszyc cos w rodzaju rekawa i załozylem na malego byly problemy ale szybko sie nauczyłem jak to załozyc tak ze podczas pompowania zolłndz był wolny a reszta scisnieta w rekawie i dzieki temu mały niepuchł ale sie wyciągał i musze kliknac ze po tych 7dmiu miesiacach mały jes o 1,5cm dluzszy co mi sie wydaje sukcesem , acha ja z moja Zona mialem kilka miesiecy przerwe , pokłucilismy sie, jak teraz mielismy sex to niepoznała mojego Pulosia, i teraz chce go wiecej , jak narazie cwicze i co jeszcze te cwiczenia mogą byc momentami jak narkotyk ale idzie to kontrolowac ja miałem kilka tygodni tak ze po dwa 3 razy dziennie po połgodziny go meczyłem ale teraz znow raz dziennie 35min wystarcza a KonceTygodnia robie przerwe Chciałem napisac ze te Pompki działają a no i co jeszcze :) dzieki temu „rekawowi Głowka lepiej moze rosnac , suuuper Pozdrawiam i zycze udanych rezultatow cwiczeniowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yrsehdrhdr
Pulosia moze i masz, ale jaj ci brak 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilem 2 miesiace temu i cwicze codziennie , zaczolem od 30min a teraz juz wytrzymuje okolo poltora godziny czasami krocej,m ale efekt jest z 16cm osiglem 17 a podczas pompowania wypelnia calom tom pompke jakies 19,5cm oczywiscie po skonczeniu kurczy sie do swojej normalnej wielkosci a to teraz jest 17,2mm i w obwodzie tez mu przybylo jakies 18mm ja jestem zadowolony pomimo ze podczas cwiczen po jakims czasie zaczyna bolec przy nasadzie zaraz nad jajami ale idzie wytrzymac, acha podczas tych cwiczen mozna super Prostate cwiczyc co jest znow wazne do wstrzymania wytrysku Ja jestem zadowolony , ciezko mi bylo sie zdecydowac na ten krok a teraz zaloje z eniezrobilem tego dawno dawno tem jak bylem jeszcze malolatem , to bym mial dzisiaj pieknego Pogromce Dziewczyn :) Okey Pozdrawiam wszystkich bioracych udzial w dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
U mnie to może nie jest jakoś najgorzej z wielkością, no ale i tak chciałem trochę poprawić...najbardziej to z uwagi na moją partnerkę, żeby jej było przyjemniej podczas seksu. Kupiłem sobie coś takiego jak Penihuge. To tabletki, 60 szt, więc starcza mi tego przez dwa miesiące. Naturalny skład, bez żadnych podejrzanych substancji, no i rzeczywiście już widzę pierwsze efekty stosowania. Może to spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem marcin poprisze jaka dziewczyne ja zalozyc i jak dziala pomka erekcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do robik33-uważaj,żeby Ci przypadkiem palce w nogach i rękach się nie wydłużyły,bo to byłby już kłopot,a od tych kłamstw,to się może i nos wydłużyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lordek
Można spróbować, jeśli się ma kompleksy, to każdy pomysł jest wart uwagi :) Można też zażywać tabletki Penisizer, u mnie to się sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja mam penisa 12 cm ostatnio mnnie chce stawac moze jakasdziewczyna pomoze dam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją pompkę kupiłem na www.sexish.pl Powiem wam tylko tyle że widzi się różnice w jakości wykonania gdy kupuje się coś droższego i bardziej stabilnego. U mnie taka pompka odegrała zasadnicza rolę w tym że nie tylko mam dłuższego ale również jestem bardziej pewny siebie i zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam pytanie do dziewczyn jakie sa cwiczenia z pomlka na czym polegaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco bambo
A ja pije zioła ojca klimuszki i z 23cm urósł mi do 28cm w 2 tygodnie i do tego zczarnial..i co teraz?? Aha..i mam pompe vacum na sprzedaż od Bmw e90 ..jak ktoś chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość77
Nie jedzcie tabletek problemy z sercem są a i tak one nic nie dają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak chciał powiększyć sobie swojego wacusia pompką i skończyło się to tym że na czubku zrobiła mu się duża kulka a reszta została bez zmian. Podczas stosunku oralnego nie mogłam zmieścić do ust wszystko było do d**y. Byliśmy u lekarza i kazał natychmiast odłożyć pompkę i wyrównać rozmiar i ciśnienie w środku ciał jamistych pigułkami Maxorman a jeśli chcemy na przyszłość powiększać to stosować je minimum miesiąc lub dwa. Tak też zrobiliśmy i na razie jesteśmy na etapie zniwelowania uszkodzeń jakie poczyniła pompka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu sa same reklamy kurde produktow.nabijanie w butelke i fraje...ktorzy reklamuja tak naprawde i klamia ze to pomoglo tamto..nikt tu nie jest wiarygodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkiedyśTezNaiwny
Też wierzyłem kiedyś w zapewnienia, że pompki działają. Kupiłem pierwszą z ręcznym automatem. Stosowałem po dwa razy dziennie po 20 - 30 minut. Po tygodniu automat się spier...ł. Kupiłem więc elektryczną, znacznie wygodniejszą i jedyne co mogę powiedzieć, to, że puchnie jedynie skóra. Po dwóch miesiącach stosowania, oprócz tego, że był obolały nie było żadnej różnicy. Efekt napompowania bardzo krótko się utrzymywał i w dodatku w momencie kiedy był taki spompowany to miałem problemy ze wzwodem - w sensie, że nie był taki twardy jak powinien. A moja żona powiedziała, że woli mniejszego a twardszego niż większego flaczka. i żebyście pół roku pompowali, to uśmiechać się będziecie tylko zaraz po użyciu, rozmarzeni, że mógłby tak zawsze wyglądać :) tabletek nie próbowałem, ale skoro pompka nie działa to w żadne tabletki na pewno nie uwierzę. Może w okresie rozwijania się, ale nie jako 36 letni facet. nie dajcie się nabrać, choć z doświadczenia wiem, że i tak każdy będzie chciał na sobie przetestować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosowałem ręczne ćwiczenia i po dłuższym czasie są efekty. Jest grubszy i dłuższy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×