Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość normalnaona

poranna masturbacja

Polecane posty

Gość normalnaona

..... no wlasnie, zwykle po przebudzeniu jestem tak podniecona ze wystarczy chwila i dochodze. Masturbuje sie regularnie od kilkunastu lat, robie to mimo iz czasami moj partner spi obok, nie to ze nie mam ochoty na sex, po prostu mam ochote zrobic to sama. Przez caly dzien nie mam takiej potrzeby, wieczorem udany sex, lecz rano zawsze odczuwam chec zaspokojenia sie :-/ .Nie jest to dla mnie wielkim problemem, lecz nie wiem czy taki "nawyk" jest normalny :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaona
Tez tak sobie tlumacze...... tylko czy kazdego poranka to norma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona po 40 juz
ja tak samo robie często, nie wiem czy normalne w tym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się ma partnera to powinno się ograniczać masturbację i uprawiać seks z partnerem. Moja dziewczyna czasem to robi, ale rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest wlasnie problem u nas Moja lola chce rano a jej pan wieczorem Lipton.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoooooon
ja też każdego dnia rano to robię, pomimo wieczornego sexu z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia katoliczka
a fuuujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Egoooooon
Może i fujjjjj, ale jakie orgazmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>"jak się ma partnera to powinno się ograniczać masturbację i >uprawiać seks z partnerem." A co to znaczy "powinno się"? Ja uprawiam regularny sex i regularnie się masturbuję :D >"Moja dziewczyna czasem to robi, ale rzadko." Przynajmniej taką wersję ma dla Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak czesto mam, jak jestem z partnerem to uprawiam z nim sex a jak jestem sama to sama sie zadowalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnaona
@gosc ....alez ja niczego nie chce ograniczac, nie mam poczucia winy ze masturbuje sie codziennie.Chodzi mi jedynie o to ze mimo czestego i udanego sexu z partnerem, moja potrzeba zaspskajania sie samej wcale nie spadla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami masturbuje sie pod prysznicem gdy maz jest w domu. Potem gdy mu wspone ze robilam to sama, ma pretensje do mnie ze go nie zawolalam bo chcialby popatrzec :-) lubie sie z nim draznic hehe.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co w tym zlego ze codziennie....... nie zaluj sobie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę wieczorny...lepiej się śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona30_
Mówi sie, ze mężczyzna to "żarówka' a kobieta to "zelazko". Zarowke wkrecisz i juz swieci a zelazko trzeba rozgrzac! a wracajac do tematu to to mezczyzna ma cykl na dobę a kobieta ma cykl miesieczny wiec w swoich cyklach jestesmy bardziej lub mniej podnieceni, pobudzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest uzależnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnyon
Mam ochote na poranna masturbacje z mila diewczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda komórka naszego ciała powstała z seksu, jesteśmy nim wypełnieni. W chwili gdy tłamśmy nasze potrzeby może dojść do załamania, nerwic, stresu, spięć etc. Wiele osób żyje nie tak jak czuje ale tak jak większość uważa że powinno. Polskie stereotypy na temat seksu .... Ja się masturbuję codzinnie z rana wibratorem, smaruję olejkiem, dotykam się - czasami budzę męża a czasami nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalnyon
A skąd jestes martysiaczek ? Mam teraz właśnie ochote sie pobawić przed wyjściem na zajęcia z fitness zeby tam być zaspokojony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony przez życie
Macie sposób, by opanować potrzebę spuszczenia się zaraz po przebudzeniu, jeszcze w stanie półświadomości? Najczęściej dochodzi u mnie do masturbacji gdy jeszcze nie w pełni panuję nad sobą, bo część mojego mózgu jeszcze śpi. Jeśli wtedy nie spuszczę się przetrwam do następnego rana. Chciałbym się tego problemu pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem jak będziecie potrzebować kogoś do wspólnej masturbacji to wejdźcie na mynago pl. Ja tam zawsze sobie kogoś znajdę w tym czy innym celu, ludzie tam są niebywale otwarci na propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
....do autorki..... tez tak mam, :-) ale nie mam faceta :-( i z checia zamienilabym poranna masturbacie na porzadne bzykanie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pietrek popierducha
ja to se sciagam napleta, siadam na koju i wale kutonge se wale i wale az se sperma trysnie. W************y wzmancia paluchy karwasz twarz :) raz mi somsiadka tak strzepala fujare ze sperma ja trafila w glowe taki headshot i jej glowe urwalo i sie pokulala po podlogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie właśnie walę i zaraz się spuszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo często robię to po przebudzeniu i jestem szczęśliwa, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×