Odpowiedz na ten temat

Problem z seksem słaba erekcja

• GuzickiKazek 2017.08.26 [17:37]
    Też zdecydowałem się naprawić ten problem za pomocą tabletek. I serio to pomaga. Te są najlepsze http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje -3-opakowania/9418 , jest taki wytrysk, że żona jest zadowolona usmiech.gif
  • gość 2017.08.31 [12:50]
    Używałem wcześniej różnych suplementów na potencję, ale taką erekcję jak mam po maxigrze go, to nie miałem po żadnym. Działa błyskawicznie i teraz mogę kochać się przez kilka godzin
  • gość 2017.08.31 [14:53]
    Miałem zaniżony poziom testosteronu, a przez to brak normalnej erekcji i to chyba przez rok. Leczyłem się wyłącznie mieszankami ziołowymi. Standardowy kompleks witaminowy łączyłem z dr. Penigreat. No i w międzyczasie sporo ćwiczyłem. Zszedł tłuszcz z brzucha, większa energia. W przerwach pomiędzy tabletkami dr. Penigreat jeszcze dodaję do diety nieco więcej żeń szenia, bo akurat dobrze reaguję. Tabletki znam głównie z poleceń zagranicznych użytkowników.
  • yarekvosek 2017.09.10 [18:27]
    Panowie... zanim zaczniecie faszerować się tabletkami polecam Wam przeczytać artykuł http://erekcja.expert/naturalne-afrodyzjaki-d la-mezczyzn/ bo być może jeden z naturalnych afrodyzjaków będzie na Was działać. Po co przepłacać i faszerować się chemią skoro natura udostępnia takie cudowne sposoby? smiech.gif
  • gość 2017.09.10 [22:08]
    LEPIEJ TU NIE WCHODŹ ------> http://yoalizer.com/3IbG <-------
  • oglaszamy 2017.09.15 [21:16]
    witam jesli komuś potrzeba to zostało mi klapa nowych zamknietech oryginalnych paczek kamagry gold 100mg i kamagry w zelu
    proszę pisać na mail to chętnie pomogę i doradzę
    możliwość wysyłki z możliwoscia sprawdzenia paczki zanim da się jakiekolwiek pieniądze po prostu zalezy mi na klientach
    oglaszamy(MAŁPA)yandex(KROPKA)com
    oglaszamy yandex com
    wysytarczy uzupełnić poprawnie
    pozdrawiam
  • shakirra 2017.09.22 [16:59]
    przede wszystkim twój mężczyzna powinien się przebadać! ale wiem że może z tym być ciężko bo mój osioł uparty też nie chce słyszeć o żadnym lekarzu, cwaniak kupił w aptece maxon active i zadowolony że sprzęt działa jak należy oczko.gif
  • gość 2017.10.11 [08:05]
    No i źle zrobil? Wizyta u lekarza nie zawsze jest rozwiązainem. Czesto bywa, ze lekarz wciska jakies tabsy na receptę a takie wcale nie są dobre bo po pierwsze mają efekty uboczne a po drugie mogą uzależniac. Wstyd się przyznać, ale sam mam pewien etap brania sildenafilu. To jednak jest już za mną. Głowa mi pękała i nie byłem w stanie skupić sie na seksie.
    Aktualnie biorę tabletki bez recepty. Przez jakiś czas były t man tabs i było ok, aktualnie jednak są to cum on. Moim zdaniem jeszcze lepsze jeśli chodzi o działanie. Bierze się jeden raz dziennie tabletkę, potem nie trzeba się stresować,że penis nie stanie.
  • gość 2017.10.11 [12:54]
    Kupię te tabletki gdzieś w aptece? Ogólnie to jestem zdruzgotany ponieważ mam 29 lat i mam problemy z erekcja. A w takim wieku to raczej nie powinno się mieć takich problemów smutas.gif
  • gość 2017.10.12 [08:52]
    Szczerze powieziawszy to nie wiem bo zamawiałem z neta. Wpisz sobie w ceneo to Ci wyskoczy kilka sklepów. A myślisz,ze w jakim wieku mnie to dopadło? 25 lat. Jeszcze gorzej niż Ty. Ale aktualnie jest lepiej na szczęscie.
  • gość 2017.10.12 [13:19]
    Tutaj muszę potwierdzić bo cum on są jednymi z lepszych tabletek jakie możńa kupić Jednak moim zdaniem ich największą wadą jest fakt,że trzeba brać je codzienie po jednej tabletce, a mi osoiście bardzo trudno było się do tego przyzwyczaić bo nie bylem w stanie spamiętać. Ustawiałem sobie przez jakiś czas budzik w telefonie hehe jezyk.gif Aktualine biore man tabs. Pól tabletki wystarcza. Biorę przed stosunkiem.
  • poleczka23 2017.10.13 [13:23]
    Mój mąż też właśnie kiedyś miał problemy z erekcją naprawdę długo mu zajęło zanim to zrozumiał i coś z tym zrobił. dużo nam dało czytanie artykułów na erekcja.expert właśnie na temat tego problemu także na chwilę obecną jest o dużo lepiej
  • gość 2017.10.19 [15:09]
    Wysyp jest środków na potencję, ja kupowałem Dr Penigreat internetowo ze strony www.drpenigreat.pl i zobaczymy jak to będzie. Początki są obiecujące po 2 tygodniach widzę już poprawę – dłużej wytrzymuję.
  • gość 2017.10.21 [13:40]
    Hey jesli szukacie tabletek na erekcje to poroponuje zajrzec tutaj:
    http://www.biotrendy.pl/kategoria-produktu/in tymne/potencja-erekcja/
    maja tam opisanych dość sporo tabletek na erekcje opisanych i mozna wybrać cos dla siebie. Mam nadzieje, ze bedzie to pomocne
  • gość 2017.10.31 [14:09]
    Doskonale wiem jak to jest, no i jeszcze jak powtarzają; nie martw się, minie, będzie dobrze..bla. bla. bla. Im więcej tak słyszałem od żony i znajomych tym czułem się gorzej. Koniec końców udałem się do lekarza, musiałem to powiedzieć osobie postronnej. Nie będę opowiadał tu szczegółów, ale postawiłem na spokój, na to, żeby nie generować sobie ciśnienia. Zacząłem suplementować dietę - akurat pomaga erektim, ale wiadomo - na każdego co innego. No i dużo ćwiczę. Z seksem coraz lepiej. Myślę, ze wiele czynników się na to złożyło.
  • gość 2017.10.31 [16:00]
    Nie ukrywam że miałem wątpliwości czy brać jakiś suplement na libido ale przegadałem temat z żoną i ostatecznie zamówiłem sobie preparat ze strony www.drpenigreat.pl . To jest o tyle dobre że bezpiecznie, oparte o naturalny skład, wspomagające i mi się sprawdza jak na razie super.
  • gość 2017.11.03 [01:41]
    E R O F L I R T 24 . P L
  • gość 2017.11.03 [22:58]
    Bardzo polecam serwis http://eroflirt24.pl , mozna poznac fajne osoby w dodatku rejestracja darmowa i trwa 10 sekund , polecam
  • gość 2017.11.10 [15:43]
    Kilka różnych tabletek co to miały mi pomóc zdobyć parę cm dodatkowo stosowałem przez ostatnie lata. Teraz jestem na suplementacji środkiem ze strony drpenigreat.pl. Od dwóch miesięcy to biorę i powiem że pozytywnie. Ja tego tak nie widzę, ale żona mówi że lepiej mnie czuje, że jestem w stanie dotrzeć w rejony gdzie mnie wcześniej nie gościła ;]
  • gość 2017.11.12 [01:59]
    Witajcie chcialbym się Was zapytać , bardziej facetów czy gracie na forexie i stosujecie roboty ? Ja ostanio dołączyłem do tego robota http://mgr24.pl i narazie jestem na dużym plusie jak u Was to wygląda ? Pozdrawiam
  • taszkor 2017.11.12 [17:11]
    A co sadzicie o specyfiku takim jak MaxOn Active? Podobno wielu facetom z problemem erekcji pomogl a ja juz nie moge wytrzymac!! Chce by moje zycie seksualne znow bylo udane myslicie ze taki maxon active moze pomoc?
  • dżulietka 2017.11.28 [21:59]
    Przyczyn problemów z erekcją może być wiele, gdy mój partner miał taką niedyspozycję to czytałam o zaburzeniach erekcji na stronce erekcja expert, więc polecam Ci tą stronkę, być może facet jest po prostu za mało pobudzony, więc może skorzystajcie z afrodyzjaków? Nam pomogły i kryzys został na dobre zażegnany oczko.gif
  • gość 2017.12.13 [13:29]
    Pierwszy raz w życiu się ostatnio zdecydowałem żeby coś zacząć brać na erekcję i póki co jest okej. Kupowałem żel dr Penigreat, jest neutralny dla skóry, nie mam jakichkolwiek zaczerwienień od niego, ale za to czuję moc i większy spokój podczas seksu, nie boję się że zaraz będzie koniec, wystrzelę i tyle.
  • gość 2017.12.24 [13:12]
    PeniSizeXL to produkt, który niezawodnie wpływa na rozmiar penisa i ogólną jakość aktywności seksualnej (silniejsza erekcja, intensywniejsze orgazmy).
    http://track.easyprofits.com/f05e0c
    Polecam usmiech.gif
  • natalka wwa 2017.12.28 [21:19]
    Nic sie nie martw, moj tez tak mial. Na szczescie pomogl Drivelan Ultra. Mozna go kupic bez recepty, przez neta.
  • gość 2017.12.31 [14:35]
    To wcale nie jest rzadki problem i też nie musi być związany z wiekiem. Bo ja stary nie jestem, a niestety zacząłem mieć problemy z utrzymaniem erekcji. No i teraz po prostu zacząłem brać tabletki maxigra go, żeby mieć pewność, że wszystko zadziała bez zarzutu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych