Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kx250

prosze o rade

Polecane posty

Gość kx250

Moze niektóre z Was mnie pamietaja jakis czas temu pisałem na tym forum o problemach z doprowadzeniem swojej dziewczyny do orgazmu- niestety zadna z rad jakie od was dostałem nie dała rezultatu .zastanawiam sie nad jakimis farmaceutykami wspomagającymi doznania erotyczne - moze ktos jest mi w stanie cos doradzic,polecic- w aptekach jest spory wybor róznych specyfików poprawiających krązenie krwi, pobudzających kobieteitd.- moze warto by było spróbowac w ten sposób, co o tym myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widoma
wiesz kobiety bardzo czesto dochodza jak najpierw delikatnie masujesz je po łechtatcze a jak juz robi im sie cosraz kokrzej to wtedy trzeba bardzo szybko masowac i raczej bardzo szybki rezultat ale wies mozesz jeszce zobaczyc na stronce jak kobiety same sie masuja i dochodza do orgazmu moze to ci pomoze najwiecej jest na sronie(bezpłatna):www.redtube.com powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba jestes dla niej nie TEN
u dziwczyny wszystko jest w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kx250
Dziewczyny od roku pzerabiam ten temat:/naprawde duzo wiem o sexie ,o waszych ciałach itd.z moją dziewczyną naprawde jest cięzko do czegos dojśc moge sie starac ile chce i i tak nic z tego nie wychodzi- podobnie było z poprzednimi facetami-więc tu chyba nie chodzi o brak kompetencji z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×